מבקשת את עזרתכם להכוונה איך למצוא מאמנת אישית

מבקשת את עזרתכם להכוונה איך למצוא מאמנת אישית

אשמח לליווי והכוונה עד למציאת המאמנת המתאימה.
אין לי רקע לגבי עולם האימון, אני רק יודעת שאני חייבת אימון שיעשה בחיי מהפך - ויפה שעת אחת קודם !!!!

ommerl

New member
את רוצה אימון למציאת מאמנת?

לפני שאת בוחרת מאמנת חשוב שתביני מה התוצאה שאת רוצה להפיק.
מאמנים בדרך כלל מתמחים בתחומים ספציפיים- עסקים, זוגיות, ירידה במשקל ועוד...
אז קודם תחליטי מה תחום ההתמחות שמתאים לך.
&nbsp
עכשיו כשהחיפוש שלך יותר ממוקד- הרבה מאמנים נותנים מתנה דיגיטאלית כלשהי בחינם כדי לתת לך טעימה ממה שהם יודעים לעשות. זה יכול להיות ספרון PDF קצר ולפעמים אפילו פרק מספר, או מיני קורס ווידאו.
זו ההזדמנות שלך לבחון את התוכן של המאמן הספציפי ולראות אם את מתחברת אליו.
&nbsp
מקווה שעזרתי.
&nbsp
בהצלחה!

ענבל כהן חמו

מאמנת אישית בכירה ומדריכת מאמנים מוסמכת
מנהל
איך למצוא מאמנת

חולמת יקרה,
כל הכבוד על המחויבות לעצמך, ועל כך שאת מבקשת עזרה. כל אחד מהם לא קל.
שלא כמו עומר, אני לא חושבת שלמתנות יש חשיבות בבחירת מאמן. יש מי שבוחר להציע משהו דיגיטלי, ויש מי שמציע את עצמו באמצעות טקסט, בסדנא, במאמר, או בפורום. השאלה אינה הממתק של מי הכי טעים, אלא איזו ארוחה תרצי לאכול - מי המאמן שכאשר את נחשפת אליו, את מרגישה שיהיה לך מעניין להפגש איתו, ולעבוד איתו ליצירת המהפך שאת רוצה בחייך.
ובמקרה... כתבתי מאמר על הנושא שנמצא באתר שלי. אני מביאה כאן את תחילת המאמר, וסופו נמצא בקישור שבסוף, אם הוא מעניין אפשר להכנס ולקרוא.

כיצד לבחור מאמן
כאשר אנו רוצים לבחור מאמן אישי, כמו בכל בחירה שאנו עושים, מעורבים שני סוגי קריטריונים – קריטריונים עובדתיים וקריטריונים אישיים.
קריטריונים עובדתיים יכולים להיות:
איזו הכשרה יש למאמן – האם למד אימון אישי בבית ספר מוכר?
האם יש למאמן דרגה מוכרת על ידי לשכת המאמנים או על ידי ICF (ארגון המאמנים הבין לאומי) ? לשני ארגונים אילו יש קריטריונים גבוהים להסמכה, וכך תוכל לדעת שהמאמן קיבל הכשרה מקיפה.
מה ההתמחות של המאמן? האם ההתמחות שלו מתאימה לצרכים שאיתם הגעת לאימון?
מה הוותק והניסיון שיש למאמן במקצוע (כמה שנים הוא עוסק באימון וכמה שעות אימון קיים כבר).
מה עלות המפגשים? האם יש אופציה להנחה או להסדר תשלום אם הסכום גבוה עבורך?
האם מתאים לך אימון טלפוני או בסקייפ, או שחשוב לך מאמן שיהיה לך נוח להגיע אליו למפגשים פנים אל פנים?
קריטריונים אישיים יכולים להיות:
האם תרגיש בנוח יותר עם מאמן אישי או מאמנת אישית, או שזה לא משנה לך?
האם יש טווח גילאים מועדף בעיניך למאמן?
...
להמשך קריאה

ommerl

New member
אם לטקסט, סדנא, מאמר וכתיבה בפורום יש חשיבות בבחירת מאמן

אז גם למתנה דיגיטאלית יש. אין הבדל.

ענבל כהן חמו

מנהל
תוכן

עומר,
מתנה היא כלי שיווקי מצויין, ובוודאי כדאי ושווה למאמן לתת מתנות. זה גורם לתשומת לב של לקוח פוטנציאלי, מראה על נדיבות וחושף את התוכן שלך.
כאשר אני חושבת על בחירת מאמן, אני רואה את החשיבות לא במתן המתנה, אלא בתוכן שאתה חושף כדי לאפשר ללקוח הפוטציאלי לבחור מאמן. סרטון הוא תוכן טוב כמו מאמר או כתיבה בפורום.
אני לא חושבת שצריך לבחור אימון לפי מתנות, כפי שאני לא בוחרת דברים אחרים שמציעים לי לפי מתנה שאני מקבלת מהמשווק. לא אקנה בית שמוצע עם רהיטים חינם, אם הבית עצמו לא מתאים לי. לא אקנה רכב שלא מתאים לי גם אם אקבל "ביטוח חינם". זוהי צרכנות גרועה ובסופו של דבר יקרה יותר.

ommerl

New member
רגע, אז למה את לא חושבת שיש למתנות דיגיטאליות חשיבות?

מתנה דיגיטאלית היא תוכן בדיוק כמו מאמרים באתר, כתיבה בפורום או סרטון אבל את כתבת "אני לא חושבת שלמתנות יש חשיבות בבחירת מאמן"

אז או שלתוכן יש חשיבות בבחירת מאמן ומתנה היא תוכן ולכן יש לה חשיבות. או שלתוכן אין חשיבות בבחירת מאמן וזה כולל מתנה דיגיטאלית.
אבל לא יכול להיות שלמתנה אין חשיבות אבל לכתיבה בפורום, מאמר או סרטון יש חשיבות. שנינו מדברים על תוכן.

בשום מקום לא טענתי שלתוכן אחר חוץ ממתנה אין חשיבות בבחירת מאמן וגם לא כתבתי שעצם זה שמאמן נותן מתנה הופך אותו למאמן טוב. כתבתי נטו על העובדה שזה מאפשר לקבל טעימה ממנו וזה נכון גם לכל תוכן ענייני שהמאמן מוציא.

לגבי קניית דירה/רכב- נתת דוגמא לא רלוונטית בכלל.
כשהלקוח עדיין לא החליט איזה רכב לקנות המוכר יציע לו לעשות נסיעת מבחן. נסיעת מבחן היא המקבילה למתנה דיגיטאלית שמאמן נותן למי שמתלבט באיזה מאמן לבחור וכפי שכתבתי זה לא שונה מכתיבה בפורום, כתיבת מאמרים או סרטון.

את הביטוח לשנה מתנה מוכר הרכב יציע אחרי שהלקוח כבר החליט איזה רכב לקנות כדי לעודד אותו לקנות אותו דווקא אצלו ולא אצל מישהו אחר.

ענבל כהן חמו

מנהל
תוכן או מתנה

נדמה לי שאתה מתעקש לא להבין את מילותי...
כתבתי "אני רואה את החשיבות לא במתן המתנה, אלא בתוכן שאתה חושף כדי לאפשר ללקוח הפוטציאלי לבחור מאמן. סרטון הוא תוכן טוב כמו מאמר או כתיבה בפורום. " גם מתנות דיגיטליות אחרות שנותנות ערך הן כמובן תוכן טוב מאוד.

מה שחשוב הוא התוכן שאתה מציע, וזה בסדר גמור להציע אותו במתנה, וכפי שאמרתי זו גישה שיווקית מצויינת.
אני פשוט לא חושבת שצריך לבחור במי שמציע לך מתנה, אלא במי שהתוכן שלו מדבר אליך (ויכול להיות שהתוכן ניתן במתנה...).

ommerl

New member
גם את מתעקשת לא להבין את דבריי

כי פתחת בלא להסכים איתי על דבר שאנחנו כן מסכימים עליו. כתבתי שהמתנה היא הזדמנות לטעום ממה שיש למאמן להציע. זה במילים אחרות בדיוק מה שאת כתבת.

איך למקד צרכים כשיש כמה תחומים להתאמן בהם?

גם פה אני חווה קושי. אני חושבת שאני צריכה עזרה במיקוד הצרכים שלי כי ישנם כמה תחומים שארצה להתאמן בהם.

ענבל כהן חמו

מנהל
אפשר להתאמן על כמה נושאים

האם יש נושא אחד שנראה לך מרכזי יותר מהאחרים?
אילו נושאים מעסיקים אותך כרגע?

חידוד השאלה

אני יכולה לפרט את הנושאים שמעסיקים אותי, אבל אני חוששת שהעיקר יתפספס.
זאת אומרת שאפשר לקחת נושא למשל "מציאת זוגיות" ולהגיד אוקי זה נושא ראוי להתאמן עליו ושאנסה לכוון בחיפוש שלי מאמנת שעובדת על מציאת זוגיות.
אבל יש פה שורש שצריך לעבוד עליו עוד לפני שיוצאים לפעולה. שורש רגשי, חסמים תפישתיים וכד'.

איך מכוונים בעניין כזה בחיפוש מאמנת?
או שמא השם 'מציאת זוגיות' כוללת בתוכה גם את השורש שציינתי?

ענבל כהן חמו

מנהל
לא תמיד חייבים התמחות

נשמע שאת רוצה מאמנת שתעבוד איתך על הרובד הרגשי. זה יכול להתאים לאימון או לטיפול. כדאי לבדוק מה נכון עבורך, כי נראה שאת רוצה "טיפול עומק", ולא תמיד טיפול כזה מתאים לאימון. גם בין המאמנים יש כאילו המעמיקים יותר וכאילו המתמקדים יותר בפעולות ותוצאות.
אני מציעה שתתחילי לחפש ותשוחחי עם כמה מאמנים, והתשובה אולי תתבהר לך, או אולי יתחדדו שאלות שתרצי לבדוק איתנו.

למעלה