עזרה.........

נטלי ר 18

New member
עזרה.........

היי לאחי יש בר מצוה עוד כמה חודשים.. ואנחנו מחפשים אתרים עם מתנות קטנות שאפשר לחלק בכניסה....משהו מקורי... אשמח לקבל עזרה בהקדם.........

סמדר בנ

New member
קראתי

על מישהו שנתן לאורחים חמסות שהן תרומה לארגון כלשהו - יש כאלו שעושים האנשים המוגבלים עצמם, או כאלו שמקבלים כשתורמים כסף לארגון. למשל לאחרונה תרמתי לאגודה למלחמה בסרטן וקיבלתי מחזיק מפתחות עם חמסה ולב. לדעתי זו מתנה שיש בה מסר יפה.

katam

New member
מתנות עם ערך מוסף

מתנות שעושים אנשים עם מוגבלויות. גם קונים מתנות וגם מרוויחים מצווה

מספר רעיונות

כיפות עם הדגשה לגברים/ורד אדום עם מדבקה על העטיפה לנשים שוקולד מוטבע מחזיק מפתחות עם/בלי תמונה

סמדר ר

New member
אפשר להכין בעזרת חברות/משפחה :

ורד מבד סטן ומילוי אקרילן
עלה גדול (מיובש) עליו מדביקים ברכה שקופה או כותבים כמה מילות תודה עם ציון התאריך ושם חתן בר המצווה - כמובן שמניילנים .
מחזיק מפתחות מפימו או דאס
פרח מעוצב עשוי ממרציפן, בצק סוכר או לחילופין מפימו או דאס

סוף סוף רעיונות שאפשר לעשות לבד

סמדר תודה. אני שמח שסוף סוף עולים לאוויר רעיונות שאפשר להכין לבד. באחת מחגיגות בת המצווה שבהן הופעתי הכינת כלת השמחה סימניות וחילקה לכל האורחים. ההתרגשות היתה רבה. במסיבה אחרת הכינת כלת השמחה חרוזים מקסימים מפימו. מנסיוני, מתרגשים הרבה יותר ממתנות שהוכנו בעבודה עצמית. את הסימניות הכינה הילדה משתי שכבות של טפט שקוף (מה שנקרא בפי הגרפיקאים X-Film) וביניהן עלים שאספה בגינה. נדמה לי שהיא הוסיפה אבקת צבע ואבקה של "נוצצים". אבקות כאלה אפשר למצוא באתר www.pigmentim.co.il . אם יש לכם רעיונות נוספים למתנות שאפשר להכין לבד, אנא העלו אותם לפורום. יש הרבה מעוניינים. יורם

סמדר ר

New member
בבקשה! מדריכה לאומנות או לא ... חחחח

העניין הוא קודם כל להכין ולתת משהו חמוד שנעשה באהבה ותשומת לב וגם שההשקעה הכספית לא תהיה גדולה מדי. גם אני מתלבטת כעת בשאלה מה להכין לאורחי בר המצווה של הבן (בעוד כחמישה חודשים) אבל ברור לי שאכין משהו לבד.

סמדר ר

New member
רעיונות נוספים:

מגנט למקרר עשוי מתמונה + כיתוב תודה על ההשתתפות בשמחה.
פרחים עשויים מניירות קרפ,
פרחים עשויים על בסיס חוט מתכת דק מצופה בגרבי ניילון צבעוניים,
פרחים עשויים מנייר רב שכבתי - צבועים בצבעי משי.
לוכד חלומות קטן עשוי מחישוק מתכת וחוטי ריקמה עם שילוב של חרוזים ונוצות.
עדי-פון (קישוט למכשיר הסלולארי) מחרוזים (אפשר חרוזי פלסטיק, ואשר כמובן לשדרג בעזרת חרוזי פימו וקריסטלים), או קישוט קצת יותר גדול שיכול לשמש כקישוט לרכב
חמסה קטנה עם מגנט או מתלה עליה אפשר לצייר או להדביק תמונה או מדבקה.

סמדר בנ

New member
רעיונות נוספים

שאני הכנתי באירועים. לבת המצווה של ביתי הכנתי לסידורי הישיבה (במקום הפתק הרגיל): קניתי עטבי עץ. רשמתי על העטב את שם האורח + הדבקתי בצד דמות מקונפטי מתכתיים (קונים כאלו בחנויות יצירה ויש בהם לבבות או כוכבים או כל מיני דמויות קטנות). הדפסתי על אותו נייר של ההזמנות את מס' השולחן + ציור שהופיע גם על ההזמנות, והיטב תפס את הפתקית. זה היה חמוד מאוד.. ליום הולדת 80 של אמא שלי קניתי בחנות יצירה חמסות קטנות מעץ. רשמתי את שם האורח ומספר השולחן וקישטתי אותן בצבעי "טוליפ". לכל אחת חיברתי שרוך כם חרוז.

סמדר ר

New member
רעיון נוסף לאטבי עץ: מדביקים פונפונים קטנים,

ואחד גדול יותר, על הגדול מדביקים זוג עיניים וזוג מחושים, מגנט (יש לי חיבה מיוחדת לזחלים ולמגנטים...חחחח) והנה זחל חמוד למקרר ....

שבילים נוצצים

הרגע נזכרתי שבחגיגת בר-המצווה של בני, פיזרתי על שבילי הגינה "אבקת נוצצים" שרכשתי מאתר פיגמנטים. כל השבילים נצצו וזה היה מקסים. יורם

יעלעל

New member
עוד רעיון

מתכננת לעשות בבת מצווה בעוד שלושה שבועות. אצלם כל אורח, או יחיד או משפחתי, רצוי עם החוגגת. לא תמונות מתוכננות אלא ספונטיני, לתפוס אותם ביחד ולצלם. ואז אפתח לכל משפחה תמונה, אולי עם קישוט ואוסיף עליה כמה מילים בעט מיוחד שכותב על תמונות. אשלח בדואר בצרוף מילות תודה על שבאו לארוע. יעל

רעיון מקסים.

נפלא. זה שם דגש על הקשר המיוחד עם כל אחד מהאורחים וגורם להם להרגישהם חשובים לך. בהצלחה. יורם בר-סלע

למעלה