עידוד לכול המיואשים- יש פיתרון :

שרי 55510

New member
עידוד לכול המיואשים- יש פיתרון :

שלום לכולם,
לאחר שנתיים של אבטלה,ולאחר חיפושים רבים אחרי עשרות משרות ומקומות עבודה,הגשת קורות -חיים והגעה לראיון-עבודה ,אבל,לאחר עשרות פעמים ,הכול היה לשוא,וזאת, למרות שעמדתי בדרישות המוצעות לתפקיד, תמיד נפסלתי בעת הגשת קו"ח.
ואז החלטתי לעשות צעד ולקבל הדרכה אצל מאמן -אישי ,רציתי שיעזור לי באופן אחר להגיש קו"ח,ולכוון אותי להצלחה בראיון.

להפתעתי,ידידה שלי ,ששמעה על תסכוליי הרבים, בחיפוש עבודה,
המליצה לי לגשת לשיחה אצל מאמן אישי,באיזור מגוריה,רמת גן,
ולאחר 3 פגישות שלחתי בעזרתו קו"ח ,והוא גם הסביר לי ,
מה חשוב לומר בראיון לעבודה,ומה לא לומר,וכיצד להתנהל בשיחה מול המראיין.
והנה ,הפעם אכן הצלחתי בעזרתו ,להתקבל לעבודה הנכספת,
הייתי בראיון לתפקיד המבוקש ,שעליו התמודדו 15 מועמדים,
ובזכות המאמן -האישי,שהעלה את ביטחוני-העצמי,ובזכותו יכולתי לשבת בזקיפות -קומה ,ולהשיב בביטחון -לאותם דברים -
שאותם המראיין רצה לשמוע,וזה הפעם הצליח לי.
הרגשתי ממש טוב ,בעצם ההחלטה להגיע למאמן -אישי,שהוא אכן אדם מקצוען,שידע לטעת בי ביטחון,ולהעצים את אותן הנקודות החזקות שיש בי,ואשר לא באו מעולם לידי בטוי,בראיונות,
ובכך הביא הפעם להצלחתי.
לכן, מי שמיואש ורוצה להתקדם בחיים ולא מצליח,במקום להתבאס,תגיעו למאמן-אישי מקצוען, שיידע לאבחן ,את הבעיה לכישלונות,לסייע לתמוך ולכוון אתכם להתמקד במטרה, כפי שאני הסתייעתי,ואכן הצלחתי בסופו של דבר, להתקבל לעבודה,
בזכותו של המאמן -האישי.
רציתי שתדעו שיש פיתרון ,ובמקום להתייאש תעשו צעד,
ותסתיעו בכישוריו של מאמן אישי,שביכולתו להביא להצלחתכם.

ענבל כהן חמו

מאמנת אישית בכירה ומדריכת מאמנים מוסמכת
מנהל
אימון למחפשי עבודה

תודה שרי ששיתפת בחווית האימון שלך.
אני גם עוסקת באימון למחפשי עבודה, ואין ספק שזוהי עזרה משמעותית - גם במיקוד המשרה המבוקשת, גם באופן כתיבת קורות החיים, וגם באופן בו מתראיינים.
אני בטוחה שיש מאמנים אישיים במקומות שונים בארץ (מלבד רמת גן ורעננה) שעוסקים באימון למחפשי עבודה ואימון קריירה. כדאי בהחלט להעזר :)

שמחה שהצלחת!

אני בטוחה שהצלחת בעיקר בזכות עצמך.
ויפה שאת מגיעה לפה להפיח תקווה במיואשים

שרי 55510

New member
ללא תמיכה ואימון לא היה ניתן להצליח בקו"ח ובראיון ,כי ,,

שנתיים של חיפוש-עבודה יומיומי,שליחת קו"ח,וראיונות שגרמו לתסכולים ,הוכיחו לי ,
כי ללא העזרה מהאמן האישי ,שקלט את סיבת כשלונותיי ,ותיקן את הטעויות,בכתיבת קו"ח,ובהכנה לראיון הקובע, ברור שבלעדיו היו באים כשלונות נוספים,
רק בזכות אמון אישי נכון ומקצועי,מצאתי את מקומי בעבודה שרציתי.

למעלה