נגישות בחופי ים

נגישות בחופי ים

שלום לכולם היום בערב הלכנו לטייל בחוף ים בת"א בכל אופן מה שהיה מענין זה שהחוף הונגש לנכים יש חניות נכים שביל נגיש מלתחה נגישה (בתנאי שיוציאו ממנו את מה שאוחסן בו, וכוון שעדין לא העונה אני לא מתייחסת לכך) סככה שיש אליו גישה יש שביל נגיש עד הים עצמו אך מזג האויר הפך את חלקו בקיצור רציתי לומר כל הכבוד לעירית ת"א על העבודה ברור שבתהליך הנגישות יהיו טעויות ותקלות אך הכוון הוא נכון חג שמח טל

הונגש ע"י הקרן לפיתוח שירותים לנכים

בביטוח לאומי. ויפה שאתם הולכים לים בת"א בעוד אנחנו רועדים מקור באזור ההר

cobico

New member
מבט אישי על הנושא..

מאמר שפרסמתי בנושא באתר החדשות SCOOP

לפי הרפורמה החדשה

עפ"י הרפורמה החדשה המוצעת בנושא זכאותצ לתווי חניה, יש סיכוי טוב שעוד מעט יקחו ממך גם את התו המשולש ולא יתנו לך לחנות בכלל בחניית נכים.

מעבר למה שאמר עמי

שלצערי אם זה יעבור - הוא צודק.... יש מגמה להנגיש חופי ים ההנגשה כוללת: שביל נגיש סככה נגישה שירותים ומלתחה נגישים כסא ים המאפשר להכנס למים עימו (אני מראה דוגמא של כסא אחד שנבדק - יש עוד דגמים) יש אנשים אשר השביל הקשיח יספיק להם ע"מ להגיע למים -האם נראה לך שלך זה יאפשר את הנגישות? ויש שיוכלו להשתמש בכסא המאפשר להם להכנס עד המים - האם כסא נראה לך ? טל

בקשר לחוף

רצוי לציין איזה חוף זה בת"א... לפני חצי שנה הלכתי ליטבתה בת"א, עשיתי סיבובים במקום מספר רב והתייאשתי, במקומות שהיה לתוי נכים חנו אנשים בריאים, את זה ראיתי אחרי שסוף סוף מצאתי חניה (לא בתשלום),ואין לי כבר כוח להתקשר לעירייה לדווח עליהם - דבר שעשיתי רבות. זה מייאש ומכעיס... בגלל זה אני לא מתקרבת לת"א. לא לבתי קפה, לא לים ולמקומות בילוי כאלה ואחרים.

למעלה