לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1091910,919 עוקבים אודות עסקים

פורום תעבורה ונהיגה בשכרות

הפורום עוסק בדיני התעבורה, עבירות תעבורה, זכויותיו של נאשם שקיבל זימון לבית המשפט או שקיבל דו"ח מסוג "ברירת משפט" והמבקש לדעת את זכויותיו. 
הפורום עוסק גם ברישיונות נהיגה , באפשרויות העומדות בפני מבקש רישיון נהיגה שבקשתו נדחתה על ידי רשות הרישוי הן בשל עבר פלילי/תעבורתי והן בשל מניעות רפואית ( קלינית או נפשית). 
באופן יותר ספציפי , עוסק הפורום באפשרויות העומדות בפני נהג שזומן לבית המשפט בשל מעורבות בתאונת דרכים, בעבירה של נהיגה בשכרות, במהירות מופרזת או כל עבירת תעבורה אחרת. 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תעבורה ונהיגה בשכרות

הפורום עוסק בדיני התעבורה, עבירות תעבורה, זכויותיו של נאשם שקיבל זימון לבית המשפט או שקיבל דו"ח מסוג "ברירת משפט" והמבקש לדעת את זכויותיו. 
הפורום עוסק גם ברישיונות נהיגה , באפשרויות העומדות בפני מבקש רישיון נהיגה שבקשתו נדחתה על ידי רשות הרישוי הן בשל עבר פלילי/תעבורתי והן בשל מניעות רפואית ( קלינית או נפשית). 
באופן יותר ספציפי , עוסק הפורום באפשרויות העומדות בפני נהג שזומן לבית המשפט בשל מעורבות בתאונת דרכים, בעבירה של נהיגה בשכרות, במהירות מופרזת או כל עבירת תעבורה אחרת. 

לצפיה ב-'האם על מכתב המאפשר משפט או קנס יש חזקת מסירה גם אם לא קיבלת '
האם על מכתב המאפשר משפט או קנס יש חזקת מסירה גם אם לא קיבלת
<< ההודעה הנוכחית
29/10/2019 | 03:17
1
30

קיבלתי?

ובכן, קיבלתי דוח. הגשתי בקשה לביטול דוח, החזירו לי מכתב בו נאמר שהבקשה נדחתה, ונאמר עוד - כי בהמשך אקבל מכתב עם ספח עם אפשרות לשלם את הקנס, או להגיש בקשה להישפט. ושמיום בו אקבל את אותו מכתב, יהיו לי 30 יום לבקש להישפט.

בנתיים לא קיבלתי את המכתב ,,ולא קיבלתי שום מכתב נוסף - רשום או רגיל - עם הספח המציע תשלום או בקשת משפט.
אני מעדיף "לא לעורר דובים מרבצם" ולחכות בשקט עד שיגיע המכתב..(אם יגיע, אבקש להישפט, אבל בנתיים מעדיף לדחות את ההתעסקות עם זה כמה שאפשר..)
אלא שמטרידה אותי שאלה:
האם למכתבים כאלו (עם ספח המציע תשלום או משפט) יש חזקת מסירה?
קרי: יכול להיות מצב שיתברר לי שהם שלחו בלי שהגיע אלי, ויש חזקת מסירה, ואפסיד את האפשרות להישפט?
תודה רבה!
תעבורה ונהיגה בשכרות >>
לצפיה ב-'אמור להישלח בדואר רשום, רצוי שתברר מה קורה'
אמור להישלח בדואר רשום, רצוי שתברר מה קורה
29/10/2019 | 09:41
19
כדי שלא תפספס את המועד לתשלום/להישפט.
תעבורה ונהיגה בשכרות >>

מנהל/ת הפורום

אודות:
משרד שי גלעד חברת עורכי דין נוסד על ידי עורך דין שי גלעד בעל נסיון של עשרים וחמש שנים בייצוג נאשמים בתעבורה בבתי משפט. עו"ד שי גלעד היה בין מייסדי עמו
עוד...

הודעות אחרונות

19:27 | 19.11.19 אורחים בפורום
19:54 | 09.11.19 אורחים בפורום
19:12 | 06.11.19 אורחים בפורום
09:28 | 28.10.19 אורחים בפורום
13:41 | 24.10.19 יוביוב הירוק
09:45 | 24.10.19 אורחים בפורום
06:40 | 24.10.19 אורחים בפורום
19:55 | 30.09.19 דודכהן217
16:35 | 30.07.19 עוד שי גלעד

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ