לאחר מאמצים לחפש רעיון סוף סוף מצאתי רעיון

סטאר 26

New member
מוטי מה יהיה עם הפרסומות שלך

אין לך עבודה להיתעסק בה שאתה כל היום ממליץ על עצמך.ככה זה שאתה חבר של מנהל הפורום יורם אפשר לפרסם חופשי כל היום האחרים כמובן נימחקים.

שפ10

New member
פונים לצלם שיפתח תמונה כזו.....

ומבקשים מראש שידביק לכם את זה על גבי קאפה כך נקרא החומר ובעזרת ידיים טובות מציירים את מספר חלקי הפאז כמספר כתבי החידה וכותבים מראש מספרים גם על הקאפה וגם על הלוח שיתפס הפאזל וחותכים זאת בעזרת סכין יפני בעדינות זה כל הסיפור וזה חומר שנחתך בקלות רבה

מוטי, אולי גם תקשיב?

מוטי יקר, סליחה על תגובתי הבוטה. אולי אתה קצת עוזר בדרך, אבל אתה בעיקר "דוחף" את ההודעות שלך בכמות בלתי סבירה ומשתלט על הפורום גם כאשר תגובותיך ממש אינן רלוונטיות לשאלות הגולשים. פניתי אליך בעבר דרך המסרים האישיים. אם לא קיבלת את המסר כי אתה לא רשום בין חברי הפורום, אנצל את המסגרת הזאת כדי לבקש שתפסיק. אחרת, אתחיל למחוק את הודעותיך. עבורך ועבור ספקים אחרים שמבקרים בפורום, אפרט את ככלי הפעולה שהוא מאפשר: 1. לכל ספק יש אפשרות לכתוב הודעה פרסומית אחת!!! בלבד. זה לא מרוע לב. להיפך. זה נועד לשמור על הפורום מפני הצפה של הודעות פרסומיות. לידיעתכם, עומס של מסרים פרסומיים, רק מרחיק את הגולשים. (מוטי, לידיעתך!!!). 2. לאחר פרסום הודעה אחת, כל ספק מוזמן לפרסם את שירותיו בעמודי הלוחות (רק בקטגוריות רלוונטיות). שם אפשר לפרסם פרטי קשר מלאים. 3. כל ספק מוזמן להגיב על הודעות של הגולשים בפורום כאשר השאלה/בקשה נוגעת לשרות שלו. 4. כולם מוזמנים לתרום מנסיונם המקצועי והידע שצברו כדי לעזור לגולשים שעומדים לחגוג. גם זו דרך לבנות תדמית מקצועית. "הידחפות" לא רלוונטית לבין הודעות הפורום פוגעת בתדמית הרצינית שלו ובודאי פוגעת גם במפרסם ההודעה בעצמו. אז אנא, שימרו על כללי הפורום. זה יועיל מאד לכל הצדדים. בברכה, יורם בר-סלע

סטאר 26

New member
הבנת את זה אדון מוטי תקשיב ליורם.

אתה עוזר לא מטוב לב אלא מתוך ניצול של אולי ייצא לי עבודה.אין לי בעיה תתפרנס אלף לבריאות אבל לא נעים לקרוא כל הודעה שנייה שלך עם קישור לאתר שלך זה מוריד את הרמה.עדיף שתיתעסק בעבודה ושיוק אחר מאשר להמליץ על עצמך כל היום בפורום הזה ובאינדקס שם גם שם אתה מגזים בלי פרופורציות.תודה ליורם בר סלע שימשיך להרחיק מכאן את האינטרנסטיים כמו הלל הפקות שגם מתחילה לעצבן.

שפ10

New member
לאחר מאמצים לחפש רעיון סוף סוף מצאתי רעיון

אז ככה מפתחים תמונה של הילדה בגודל של חצי בריסטול ומדביקים על גבי קאפה מן חומר לבן דמוי קלקר רק סוג טוב כזה. מסמנים מאחורנית צורות של פאזל ורושמים מספרים מדביקים על כל אחד מהחלקים סקוטצ' שבעצם בארוע יהיה תפוס לצד השני של הסקוטצ' על לוח כל שהוא לפי מספר האנשים שרוצים לרשום כתב חידה כל שהוא כך בעצם קובעים את מספר חלקי הפאזל שיהיו והמשחק הוא כזה בוחרים את האנשים שיש קשר מיוחד ביניהם לבין הילדה , נניח גננת אהובה שעד היום יש קשר איתה או מורה אהובה , סבים וסבתות וכך הלאה לאחר שיודעים מיהם האנשים כותבים עליהם כתב חידה קליל, שבתוך הארוע מחלקים את חלקי הפאזל הממוספרים לאותם האנשים ומודיעים לקהל שעליהם להקשיב על מנת שאותם האנשים ידעו מתי זה קשור אליהם וברגע שמקריאים את כתב החידה אותו אדם מגיע ומדביק לפי המספר במקום המתאים שבעצם מכינים מראש את המספרים גם על גבי הלוח שלא יקח יותר מידי זמן בקיצור מה שנחמד הוא שהילדה יכולה להקריא את כתבי החידה מעבר לדרשה ואז המשחק כולו שלה באותו הערב מקווה שהבנתם במידה ומשהו לא מובן אשמח להסביר ...בכיף אז תמשיכו להנות וחוץ מזה נכין כמובן מצגת כנראה כפי שסיפרתי בצורת עיתון כלשהו עוד לא הוחלט סופי והרעיון שכל הערב יהיה בצורה הומוריסטית לחללוטין ומופע דגלנות של החברות בתקוה שיצא לפועל

לסלקטור בהתנדבות סטאר...

סטאר היקר, עוד לא קראתי שום דבר מועיל שלך... אבל יוצא לי להכנס לפורום בערך פעם בשבוע ואז אני עוברת על כל הנושאים האחרונים ואם אני רואה צורך להגיב אני מגיבה בכל הרלוונטים. לסטאר יש הרבה ביקורות להרבה אנשים ואני בהחלט אקרא ואקח לי מה שנכון לי. אבל בסופו של דבר וגם אתה יורם ענית לטענה דומה - כל הספקים שנותנים מזמנם לפורום (ואנחנו לצערי הרוב הגדול בכל הפורומים...) באים כדי לקדם את מטרתם. אם אני רואה שלקוח עומד לעשות שגיאה (כמובן לטעמי האישי כמפיקה- כמו 12 מתנות והדלקת נרות שבאמת שבענו מהם) אני וודאי אציע לו משהו אחר אם יש לי. ואם לא- לפחות אביע את דעתי האישית. יהיו אנשים שיודו לי על זה שלפחות חסכתי להם פיהוקים של האורחים גם אם הם לא הפכו ללקוחות שלי. בהצלחה גם לך סטאר... תהיה מי שתהיה אביטל אה, והנה הקישור. יש לי דיעות משלי וכל הגולשים מוזמנים להתייעץ איתי. הלל הפקות.

הכל עניין של טעם

לאביטל ולכולם, אין ספק שיש פה הרבה ספקים, אבל יש גם המון הורים. הפורום נועד להפגיש ביניהם. המסרים הפרסומיים חשובים מאד להורים שעומדים לחגוג, אבל אם מרבים בהם, הם דוחים ומרתיעים. כמו בעולם, גם כאן הקהל מייצר יותר ויותר התנגדות למסרים פרסומיים. מה לעשות, חייבים להיות יותר יצירתיים. הכל עניין של טעם. קשה לי לקבל שהדלקת נרות או טקס 12/13 המתנות מהווים טעות. הכל עניין של טעם. כל אחד חוגג בדרכו שלו... וזה היופי. תארו לעצמכם שכולם היו חוגגים באותה דרך. אז באמת היינו נרדמים בחגיגות. אז אם מישהו מחפש רעיונות לטקס הדלקת נרות, אני מאמין שצריך לתת לו רעיונות כאלה אם יש. אם לא, תנו לאחרים להתבטא. בברנז'ה של השיווק (שאני במקרה נמנה עימה) אומרים ש"דואר זבל" הוא דואר שהגיע למי שלא מעוניין בו. נסו להשליך מזה להתכתבויות שלכם בפורום. בברכה, יורם בר-סלע

סטאר 26

New member
על מי את עובדת את פה כדי לפרסם את עצמך.

מעניין אותך לעזור לאנשים כמו שאותי מעניינים הרעבים בקמבודיה את עוזרת כאן כדי להרוויח עוד אירוע אולי וטו לא אז אל תיתייפי לנו שנינו יודעים שזה נכון אז על תעבדי עלינו אנחנו לא קיבוצניקים.נכון אני מעביר כאן ביקורת כי טיפוסים כמוך וכמו מוטי מגעילים אותי נידחפים לכל שירשור ומציעים את עצמם אם זו שיטת השיוק שלך אוי לנו.אתם בפורומים לא כדי לעזור אלא כדי לקדם את האינטרסים שלכם נראה אותכם עוזרים פעם אחת בלי קישור לאתר שלכם.וגם על המנהל כעסתי שתמך בפרסומת עלובה של איזה מאפיונר מלווה בריבית.אם הגענו למצב שהמנהל כאן תומך בלקחת הלוואות מהשוק האפור זה מקרה חמור.

הלו... לא צריכים להתלהם!!!

לסטאר 26 ולכל שאר המתווכחים, זו אמנם במה חפשית, אבל לא חייבים להגיב על כל דבר ובוודאי לא בשפה תוקפנית. אנחנו פה כדי לעזור אחד לשני... וכמובן גם לעצמנו. זה בהחלט לגיטימי ומכובד בעיני. כדי שהפורום יהיה יעיל ואטרקטיבי למשפחות החוגגות, אסור לגדוש אותו במסר פרסומי. אנא מיצאו דרכים מקצועיות לעזור וגם להתבלט מבלי "להידחף". כך ילמדו להעריך אתכם כאנשי מקצוע בעלי ניסיון ולא כ"דחפנים חסרי מעצורים". בברכה, יורם בר-סלע

מקורי ומדליק!!!

שפ10 היקר/ה? כל הכבוד. הרעיון של הפאזל והדרך שבה כל הקהל מופעל בבניית התמונה מרתקים בעיני. מתי אתם חוגגים? יהיה נפלא אם תספר/י אח"כ איך היה. יורם

באופן אישי

לא יכולה לראות תמונה של הילד שלי חתוכה לחלקים. כנ"ל לגבי עוגות עם תמונה (כמעצבת עוגות אני נתקלת בבקשות כאלה)

שפ10

New member
בסופו של דבר התמונה חוזרת למקורה

טוב זה עניין של רגישות בקטע הזה לא חושבת שצריכה להיות בעיה עם זה[ וזו ילדה שהרכיבה פאזלים מסובכים החל מגיל שנתיים ורבע

למעלה