לוח מתאמנים וסטאז'רים

shsham

New member
בחיפוש אחר מאמנ\ת - התלבטות

שלום,
בחיפושים אחר מאמנ\ת מתמחה בADHD ו"קבלות"\המלצות,
כדי לעבוד על הנושא של לימודים, וויסות רגשי, וניהול סדר יום וסביבה
ברוב הזמן הכל תוהו ובוהו

קיבלתי המלצה למאמנת מהפסיכיאטרית,
בפנייה אליה ביקשה שאצור קשר בעוד שבועיים שכן כרגע מלאה ואז יהיה אפשר לראות מי ומה.

זה מרגיש תקוע ואין לי סבלנות להימרח עוד עם זה, ז"א לחכות עוד שבועיים ל"אולי".
מצד אחר ריבוי הנושאים והמורכבות והמקום שאני נמצא בו - מרגיש שצריך מישהו "מומחה".

ענבל כהן חמו

מאמנת אישית בכירה ומדריכת מאמנים מוסמכת
מנהל
לוח מתאמנים וסטאז'רים

שרשור זה מיועד:
לאנשים המחפשים מאמנים
למאמנים מתחילים וסטאז'רים המעוניינים לתת אימון בתשלום סמלי או בחינם.
למאמנים המחפשים מדריכים (סופרוויז'ן).
להצעות ובקשות אימון בברטר

מודעות של מאמנים והודעות על סדנאות יש להפנות ללוחות הפורום וללוח האירועים אשר נמצאים תחת הלשונית "כלים ומידע" למעלה.

nlobak

New member
אימון למציאת הייחוד האישי ומימושו בחיים

כמו שהיה לי חשוב למצוא את המקום הנכון עבורי בחיי (והתהליך לעולם לא נפסק...) כך אני בטוחה שזה חשוב לכל אחד ואחת.

החלטתי שברגע שמתפנה מקום למתאמן שלישי - להעניק אותו מתנה למי שיפנה, והמקום הזה התפנה

מזמינה אותך לקרוא באתר שלי על שיטת האימון והתנאים:
https://sites.google.com/site/nadyacreativecoaching/about

כאן ניתן למצוא את הפרטים ליצירת קשר עמי:
https://sites.google.com/site/nadyacreativecoaching/contact

בהצלחה בכל בחירה שתעשי\ה בחיים!

שאלה לגבי הגבלת הגיל

שלום לך נדיה,

הצצתי באתר שלך, וראיתי שאת מגבילה את גיל האימון לגילאים 20-40. זה עניין אותי.
לגבי גיל 20, אני עוד יכולה להבין. גם לי יש תחושה שלעבודה עם צעירים מאוד נדרשת הכשרה מיוחדת, למרות שמהנסיון שלי, מעל גיל 17 בערך כבר אפשר לומר שהתפיסות הפחות או יותר רגילות של אימון כבר מתאימות.

אבל עניין אותי הגבול העליון - מדוע עד 40?...
גם כאן כמובן שיש הבדל, אימון בגיל 30 לא דומה לאימון בגיל 65. המטרות שונות, הסגנון שונה, הקצב שונה.
אבל האם זה נראה לך גיל שמעליו לא מתאים להתאמן בכלל? או לא איתך? בתור אישה בת כמעט 37 מעניין אותי איזה סף אני תיכף עוברת

מתוך סקרנות. שיהיה בהצלחה

nlobak

New member
סאלי יקרה

תודה על ההתעניינות ועל הכניסה לאתר

האמת, התלבטתי מאוד בעניין הגיל, כי בסך הכל זה רק מספר ואנחנו יודעים שבסופו של דבר זה מאוד תלוי באדם שמולך ובחיבור ביניכם.
לאחרונה עשיתי "ישיבה" עם עצמי לראות באילו אימונים הצלחתי יותר ובאילו פחות (בהצלחה הכוונה היא ליכולת להתחבר עם המתאמן, להבין אותו ולהצליח להוביל לתוצאות)
וגיליתי שהיו תוצאות מוצלחות יותר עם גילאי 20-40, ומכך הסקתי שאני יכולה למקד את קהל היעד שלי יותר.

מה שכן, עכשיו כשהעלית את השאלה גרמת לי לתהות שוב בנושא... יכולת להיות שאעשה ישיבה מחודשת בנושא

לשם הבהירות - אני חושבת שכל גיל, ובייחוד מעל 40, הוא גיל מדהים לעבור בו אימון,
כי בכל גיל זה יכול להועיל מאוד, ומעל 40 יש כבר קרקע כל כך פוריה לעבודה, ותובנות מהחיים, ולעתים גם סבלנות וזמן לתהליך,
העיקר הוא החיבור והתקשורת בין המאמן למתאמן, ולרוב, לדעתי, יש יותר סיכוי לחיבור מוצלח כשפער הגילאים איננו גדול מדיי.

וכעת שאלה לי אלייך - האם את אישית (אם היית מחפשת מאמנת) היית שוקלת לפנות למישהו/י שהגבילו את טווח הגילאים עד 40?

נקודה מעניינת

אני חושבת שזו הצהרה שפוגעת באנשים מסוימים.
לא כי את לא בסדר. אני מבינה לחלוטין את השיקול שלך. יש אפילו משהו כן וישר בזה, להגיד, עד גיל 40 הצלחתי יותר.

אבל זה נושא רגיש. רוב האנשים (דווקא אני לא ממש שם) לא אוהבים לחשוב על הגיל שלהם, לא אוהבים לחשוב על זה שיזדקנו. הם בעצמם מרגישים לא טוב עם זה, וכשמישהו מנפנף בפניהם את זה ש - 40 "מסיים" משהו, חוצה איזה קו שאחריו הם לא מוזמנים... זה יכול לפגוע מאוד.

אני חושבת שבאופן טבעי, בגלל גילך הצעיר יחסית (זה מה שמשתקף בתמונה), אנשים מבוגרים מאוד אולי לא יפנו אלייך. ככה שאני חושבת שהסינון יעשה באופן טבעי, ללא צורך בהצהרה על זה. ככה שלדעתי כן עדיף להסיר את ההצהרה הזו מהאתר.

מה שכן, אין לי כוונה לבטל את מה שאת אומרת. זה נכון, ככל שעולים בגיל, לפעמים קשה יותר להתאמן. לא שמתי לב לגבול שעובר ב - 40, גם לא ב - 50, אני שמתי לב לזה איפשהו סביב ה - 60, 65. אבל אני לוקחת את זה כאתגר לעצמי, להרחיב את היכולות שלי לעבוד עם כל גיל, גם אם זה יהיה איטי יותר. למשל יש מתאמן שהתאמן בקורס שלי, בן 73. אדם נפלא, חם, קשוב. ממש כיף. והמטרות שלו ללא ספק שונות מאשר אנשים צעירים יותר. המטרות הן בעיקר רוגע ושלווה. אבל היכולת שלו לעבוד לעומק הדהימה את כולנו.

אם אני חושבת על זה עוד, ואת רוצה למקד לעצמך נישה, ולהשתמש בנתון הזה שאת צעירה, את יכולה למצוא דרך אולי להצהיר שהאימון שלך פונה בעיקר לצעירים. ולהוסיף משהו על היחוד הזה. אבל אני חושבת שבכל זאת כדאי לציין שכל מי שרואה את עצמו "צעיר" מוזמן.

ולשאלתך, האם היתי פונה אם הגיל היה מוגבל ל - 40? לא. כי היתי חושבת שזה נובע מהשקפת עולם צרה של אדם צעיר מדי שבשבילו 40 נחשב זקן, הוא לא יראה אותי כמו שאני. אני לא טוענת שאני צודקת, אבל זה מה שהיה עובר לי בראש. האם היתי פונה להתאמן אצל אדם צעיר מאוד? כאשר אני בגיל שלי? אם הייתי מתרשמת ממה שיש לו להציע - לגמרי כן.

בהצלחה רבה

nlobak

New member
סאלי המון תודה

איזה כיף שאת כל כך פתוחה ומעבירה בכזאת בהירות את דעתך.
לא עלה בדעתי שזה עלול לפגוע בצורה כלשהי, ועכשיו אני מבינה את זה לחלוטין, ובהחלט אשנה.
עשית לי סדר ותרמת תובנה חשובה, שוב תודה!

Vegan Tiger

New member
אימון אישי הוליסטי בחינם לשלושה מתאמנים בלבד

אימון אישי במסגרת סטאז', בגישה ייחודית המשלבת כלים רבים לחקירה מעמיקה ועשייה.
מועבר ע"י מאמן אישי בוגר מכללת רידמן, המוכרת ע"י לשכת המאמנים.
שלושה אנשים ראשונים שיתחייבו לתהליך של 10 פגישות שבועיות, יקבלו את האימון בחינם.
מוזמנים לפנות בהודעה אישית במסרים.

אורי
מאמן אישי

Vegan Tiger

New member
חשוב לי רק להוסיף...

השלושה מתאמנים הבאים הם יהיו האחרונים בסטאז', כך שלמעשה נצבר כבר ניסיון מסוים באימונים קודמים בליווי הדרכות.

דידיש

New member
הזדמנות לאימון אישי בתשלום סמלי

אנשים יקרים, אני לקראת סיום הסטאג' באימון אישי. סיימתי השנה את לימודי במכון אדלר.
נשאר עוד מקום אחד לקבלת אימון בתשלום מוזל מאוד (שמיועד לקבלת הדרכה) במסגרת ההתמחות.
את/ה מוזמנים לקבל את ההזדמנות הזו ולעשות שינוי שיתכן ויהיה משמעותי להמשך הדרך.
אשמח שתצרו קשר דרך מסר או בטלפון- 050-4300868
שלכם,
עדי

yuval902100

New member
מאוכזב ומושפל- מחפש מאמן/ת

בן 38 , בוגר וילדותי (לקטבים) לאחר ילדות לא פשוטה עם מטען מלווה ,

ולאחר ניסיונות כושלים עם מאמן ומאמנת

מחפש פה את האחת שתוכל לאמן אותי , בכנות, נאמנות

הבנה לרגשותיי ובעלת ניסיון.

אודה על משלוח אימייל

[email protected]

ordanco

New member
פרטים?

שלום,
כדי לעזור לך למצוא את בעל המקצוע המתאים לך,
אנא:
א. מסור מידע נוסף על חייך.
ב. מסור מיקוד של מה אתה צריך מבעל המקצוע, למשל אני מבין מדברייך שאתה מחפש מאמנת ולא מאמן.

ככל שתרחיב -נוכל לסייע לך יותר ולחסוך ממך אי נעימויות בהמשך,
אורן

yuval902100

New member
חיפוש מאמן/ת-מאוכזב ומיואש

לאורן שלום, לאור ניסיון עבר די מעיב עם מאמן,

אבקש לחפש לי מאמנת אף מבוגרת מאד, עם ניסיון רב,

או לחלופין מאמנת צעירה יותר עם ניסיון ויכולת להכיל

להכיל כאב מהעבר וקשיים

אני מאיזור תל אביב

אודה על משלוח אימייל

[email protected]

חיפוש מאמן

אני מבינה מימך שאתה מאוכזב ומיואש
אורן שאל אותך 2 שאלות רצוי שתענה עלהם
מכיון שלהכיל כאב זה חלק מהאימון אבל לא מטרת האימון.
אז חשוב לנו מה מטרת האימון וכך יוכלו לפנות אליך מאמנים שמתמקצעים בנושא שעליו תרצה לקדם את עצמך
בהצלחה

נסיונות כושלים עם מאמן ומאמנת

שלום יובל,
מה היא לנסיונות האימון עם מאמן ומאמנת להכשל?
ציינת גם את המילים כנות ונאמנות.
האם באלה שניסו לאמן אותך לא היה זאת?
מהם בשבילך כנות ונאמנות? במה אמורים להתבטא?

כיצד מבחינת על המתאמן להבין את רגשותיך? האם להסכים עם דרך פעולתך ולחזק אותך שזו הדרך הנכונה?
במה זה אמור לדעתך להתבטא כלפיך?

ענתיקי

New member
הצעה לאימון אישי מוזל

רוצים לעשות שינוי ולא מצליחים להתחיל? משהו עוצר אתכם מלהגשים חלום? מבינים בדיוק מה עוצר אתכם ולא מוצאים פתרון? יש לכם הזדמנות אמיתית לקבל אימון אישי ממוקד ואמיתי בעלות סמלית בלבד!!! בוגרת לימודים במכון אדלר מזמינה אותך לעשות את השינוי שתמיד חלמת אליו. צרו קשר עוד היום ותגיעו לתוצאות אמיתיות בתהליך קצר ובעלות אפסית.
[email protected]

bencoach

New member
אימון אישי ועסקי ממוקד תוצאות !!!!

שלום לכולם!שמי בן לוי, אני בן 30 ,איש עסקים. בנוסף , אחרי שנים של לימוד פיתוח וצמיחה אישית ועסקית, אני מציע את שירותיי כמאמן אישי ועסקי.
מה שחשוב לי לציין שהגישה שלי מאוד פרקטית, תוך דגש ונטייה למצוינות. אני מאמין גדול בצמיחה אישית
וחושב שאין גבול לכמה אדם יכול להשיג וכמה הוא יכול להשתפר בכל תחומי החיים. האימון שלי לא בא לחנך לקלישאות שחוקות
אלא לתת כלים פרקטיים איך להיות אדם יותר יעיל , איך להגיע ליעדים , איך לשפר מצב פיננסי, ואיך
"להצליח" בחיים..
בגלל שזה שירות חדש שאני מציע, אני מעוניין להעניק {בהתאם לשיקולים שלי}, את שירותי ללא תשלום
למספר מאומנים. אז תתקשרו 0547301117

ענבל כהן חמו

מאמנת אישית בכירה ומדריכת מאמנים מוסמכת
מנהל
אימון ADHD

בתחום הקשב והריכוז בהחלט חשוב בעיני לעבוד עם מאמן שמומחה בתחום, וכדאי שתמצאי מישהו שמרגיש לך נוח ואת יכולה לסמוך עליו. יש הרבה מאמנים כאילו, גם כאן בפורום וגם בחוץ, אם אין לך סבלנות לחכות. יש הרבה מידע באתרים ותוכלי לקרוא ולמצוא מאמנת אחרת. מצד שני, אם התרשמת מאוד לטובה מאותה מאמנת, אולי שווה לך לחכות קצת ולעבוד איתה. הבטחון במאמן הוא התחלה טובה לאימון. חוסר סבלנות מאוד אופייני לבעלי ADHD
. שווה לך לבחור את הנכון עבורך ולא רק את המהיר.

למעלה