מיואשת

crema10

New member
מיואשת

שלום לכולם.

קיבלתי הערות גם מהאינטרנט וגם בחיי היום יום שאני צריכה לרדת במשקל
הסכמתי עם זה באותו הרגע עד לפני כמה ימים .

יש לי סיפור שנוגד את מה שהאמנתי בו עד היום .
לפני שנתיים וחצי הייתי רזה בזכות דיאטה שהקפדתי עליה.
לא משנה אם הייתי רזה או שמנה גברים לא היו מתחילים איתי.
תמיד האמנתי שבחורים יעדיפו רזות.
גם כשרזיתי ועלה לי הביטחון , עדיין לא התחילו איתי בכל מקום.
אולי פה ושם אבל לא בחורים לטעמי.

איך שנכנסה חברה שצעירה ממני ב7 שנים (בת 23) הזנחתי את הדיאטה. הפכתי להיות כמוהה שמנמנה.
אפשר להגיד שאחרי הזנחה עצמית היא אפילו נראית קצת פחות שמנמנה ממני כיום.

תמיד הייתה עדה לכך שהיא משכה תשומת לב של גברים.
מבחינת האופי שלה הוא יותר טוב משלי.
לא פעם קיבלתי ממנה ביקורת שאני צריכה להיפתח יותר ולהיות קלילה יותר .

לאחרונה אני רואה במו עייני איך שבחורים נועצים בה מבטים ממושכים.
מתחילים איתה מדי פעם גם לידי.
שבוע שעבר לפני שנפגשנו היא סיפרה לי ש-2 גברים נעצו בה מבט.
אחד אמר לה פשש איזה כוסית בקול רם , השני צחק איתה אם היא רוצה את האוטו שלו במתנה. היא כמובן התעלמה והמשיכה ללכת.
גם אז שעבדה איתי היו עובדים צעירים מתחילים איתה.
אני לעומת זאת גברים מבוגרים מתחילים איתי.
פעם אחרונה שאחד כזה התחיל היה השבוע. עשיתי לו התלמדות.
סיפר לי שהוא בן 47 רווק.
הוא נראה רע כלומר מבוגר.
אמר שפעם היה מאוד בררן עם נשים. העדיף רק רזות , אך היום הוא לוקח כל מה שבא לו ליד גם שמנות.
אמר כזה שאם לא היה לי חבר , היה מזמין אותי לצאת.
ויש עוד 2 בחורים כאלה בני 40 פלוס שמתחילים איתי.
אני ממש לא מעוניינת בגברים מעל גיל 32

לפני שבוע הלכתי עם חברה הזאת בת 23 לראיון עבודה.
המוכרת חשבה שאני הבת שלה.
כשהייתי רזה חשבו שאני בת 22
ואילו עליה חושבים שהיא בת 18 למרות היותה שמנמנה.

הייתי עדה לכל מיני סיפורים שלה שמתחילים איתה ומתפעלים ממנה.
אני ממש מקנאה בה

כל מה שחשבתי שגברים מעדיפים רק רזות פתאום מתגלה לי כלא נכונה בהכרח.

אנשים שלא מכירים אותנו חושבים שאנחנו אחיות. שתינו עם גווני שמש בשיער . רק שהיא עם עדשות כחולות ומראה של רוסייה ואני יותר מראה של ערבייה.

אני מקנאה בה המון שהיא מבוקשת ואני לא.
אנשים לא מכירים אותה בכלל.
היא לא מחייכת אליהם לא כלום ונמשכים אליה .
לעומת זאת אני זה סיפור אחר..
שלא נדבר על זה שהאופי שלי מופנם יותר.
אני רוצה למצוא אהבה , ורוצה שגם איתי יתחילו.
גברים צעירים לא מסתכלים עליי ברחוב , ולצאת עם בן 40 פלוס אני לא יצא.

לאחרונה אני שוקלת להתחיל אימון אישי או לנסות טיפולך התנהגותי קוגנטיבי. אני עדיין מתלבטת , והפחד שלי שזה לא יעזור לי. כמו כן, יש בעעיה כספית כרגע. כלומר אני מחפשת אימון אישי לא יקר.
בעבר הייתי אצל פסיכולוגים חינוכי וקליני כל החרא הזה ולא עזר לי.
ניסיתי כמה וננתי צאנס..אבל קשה לי עם אימון ארוך טווח, בלי שאני ירגיש כימיה עם מטפל , ובלי שאני ירגיש התקדמות לפחות פיצית מפגישה לפגישה.
אני מוצאת את עצמי מתוסכלת ממש וחסרת אונים.
גם בלי קשר לקנאה בחברה שחיי חסרי משמעות.
אני בת 30 ואין כלוםםם אפילו אין לי חשק לכלום. נגיד לצאת פאב .
פאב שעברה שיצאתי נעצו בה מבט ולא בי ובעוד חברה.
אמא טוענת שאני נראית בת 40 עם הזנחה במשקל.
מאז שעליתי במשקל אני גם ממש עצלנית נהייתי
אבל אני מתוסכלת בזה שחברתי שמנמנה טיפה פחות ממני , בלי עבודה ועדיין כשהיא יוצאת מהביתצ מתחילים איתה ואיתי לא.
שהיא עם שאיפות בחיים ואני אין לי שאיפות ואני לא מאמינה בעצמי
ומה שהכי מפריע לי בחיים זה שאין לי מיומנות חברתית. קשה לי לפתח שיחה סמול טוק עם אנשים.

ravitm0007

New member
מערכת יחסים עם עצמך

שלום לך , ותודה על השיתוף,
יקירה , לפני שתפתחי קשר זוגי את צריכה לפתח קשר עם עצמך , כי לפי התיאורים שלך את זקוקה לחיזוקק בדימויי העצמי שלך ... שגורם לך לחוסר ביטחון , לתקיעות ... להעדר קשרים חברתיים ...לחוסר שביעות רצון מעצמך בכל מיניי מובנים ... התחרות הסמוייה עם החברה ...שמוריד לך את הביטחון שממילא נמוך , זה הכל בראש !!!!! ואינו קשור בכללל למשקל או לחברה שלך , את זו המראה של הסביבה - אך שאת תופסת את עצמך ככה הסביבה תתפוס אותך , והתוצאות בהתאם , מהמקום הזה מגיעה המציאות שאת לא מעוניינת וגם הגברים שאת לא רוצה , ברגע שתעשי עבודה עם עצמך, את תציבי את עצמך במקום ובאור אחר לגמרי בעיניי עצמך ומשם לסביבה , והתוצאות לא יאחרו לבוא )) , אם את זקוקה להכוונה, ממליצה לך להיעזר באיש/ת מקצוע בתחום האימון האישי שתטיל עלייך משימות שיבנו לך את ההדימויי העצמי שלך , ועם דרך ברורה אך את משנה את המציאות בכל תחומי החיים , קחי אחריות ותובילי את עצמך לשינויי )) , לגבי עלות ... מזה מבחינתך יקר ?

crema10

New member
מערכת יחסים עם עצמיי

אני מבינה שזה חלק מהעניין למה לא הולך לי עם בנים ואיתה כן.
אני משדרת משהו שלישי ואילו היא ההיפך.
אניי רוצה לעשות עבודה עם עצמי, ולגמרי רוצה שינוי
אני אפילו חושבת שאין טעם שאצא לדייטים, לפני שאני יהיה מחוזקת טיפה.
חיברה שלי אומרת לי שיש לי אופי חרא , הכוונה הכל שלילי וממורמר.
אני מחפשת בגדול מאמנת אישי או פסיכולוגית התנהגותי קוגנטיבי
בשבילי יקר זה מעל 300 שח. הייתי משלמת בזמנו 200-300 שח והפסקתי אחרי תקופה קצרה ביין היתר בגלל המחיר , כי זה פעם בשבוע ויוצא מעל אלף שח וזה הרבה.
אני ממש רוצה לעשות ים עצמי שינוי,ף ממש בוער לי, אבל בגלל שניסיתי כמה ונכוותי כספית ותוצאתית אני נזהרת

ravitm0007

New member
הדגשים שאת מחפשת מאמנת אישית והערך של תהליך אימון על חייך

לפני הכל , כל הכבוד על המודעות ועל ההבנה ועל כך שאת מבקשת עזרה , לא מובן מאליו ביכלללל... אני ממליצה לך שאת מחפשת אשת מקצוע שימי דגש חזק על החיבור בניכן והתחושת בטן שלך שאת בידיים טובות , והרושם שהיא מקצועית ומבינה עיניין שתראה אותך תבין אותך ,תקלוט ותזהה דפוסים בך, ותוביל אותך לשינויי המיוחל , אם יש לך את זה , זה שווה מיליונים !!! את צריכה לשים דגש על התוצאה והמחירים האישיים ההישגים שלך על המהפך שתעשי בחייך שעולים פי כמה וכמה מ300 ש"ח למפגש . שאת תביני את הערך של תהליך האימון וכמה זה יתרום לך , ה300 ש"ח יראו זניחים .

ommerl

New member
היי CREMA

את כבר הרבה זמן מתכתבת פה, וניכר דבר אחד בכל מה שאת כותבת- הדימוי העצמי שלך.
את מאמינה שהאופי שלך מופנם יותר ושאין לך מיומנויות חברתיות בגלל שקשה לך לפתח סמול טוק. את טוענת שהאופי שלה יותר טוב מהאופי שלך.

כל אלה זה לא אמיתות, אלה האמונות שלך לגבי עצמך. אלה אמונות שמעידות נטו על הדימוי העצמי שלך ולא על המציאות. אני בטוח שאת יכולה להיות בן אדם מדהים, מעניין, שמח וכל מה שאת רוצה להיות- ברגע שתקבלי ותאהבי את עצמך.

אני ממליץ ללכת לטיפול או אימון כלשהו. חפשי מישהו עם המלצות.

crema10

New member
אני כן רוצה שינוי ומוכנה לנסות אימון אישי

אני ממש סזובלת מדימוי עצמי נמוך
אני חושבת אפילו שגם חברה שלי עוד יותר מורידה לי אותו. יש לה לפעמים כל מיני עקיצות ורמיזות .
נגיד אתמול היא לא חסכה להסתיר ממני שמקודם שטיילנו בקניון , איזה מישהו נעץ בה מבט.
ועליי היא אומרת שלמה יתחילו איתי אם אני לא כוסית
אני ממש אוכלת את עצמי מבפניםם ברמות שזה ממש שולט עליי
אני כבר ציניתי צבע שיער . בקרוב אקנה עדשות בצבע כחול לפחות לתקופה קצרה כדי לבדוק אם זה עובד בשטח ..

פעמיים לפני פחות מ-3 שנים שהייתע רזה לא חזבתי לרגע שהיא יותר יפה ממני , להיפך נרתעתי ממנה בהתחלה.
לקח לי זמן לקבל עובדה שאני מתחברת עם חברה שמנמונת.
צחוק החיים שהיום אני אפילו קצת יותר שמנה ממנה
ואיפה אני ואיפה היא..
גם שנראתי טוב התחילו איתה ואיתי לא
אני ממש אובססיבית , ואין לי מנוחה נפשית

adi140290

New member
ביטחון עצמי

היי, קודם כל תודה על השיתוף הכנה. נראה לי שאוכל לעזור לך.
אשמח שתפני אליי בהודעה פרטית בפייסבוק adi winestock

ענבל כהן חמו

מאמנת אישית בכירה ומדריכת מאמנים מוסמכת
מנהל
איזו עזרה

יקרה,
נדמה לי שכתבתי לך בעבר, וכשאני קוראת את מה שאת כותבת היום, אני עדיין חושבת שטיפול רגשי יועיל יותר מאימון. אני אומרת זאת כי נראה לי שיש עומס של נושאים שמטריד אותך, וכל דבר קשור בכל דבר. הקנאה שנראה שאת מפתחת בחברה שלך לא בריאה לך וליחסים שלכן.
משקל הוא לא סיבה בלעדית שאנשים יתחילו איתך. יש דברים אחרים שאנחנו משדרים שקשורים, זה דבר מורכב. בכל מקרה, כדי לפגוש ולהכיר יש עוד דרכים חוץ מגברים שמתחילים איתך ברחוב בגלל המראה החיצוני שלך. יש בחורות שהמראה שלהן מושך מבטים, סבבה להן. יש אחרות שמכירות בדרכים אחרות - בעבודה, בחוגים ופעילויות פנאי, באתרי הכרויות.
כיום בעקבות הרפורמה בבריאות הנפש אפשר לקבל גם טיפול חינם במרפאות, כדאי להתייעץ עם רופא המשפחה שלך איך עושים זאת. לטיפול צריך סבלנות, לבנות קשר ואמון, ויש גם תוצאות שהן מעמיקות וארוכות טווח.
אימון זה דבר נהדר, הוא קצר טווח ויעיל בדרך כלל, אבל הוא לא מתאים לכל אחד. כאשר הבעיות מורכבות, ההתקדמות באימון איטית והוא הופך להיות ארוך טווח כמו טיפול, רק שלמטפל יש הכשרה יותר טובה לטיפול בבעיות מורכבות. אם היית באימון ולא היתה התקדמות פיצית בין הפגישות, זה רומז לנו שאימון אינו הכלי עבורך.
חבל שתחפשי עזרה בפורומים, ותשארי בודדה ומתוסכלת. העזרה האמיתית מצויה בהישג ידך - בבניית קשר טוב ונכון עם מטפל שילווה אותך. בסבלנות.

crema10

New member
טיפול רגשי

איזה טיפול רגשי הכוונה..? לפסיכולוג.?
לזה התכוונתי שהלכתי לפסיכולוגיות לכמה ואף אחת מהן לא הרגשתי התקדמות.
לזה יותר הכוונה ולא לאימון אישי
כי אני מחפשת היום לשנות את המצב , ופסיכולוגיות שהייתי בהן לא הועילו לי בכלום.
ממש בכלום.
הייתי רק אצל מאמנת אישית אחת בעבר , איתה כן הרגשתי חיבור. אך כייו שלא הייתי רצינית לעשות שינוי כלשהו, אלא רק לקטר על הבעיות , אז הבנתי שזה לא מתאים לי גם , ובנוסף אז התחלתי להכינס למינוס , והחלטתי לסיים איתה.

ענבל כהן חמו

מאמנת אישית בכירה ומדריכת מאמנים מוסמכת
מנהל
טיפול

כן, הכוונה לפסיכולוג או פסיכותפיסט.
טיפול הוא דבר איטי, לכן אמרתי שצריך סבלנות. לפעמים הדרך האיטית היא הדרך המהירה. אם את בוחרת בדרכים מהירות כביכול אבל שלא מקדמות אותך את בסוף מבזבזת את הזמן (והכסף).
קיטרת אצל המאמנת כי קשה לעשות שינוי, בוודאי כשהוא נוגע במקומות עמוקים. בשביל זה יש טיפול פסיכולוגי שמאפשר לעשות את השינוי לאט ונכון.

למעלה