בבקשה עזרה ומקוריות......

בבקשה עזרה ומקוריות......

לאחותי יש בדצמבר בת מצווה והיא לא רוצה לא במועדון, ולא אולם, ולא מסעדה והיא רוצה משהו עם חברות קרובות ומשפחה קרובה. משהו כמו טיול עם שינה ואירוע קטן.... משהו מיוחד.... הבעיה שזה חורף והרבה בלי אולם אי אפשר אז אם למישהו יש משהו מיוחד בחורף אפילו עם לא טיול שיציע בבקשה עזרו לי......

תנסי למקד ואולי נוכל לעזור...

מאיזה אזור בארץ אתם ? אגיד לך מה אני הייתי עושה במצב כזה - הולכת לטייל באזור קברות המכבים (בגלל הקרבה לחג החנוכה), כשכלת בת המצווה אחראית על ההדרכה (אם היא לא מתביישת לדבר בפני קהל כמובן). אם נפלתי על יום סגרירי שאי אפשר לערוך בו פיקניק בחוץ, הייתי אוספת את כולם במסעדה נחמדה.

משהו אחר

שלום דנדושה בהחלט ניתן לחגוג גם בחורף בטיול. המקום המתאים ביותר לבת מצוה בעיני הוא ירושלים וניתן בהחלט לתכנן טיול בירושלים המורכב, בהתאם למזג האויר, מאתרים פתוחים או סגורים. כדאי לזכור גם, שבארץ ישראל,החורף הוא לא כל כך נורא וברוב הימים ניתן לטייל בלא כל בעיה. יום טיול כזה ניתן לשלב בלינה, בבית מלון, או אם רוצים לחסוך, אז באכסניית נוער. ניתן גם לעשות יום כזה בלי לינה. לשלב במהלך היום, או בסופו, ארוחה במסעדה נחמדה ולערוך שם אתהחגיגה שתסכם את היום. אם אתם רוצים ללכת על בטוח, ניתן גם לקחת את האירוע לאיזור יבש יותר שבו הסיכויים לבעיה עם מזג האוויר כמעט ולא קיימים. ניתן למשל לערוך טיול על גב המצדה ולעשות את האירוע, עם או בלי לינה, באכסניה היפיפיה שלרגלי המצדה. בקיצור אפשרויות לא חסרות וניתן בהחלט לבנות אירוע מרגש ויפה, שיהיה שונה ואחר מן האירועים הרגילים. את מוזמנת להפנות את ההורים שלך אל האתר שלי וליצור קשר במידה ויש לכם שאלות נוספות. מזל טוב איל

למעלה