לוח מתאמנים וסטאז'רים

הצעה: בעל ניסיון ניהולי רב מציע אימון אישי במחיר מוזל

שלום לכולם,

חשים תקועים? בעיות בעבודה גולשות לך לחיי המשפחה?
מאמין שאתה יכול להיות מוערך ומשמעותי יותר, לו רק היו לך את הכלים המתאימים?

במהלך הקריירה שלי נפגשתי עם המון אנשים אשר הרגישו בדיוק כך. אבל אפשר לקחת את המושכות לידיים ובעבודה משותפת להביא הצלחות קטנות שיובילו לשינויים גדולים גם תוך זמן קצר. מעבודה להצלחה!

אני מנהל בכיר בחברת תוכנה גלובלית, בעל תואר ראשון בפסיכולוגיה ומדעי המחשב, בוגר קורס אימון והנחייה פרטנית, מביא ניסיון עשיר בניהול של צוותים ואנשים בסביבות מורכבות ודינמיות.
מלווה אנשים באימון אישי והנחייה פרטנית להצלחה, מצוינות ויצירת משמעות בחיים ובקרירה, תוך התמקדות ב:

שימוש ביכולות האישיות והבין אישיות על מנת למקסם את ההשפעה בתוך הארגון.
כלים פרקטיים בהנעת אנשים וקבוצות עבודה.
יצירת מינופים להתפתחות בקרירה.
יצירת מוטיבציה ומשמעות בסביבה הארגונית.

אני כרגע בתהליך פרקטיקום, ומציע פגישת היכרות בחינם ושלוש פגישות ראשונות במחיר של פגישה אחת.
טלפון לתיאום: 054-3388087

שיהיה בהצלחה,
קובי.

ענבל כהן חמו

מאמנת אישית בכירה ומדריכת מאמנים מוסמכת
מנהל
לוח מתאמנים וסטאז'רים

שרשור זה מיועד:
לאנשים המחפשים מאמנים
למאמנים מתחילים וסטאז'רים המעוניינים לתת אימון בתשלום סמלי או בחינם.
למאמנים המחפשים מדריכים (סופרוויז'ן).
להצעות ובקשות אימון בברטר
יוזמות למפגשי מאמנים ומפגשי קהילה חינמיים

תוכלו למצוא מאמנים תחת הכותרת "עסקים" למעלה בשורה הכתומה.
עוד מודעות של מאמנים והודעות על סדנאות יש להפנות ללוחות הפורום וללוח האירועים אשר נמצאים תחת המשבצת הכחולה "כלים ומידע" למעלה.
לפרסום - תוכלו לפתוח כרטיס עסק ולהופיע בין בעלי המקצוע בתפוז.

olemolam222

New member
מחפש מנטור שיעזור לי להכיר אישה

היי,
אני מחפש מנטור שיכול לעזור לי להכיר אישה.
מעדיף מאוד לא מישהו וולגרי שמדבר בצורה גסה / מתחום אומנויות הפיתוי
מעוניין במישהו בעל הרבה שנות ניסיון בתחום (מעל 6 שנות ניסיון) ומעל גיל 35, לא בתפקיד פסיכולוג, שיכול לעזור לי עם קשרים זוגיים, בדייטים, ובתהליך התקשורת עם בחורות. מחפש מישהו שגם יכול לצאת מהחדר הסגור "של הפסיכולוג" וגם להיפגש בעולם האמיתי ומחוץ לחדר המוגן.
מעדיף שזה יהיה גבר מאשר אישה.
אשמח לקבל המלצות. תודה.

LitalCoach

New member
אימון אישי במחיר מוזל

אימון אישי במסגרת פרקטיקום באדלר במחיר מוזל באזור נתניה או בטלפון
מקומות אחרונים בהחלט

Harels3

New member
אימון אישי במחיר משתלם ומכל הלב

שלום שמי הראל וסיימתי לימודי אימון אישי במכללת תות תקשורת ותוצאות המוכר על ידי לשכת המאמנים אני במהלך הסטאז שלי מזמין אתכם לתהליך אימון בין 10 מפגשים במרכז וזאת במכיר של 50 שקלים למפגש בלבד.
למעוניינים מספר הטלפון שלי הוא: 0523273739
מייל: [email protected]

יפעה 77

New member
אימון אישי במחיר מוזל ברמת גן

מעוניינים להגשים חלום? למצוא זוגיות? להחליט במה לעסוק או מה ללמוד?
מרגישים שאתם נמצאים בצומת דרכים וזקוקים לעזרה?
אתם מוזמנים לפנות אלי ולהתחיל מסע מדהים, בו תקבלו כלים חדשים שיעזרו לכם להתחבר לפוטנציאל הטבעי שלכם דרך הקשבה לקול הפנימי, להגדיר מטרות ויעדים נכונים ולמצוא את הדרך למימושן של מטרות אלו.
אני יפעת, סיימתי לימודי אימון הוליסטי במכללת רידמן- מכללה המוכרת ע"י לשכת המאמנים בישראל.
המחיר לשעת אימון הינו 50 ₪ משך התהליך 10 מפגשים. המפגשים מתקיימים ברמת גן ניתן לפנות בפורום הזה או במייל
[email protected]

dv1904

New member
מאמן אישי ועסקי

מעוניין לאמן להעצמה ,יחסים אשיים ובתחום העסקי ללא תשלום באיזור הדרום ,יש לי קליניקה בעומר למי שמעוניין אשמח לתת פרטים נוספים 0524708145 דוד

אימון במסגרת סטאג' של מכון אדלר במחיר מוזל

היי,
שמי עינת, אני בת 45 - אמא ל-4, נשואה באושר, מנחת סדנאות ומפתחת הדרכה.
לפני כשנה וחצי פרשתי מארגון גדול (לאחר 27 שנה) בו עסקתי בתפקידי ניהול בכירים, ובתחום פיתוח בכירים, מתוך רצון עז לעסוק באימון אישי אחד על אחד,שכן אני אוהבת אנשים', מאמינה בהם ומעריכה מאוד את יכולותו של כל אחד ואחד להשיג מטרותיו וחלומותיו - בעידוד והנחיה נכונה. לתחום זה נחשפתי משך שנים רבות וסיוע לאנשים להתקדם ולהשיג מטרותיהם הוא אהבתי הגדולה!
סיימתי לימודי אימון בני שנה וחצי במכון אדלר ועתה אני נמצאת בשלהי הסטאג'.
לסטאג' במכון אדלר יתרון גדול עבורך המתאמן, על פני סטאג' של מאמנים שלמדו בבתי ספר אחרים: אני כבר כמעט שנה מאמנת בתהליך אימון מוזל, המלווה על ידי מאמן בכיר של מכון אדלר. אתה במתאמן מגיע ל-12 מפגשי אימון בני שעה, משלם שכר מוזל מאוד של 600 שח' עבור כל התהליך. הסכום הזה מועבר ישירות למכון אדלר ועבורו אני מקבלת הדרכה צמודה לאימון שלך בלבד של מאמן בכיר ומיומן שלו נסיון של לפחות שנים באימון.
אני נמצאת ברעננה ומקבלת ברעננה ובאיזור.
אם מתאים לך - צרו קשר במייל [email protected]

Yurik555

New member
מציע תהליך אימון אישי מול מאמן סטאז'ר

שמי יורי קנטור, בן 38, בעל ניסיון רב בתחומי ניהול והדרכה.
נמצא בתהליך סטאג' בתחום האימון האישי מטעם מכללת "קשת".
אם את/ה רוצה להתמודד עם דילמה או להשיג שינוי בחיים, להכניס הרגלים חדשים, להשלים עם עצמך ולשפר מערכות יחסים עם הסביבה , אשמח לאמנך בתהליך קצר וממוקד ב - 10-12 מפגשים של אימון אישי. ביחד נבין את הבעיה, נגדיר אותה ולאחר בניית תכנית עבודה נוכל לצאת לתהליך השינוי והצמחיה האישית.
לפרטים נוספים: יורי קנטור [email protected]

הגשמת מטרות בחיים בתהליך ממוקד ומעצים

היי,
שמי עינת, אני בת 45 - אמא ל-4, מאמנת אישית, ומנחת סדנאות להגשמת מטרות בחיים.
לפני כשנה וחצי פרשתי מארגון גדול (לאחר 27 שנה) בהן צברתי נסיון וידע בתפקידי ניהול מרכזיים ובתחום פיתוח בכירים. בחרתי לעסוק באימון אישי לאחר שנוכחתי בתפקידי בארגון זה ביכולתי ובהצלחותי לסייע לאנשים להתקדם, לעודדם ולשקף להם יכולותיהם ועוצמותיהם להשגת יעדיהם בחיים ובעבודה. אני אוהבת אנשים, מאמינה בהם ומעריכה מאוד את יכולותו של כל אחד ואחד להשיג מטרותיו וחלומותיו - בעידוד והנחיה נכונה.
סיימתי לימודי אימון בני שנה וחצי במכון אדלר ועתה אני נמצאת בשלהי הסטאג'.
לסטאג' במכון אדלר יתרון גדול עבורך המתאמן, מחד מחירו מוזל מאוד (600 ש"ח לתהליך אימוני מלא בן 12 מפגשים שבועיים), מאידך הוא מלווה על ידי מאמן מקצועי ובכיר מצוות מכון אדלר. בתהליך קצר וממוקד נגדיר יחד מטרה בתחום שאת/ה שואף לממש בחייך, נגבש דרך להגשמתה ותגשימ/' אותה בפועל הלכה למעשה, תוך עידוד רב, והעצמתך.
אני מקבלת ברעננה ובאיזור.
אם מתאים לך - צרו קשר במייל [email protected]

למעלה