אלבום תמונות

אלבום תמונות

אני מחפשת צלמ/ת שגם מעצב/ת אלבום, אבל אני זקוקה למשהו מיוחד אני לא מעוניינת בפוטומונטג'ים הרגילים של אלבומי התמונות אלא למשהי שתדע לעצב את תמונות הילדה עם דמויות של בראץ מחפשת באיזור המרכז ממתינה להודעות ומסרים תודה

תמי פורת אלופת האלופים באלבומים

אני אמנם לא מכיר את בראץ, אבל תמי פורת מעצבת, בעיני, את האלבומים היפים והמרגשים ביותר. היא גם מעצבת גראפית ובודאי יכולה לשלב את בראץ הנ"ל בצילומים. כתובת אתר האינטרנט שלה מצורפת בתחתית ההודעה. בהצלחה.

במסגרת החיפושים שלי גיליתי שהרבה

חנויות צילום מספקות את שירותי "האלבומים" ובפחות כסף בגלל התחרות הגבוהה. אין הבדל בין לשבץ את תמונת הילד בתמונה של מגדלי עזריאלי (שזה רגיל) לבין לשבץ בתוך או בין תמונת בראץ וכד'. זה רק ידע בפוטו שופ. צלם החנות מצלם צילומי חוץ ופנים ואז עורך את האלבום כבקשתך. החברות הגדולות עובדות עפ"י שטנצים אבל הקטנות ממש עושות מה שאת מבקשת ובהרבה פחות מאלה שיש להם את המותג "מעצב אלבומים"

לחצתי מהר מדיי...

תפרידי בין צלם למעצבת אלבומים. לא חייבים מקום שעושה את שניהם. קחי את מי שהכי טוב בתחומו שהצלם יצלם והמעצבת תעצב.

../images/Emo91.gifעל בתיה פארן ראיתי עבודות שלה יפות

המלצות חמות תקבלו בפורום אם לאם -קישורי אימהות בתפוז בתיה פארן תמונות- סיפור אהבה הפקת אלבומי מזכרת הפקת אלבום ברכות לאירועים, פרזנטציה לעסקים, אלבומי הנצחה [email protected] http://www.love-story.co.il 054-8041040

למעלה