תפוז סוגר את הפורום

תפוז סוגר את הפורום

בהודעה שקיבלתי היום נאמר לי שתפוז סוגר את הפורום עקב תנועה לא מספקת. צר לי הנושא חשוב אך לתפוז יש קריטריונים נוספים של חשיבות. ניסיתי לתת לכם שרות ככל יכולתי ואשמח להמשיך ולנסות לעזור בעתיד. את שרותי נתתי מתוך יעוד וללא תמורה מתוך ראיה של חשיבות הנושא ומתוך רצון לקדם את הנגישות במדינה. אתם רשאים לפנות אלי בנושאי נגישות גם בדוא"ל האישי: [email protected] שלכם עמי

../images/Emo31.gif../images/Emo31.gif../images/Emo31.gif

חבל שבאתר עם כ"כ הרבה פורומים שהרבה מהם מיותרים או פוגענים. אבל פורום כזה חשוב לסגור...

סגירת הפורום ../images/Emo43.gif

כפי שעמי כתב, עקב פעילות מועטת מידי בפורום, עלינו לסגור אותו חרף חשיבותו הרבה. אנו מודים מאד לעמי שפירא על הניהול, ההתנדבות והתרומה הענקית לפורום ולגולשים. נשמח לראותו ולראותכם גולשים בפורומים הנוספים שלנו

D19801

New member
סגרתם גם את פורום סיינפלד.

ולא שאני משווה בינהם, אבל נאי רק אומר, שתכלס גם אם אין מספיק הודעות לפי דעתכם, לנו זה עוזר פורום כזה. ואז מה עם מישהו בתפוז אמר- מה זה המלך אמר? http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=3215754

nyqel

New member
פשוט לא יאומן!

לא מספיק להם הפרסומות שקופצות מכל עבר? תפוז צריכים להתבייש נקודה. מציע לפתוח קומונה בתור פתרון זמני

בושה וחרפה

איך מעזים לסגור פורום כזה ולהשאיר את כל מיליוני הפורומים של השטויות?

אסתר1950

New member
נשלח להנהלת הפורומים.

הנהלה נכבדה: את רצונכם לסגור את הפורום הנ"ל אפשר רק לכנות כצרות אופקים במקרה הטוב וכרשעות במקרה הרע. כמה ציני, כמה אופייני לחברה הישראלית הנהנתנית לזרוק החוצה אנשים עם מוגבלויות... לצמצם את הנגישות לנכים. להשאיר אותם בבית. לא לתת להם אינפורמציה רלוונטית. להותיר אותם מוגבלים ומנותקים. הרי באתרכם עשרות אם לא מאות פורומים עם אלפי הודעות רדודות וסתמיות. דווקא פורום כזה, שאין בו תנועה רבה אך כמעט כל הודעה בו היא חשובה כיוון שאדם במצוקה הזקוק לעזרה בתחום הנגישות פונה ובעייתו אמיתית וקשה ולא איזה צורך להרוג דקה או שתיים מתוך שעמום, דווקא פורום כזה ברצונכם לסגור??? התכנון שלכם לסגור את הפורום שווה לסגירת יחידה להשתלת ריאות. כמה אנשים עוברים השתלת ריאות בישראל כל שנה? מעט. ועדיין צריך יחידה כזאת כי היא מצילת-חיים. גזרה-שווה לגבי פורום כנ"ל. כל שאלה בו עוזרת מעשית לאדם הזקוק לעזרה. זהו פורום חיוני וחשוב ואני מבקשת, לא מבקשת. דורשת. לא לסגור אותו!!! שמעתם על פרו-בונו? תנהגו כך. לא יזיק לכם.

nyqel

New member
אני מבין שאנחנו היחידים שאכפת להם?

חבל. שיהיה לכם כל טוב, ניסיתי.

מעבר למה שכתבתי בפורום משוב

שלחתי להם מייל זו הייתה תגובתם: שלום רב מזה כמעט עשור קיים ופועל באופן אקטיבי פורום "זכוויות ומגבלות נכים". הפורום מנוהל על ידי צוות מנהלים שעושה כל ביכולתו כדי לספק מענה מהיר לגולשים בפורום. את יותר ממוזמנת לכתוב בפורום הנ"ל מגוחך.

למעלה