לוח מתאמנים וסטאז'רים

mayconet

New member
הי

שמי אירן כרמל
אני מאמנת מזה מספר שנים. גם בסקייפ ובטלפון.
אני גרה בירושלים.
תוכלי לכתוב לי ונתאם שיחה.
ביי ובהצלחה

יפעה 77

New member
היי

היי זה עדין רלוונטי את מוזמנת לפנות אלי ונשוחח
0522238627
יום נעים

Lipaz1980

New member
מעוניינת באימון קבוצתי בעלות סמלית אזור ת"א

היי מעוניינת באימון קבוצתי שיגרום לי להיות יותר שלמה ומאושרת עם החיים שלי , לצערי איני יכולה לעבוד ואין לי אינטרקציה חברתית ומרגישה לפעמים שעמום וחוסר תכלית .
אשמח לשמוע אם מישהו יודע על איזושהי קבוצה שיכולה להתאים לי.
משהו בעלות סמלית או חינמית .

מעוניינת באימון אישי טלפוני לתזונה ולאורח חיים בריא

היי,
מעוניינת באימון אישי טלפוני לתזונה ולאורח חיים בריא, על ידי מתלמדת, בתשלום סמלי או ללא עלות. אשמח להפניות מתאימות או הצעות.
תודה!

אלטרנטיבות

היי ליפז
אני מניח שמלבד אימון קבוצתי את יכולה לארגן בעצמך סיטואציות חברתיות. בקניון יש סיטואציות. באוטובוס. עם המוכר/ת במכולת. בתור לקפה. בכל מקום.

ומעבר לזה, יש כל מיני אירועים/הרצאות/סדנאות באוניברסיטאות וכו' שבד"כ לא ממש יקרים. נסי לעשות גוגל.

נסי גם את MEETUP.COM ולחפש שם דברים באיזור שלך (יש חיפוש לפי מיקום).

גם בסניפים של חנויות ריקושט יש הרצאות על כל מיני טיולים, תוכלי לפגוש שם אנשים.

סתם, רעיונות.

אימון מוזל לתזונה ולאורח חיים בריא

היי,
שמי עינת, מאמנת בסוף תהליך סטאג' בן שנה וחצי במכון אדלר. בת 46, נ+4.
עד כה במהלך הסטאג' אימנתי גם לאורח חיים בריא.
אשמח לאמן אותך אימון טלפוני או במפגש פנים אל פנים, לאחר שיחה טלפונית בירורית ובחינה (הדדית :) כדי לראות אם אנו מתחברות ואם נכון לך לפנות לתהליך אימון או לתהליך אחר בנושא).
מדובר באימון בן 12 מפגשים/שיחות בני כשעה כל אחד מהם. האימון מתבצע בהדרכה (מאחורי הקלעים) של מדריכה בכירה בעלת וותק של שנים בתחום במכון אדלר מוכרת מאוד בתחום אורח החיים הבריא.
עלות האימון 600 שח' אשר עוברים ישירות ממך למכון אדלר ומשולמים למעשה למדריכה המלווה אותי עבור ההדרכה המקצועית.

אם נשמע לך, אשמח אם תצרי עמי קשר טלפוני : 058-4948999 ונוכל לשוחח לקבלת פרטים נוספים.

נשתמע,
עינת.

ענבל כהן חמו

מאמנת אישית בכירה ומדריכת מאמנים מוסמכת
מנהל
לוח מתאמנים וסטאז'רים

שרשור זה מיועד:
לאנשים המחפשים מאמנים
למאמנים מתחילים וסטאז'רים המעוניינים לתת אימון בתשלום סמלי או בחינם.
למאמנים המחפשים מדריכים (סופרוויז'ן).
להצעות ובקשות אימון בברטר
יוזמות למפגשי מאמנים ומפגשי קהילה חינמיים

המנעו מפרסום בפורום - תוכלו לפתוח כרטיס עסק ולהופיע בין בעלי המקצוע בתפוז.

אימון אישי להכוונה תעסוקתית במחיר סמלי

אני מזמינה אותך לאימון אישי להכוונה תעסוקתית, העצמה אישית וכל תחום בו תבחרי.
שמי רונית, מאמנת אישית בהתמחות באימון תעסוקתי וויסות רגשי לנשים ונערות.
אז אם בוער בך לצאת למסע לדרך חדשה ולחולל שינוי בחייך, התקשרי ל 0524552454 או השאירי כאן הודעה ו בפרטי אחזור אליך.
רונית

ymichala32

New member
היי רונית אשמח לקבל פרטים לגבי אימון אישי להכוונה תעסוקתית

בין היתר, מהו מחיר סימלי?

בתודה מראש

אימון אישי מוזל ממאמנת בסוף תהליך סטאג'

שמי עינת, מאמנת בסוף תהליך סטאג' בן שנה וחצי במכון אדלר. בת 46, נ+4. לאחר למעלה מ20 שנה של עבודה בתפקידי ניהול בכירים בארגון גדול אני מתחילה את דרכי כמאמנת אישית.
אשמח לאמן אותך אימון טלפוני או במפגש פנים אל פנים, לאחר שיחה טלפונית בירורית ובחינה (הדדית :) כדי לראות אם אנו מתחברים ואם נכון לך לפנות לתהליך אימון או לתהליך אחר בנושא).
מדובר באימון בן 12 מפגשים/שיחות בני כשעה כל אחד מהם. האימון מתבצע בהדרכה (מאחורי הקלעים) של מדריכה בכירה בעלת וותק של שנים באימוןבתחום עליו תבקשי להתאמן ממכון אדלר.
עלות האימון 600 שח' אשר עוברים ישירות ממך למכון אדלר ומשולמים למעשה למדריכה המלווה אותי עבור ההדרכה המקצועית.
אשמח לשוחח לקבלת פרטים נוספים: 0584948999

ג

גל סביליה

Guest
אימון NLP במחיר סמלי - אזור השרון

מה זה NLP?
NLP (Neuro Linguistic programming) היא שיטת אימון המתמקדת בהבנת דפוסי ההתנהגות שלנו, ביצירת שינוי בדפוסים שמזיקים לנו ובמינוף ההתנהגויות שמועילות לנו לתחומים נוספים בחיים.
במצבים בהם אנחנו חווים תקיעות, פחד, קונפליקט פנימי (כזה שמונע מאיתנו לעשות משהו שאנחנו רוצים, או כשיש לנו התלבטות גדולה), רגשות לא נעימים, דחיינות, או במקרים שבהם אנחנו מעוניינים לאפשר לעצמנו להרגיש טוב יותר ולהשתמש טוב יותר במשאבים פנימיים, משמש ה NLP כלי עוצמתי וממוקד כפתרון.
אימון NLP מונע מאיתנו "לחפור" שוב ושוב בבעייתנו או להתקע במקומות שבהם שיחות על הבעיה לא עזרו. האימון יוצר פריצת דרך ומעלה מוטיבציה, בטחון ודפוסי התנהגות חיוביים יותר.
כשתרגישו מוכנים לשינוי, אני זמינה בשבילכם:
058-4598310

הצעה לאימון-ייעוץ אישי

בס"ד

שמי איילת השחר, והנני סטודנטית שנה ג' בבית הספר 'תורת הנפש' ללימודי פסיכולוגיה יהודית בשיטת הבעל שם-טוב. בשיטה זו נוגעים ברבדים עמוקים מאוד בנפש האדם, במיוחד בעל-מודע שלו, ומגיעים לתובנות משנות-חיים. היהדות היא מקור בלתי-נדלה של חכמת-הנפש, ומתוכה שואבת השיטה את ייחודיותה ועצמתה.

בשלב זה של לימודיי (תקופת הסטאז'), הנני זקוקה לנשים, המעוניינות לעבור תהליך ייעוצי-אימוני מעצים-חיים. בתהליך זה נצלול למעמקי-הנפש ונגלה את סודותיה ואת כוחה לרפא את עצמה.

המחיר לכל מפגש אימוני-ייעוצי (עד שעה) הוא 60 ש"ח.

השירות מוצע לנשים בלבד (דתיות וחילוניות כאחד).

אשמח להיות חלק מתהליך יציאתכן מגולה לגאולה.

איילת השחר
מאמנת ויועצת
050-7684864
ירושלים

טליאין

New member
מתנה. אימון אישי לשינוי

הי כולם, במסגרת התמחות לשלב ב' כמאמנת מוסמכת-מחפשת להעניק אימון אישי במתנה למי שבאמת רוצה שינוי. בעלת תואר ראשון בחינוך, תואר שני בייעוץ חינוכי, מנחת קבוצות ומאמנת. מקבלת בכפר יונה. האימון ללא תשלום. מי שרוצה..מוזמן בשמחה. שנה טובה.

מורן 2511

New member
מאמן אישי בשלבי הפרקטיקום מחפש מתאמנים

שלום לכולם :)
סיימתי השנה קורס אומן NLP ומאמן NLP ואני באמצע תהליך הסופרוויז'ן ובתחילת תהליך הפרקטיקום ומחפש מתאמנים כדי לסיימם. מי שיש לו עצות או רעיונות לגבי איפה עוד אפשר לפרסם ומה עוד אפשר לעשות אשמח לשמוע. המייל שלי הוא [email protected]
המשך שבוע טוב!

מורן 2511

New member
מפגשי הנחיה/אימון בשיטת NLP במחיר סמלי לצורכי סיום הסטאג'

כחלק מסיום לימודי כמאמן בשיטת -NLP אני מעביר עכשיו הנחיות NLP כחלק מתהליך הסופרוויז'ן. מדובר על תהליכים קצרים וממוקדים של 3-6 מפגשים שבהם נבנה ביחד מטרת שינוי ספציפית ממוקדת סיטואציה שעליה נעבוד, נפתח משאבים שיעזרו להגיע למצב הרצוי, נעבור תהליכי NLP שעובדים עם תת המודע לשינויים מהירים של התנהגויות/מחשבות/רגשות דפקטיביים אוטומטיים בחיינו שלפעמים אנו מרגישים כאילו אין לנו שליטה עליהם. לא בהכרח מדובר בתהליך "כבד" שעוסק לדוגמא בפחדים עמוקים (למרות שגם זה אפשרי), אלא זה גם יכול להיות תהליך קליל על התמדה במשהו שקשה לך להתמיד בו או להתחיל לאכול איזה ירק בריא שמשום מה את/ה לא אוהב/ת.
אם יש לכם שאלות צרו איתי קשר פה או במספר טלפון 052-8829944 - אני בכל מקרה אשמח לשוחח איתכם ולהסביר לכם עוד על העולם הגדול הזה שנקרא NLP.

דבש276

New member
מזמינה לאימון אישי בעלות נמוכה

יועצת ומאמנת אישית מזמינה אותך לאימון בעלות נמוכה. אימון לחיים מייטביים, איכותיים ומעצימים. איזור מרכז. קליניקה פרטית.

orna104

New member
מאמנת אישית ועיסקית ברמת הגולן והגליל

שלום לכולם סיימתי לימודי הכשרת מאמנים ואימון מתקדם וכרגע לומדת אימון עיסקי. אשמח לקבל מתאמנים במחיר מיוחד ומוזל
054-6617866

יפעה 77

New member
מאמנת אישית במחיר סמלי

האם אתם רוצים לחוות שינוי בחיים שלכם ? האם יש בכם רצון לצמוח בתחום כלשהו בחיים? אילו מטרות הייתם רוצים להגשים השנה ? אולי עזרה תייסע לכם לצעוד לעבר השינוי.
אתם מוזמנים לפנות אלי להתחיל מסע מדהים, בו תקבלו כלים חדשים שיעזרו לכם להתחבר לפוטניצאל הטבעי שלכם ולהגשים מטרות ויעדים.
אני יפעת סיימתי אימון הוליסטי במכללת רידמן משך התהליך 10 מפגשים עלות כל מפגש 50 שקלים
המפגשים מתקיימים ברמת גן, ניתן להשאיר הודעה ואני אחזור

למעלה