מיכשור מיוחד למיטה נייד ?

nady4u

New member
מיכשור מיוחד למיטה נייד ?../images/Emo29.gif

בבית יש לי מיטה מתכווננת. בשל מגבלה אני שוכב על הגב כאשר המזרן מורם בשיפוע של כ- 30 מעלות. אני נמנע מלצאת לבית מלון או לכל מקום בגלל הבעיה הזו. ברצוני מכשיר נייד שיפתור לי את הבעיה של מתן שיפוע למזרן. אני אינני שוכב על כריות, אני צריך תמיכה לצוואר ולראש יותר קשיחה מכרית. ובשיפוע.

ניתן לרכוש

ניתן לרכוש משולש WEDGE לפי מידה ולפי דרגת קשיחות(ספוגי עד קשיח) אצל כל אחד מספקי הציוד הראשיים של הריפוי בעיסוק. אולם ברבים מבתי המלון המזרון עבה מאוד והשאלה האם לא יהיה צורך בשימת המשולש מעל ולא מתחת למזרן.בחלק מהמלונות\צימרים היותר מפוארים ישנן מיטות מתכווננות. באם תרצה שמות ספקים למשולש פנה אלי במסר אישי.

nady4u

New member
האם יש לך קישור לתמונה

שאוכל לראות איך המכשיר נראה. תודה על התשובה המהיר.

ניתן גם להגביה את רגלי המיטה בצד אחד

וכך ליצור זוית לאורך כל המיטה -אם זה מתאים...

nady4u

New member
תודה על מגוון הדוגמאות ../images/Emo140.gif

לגבי השיפוע הראשון לא נראה נח, במיוחד תנוחת הכריות השיפוע השני - הוא נראה מאסיבי וחזק - האם הוא מונח מתחת למזרון כדי ליצור שיפוע ? השיפוע השלישי קצת בעייתי כי לא ניתן לשנות זווית - לכן צריך לנסות ולראות אם הזווית מתאימה. אני מצאתי באינטרנט שיפוע מתנפח -גם נראה לי מגניב. האם יש כזה בארץ ?

מגניב את זה לא הכרתי

יש למכשיר הזה המון יתרונות!!! אחפש את זה אצל הסוכנים בארץ אבל זה יקרה רק ביום א' בכל אופן במקביל, האם ניתן להזמין את זה באינטרנט? ולגבי השיפוע השני- הוא מותקן תחת המזרון, אך במקרה בו המזרון עבה במיוחד ניתן להניח עליו כרית. תודה לך על החשיפה לפתרון הנפלא הזה טל

nady4u

New member
../images/Emo127.gifבמבט שני על המוצר...

אינני בטוח כי השיפוע הוא מספיק עבורי. איך אני יכול למדוד את השיפוע אצלי במיטה ? למוצר יתרונות רבים ובין היתר שהוא קל לנשיאה ולהרכבה. המוצר מיוצר באוסטרליה, ואין לי נסיון כלל ברכישת מוצרים ישירות באתרים מחו"ל. לדעתי הסיכון הוא רב. הרבה מוצרי עזר מופיעים בחו"ל ואני נמנע מלרכוש אותם שם בגלל הסיכון שבכך. שאלה למוצר רפואי: האם ידוע לך על מכשיר אינהלציה לאדים חמים? אני מכיר את מכשיר האדים החמים, אך האם יש מכשיר אינהלציה המפיק אדים חמים ?

שני דברים

הראשון- יכול להיות שיש מידות לשיפוע הכרית שנית- מכשירי אינהלציה הם לא תחום הידע שלי אך נראה לי שגם לגבי זה אוכל למצוא לך תשובה אך שוב רק ביום א'... שבת שלום טל

סליחה סליחה

לא הספקתי יום א'- היה יום מטורף.... והיום אני לא המילבת אם זה דחוף ואין לך זמן לחכות ליום ג' התקשר למילבת 5303739 03 אחרת אטפל בשאלות יום ג' ושוב סליחה טל

למעלה