לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1074810,748 עוקבים אודות עסקים

פורום תעבורה ונהיגה בשכרות

הפורום עוסק בדיני התעבורה, עבירות תעבורה, זכויותיו של נאשם שקיבל זימון לבית המשפט או שקיבל דו"ח מסוג "ברירת משפט" והמבקש לדעת את זכויותיו. 
הפורום עוסק גם ברישיונות נהיגה , באפשרויות העומדות בפני מבקש רישיון נהיגה שבקשתו נדחתה על ידי רשות הרישוי הן בשל עבר פלילי/תעבורתי והן בשל מניעות רפואית ( קלינית או נפשית). 
באופן יותר ספציפי , עוסק הפורום באפשרויות העומדות בפני נהג שזומן לבית המשפט בשל מעורבות בתאונת דרכים, בעבירה של נהיגה בשכרות, במהירות מופרזת או כל עבירת תעבורה אחרת. 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תעבורה ונהיגה בשכרות

הפורום עוסק בדיני התעבורה, עבירות תעבורה, זכויותיו של נאשם שקיבל זימון לבית המשפט או שקיבל דו"ח מסוג "ברירת משפט" והמבקש לדעת את זכויותיו. 
הפורום עוסק גם ברישיונות נהיגה , באפשרויות העומדות בפני מבקש רישיון נהיגה שבקשתו נדחתה על ידי רשות הרישוי הן בשל עבר פלילי/תעבורתי והן בשל מניעות רפואית ( קלינית או נפשית). 
באופן יותר ספציפי , עוסק הפורום באפשרויות העומדות בפני נהג שזומן לבית המשפט בשל מעורבות בתאונת דרכים, בעבירה של נהיגה בשכרות, במהירות מופרזת או כל עבירת תעבורה אחרת. 

לצפיה ב-'חניה וקנס '
חניה וקנס
<< ההודעה הנוכחית
15/04/2019 | 23:26
1
41
שלום חברים
מקווה שהגעתי למקום הנכון..
השאלה שלי נוגעת לחניה
אני נוסעת פעם בשבוע לאחד מבתי החולים בארץ, מאוד מוקדם בבוקר ועד הערב (מעדיפה לא לפרט יותר מדי על המיקום). החניה בו בתשלום אבל מצאתי ממש לידו חניה, שתמיד ריקה בשעות שבהן אני מגיעה. היא נראית כמו חניה שהייתה מוסדרת בעבר וכעת נטושה (שלטים ישנים שאיבדו צבע, מכופפים, מחסום לא פעיל) וכל האזור הוא ללא מדרכה או מדרכה אפורה (לא כחול לבן).
חניתי שם מספר פעמים ובוקר אחד היה שם מישהו (היה נראה בתפקיד, אבל לא נראה כמו פקח) ואמר לי שהחניה לסטודנטים בלבד.
השאלה שלי היא - במידה ואני בכל זאת חונה שם, כאשר אין מישהו בתפקיד, האם ניתן לתת לי קנס? (כאמור אין שילוט כלשהו)

סליחה על האורך ותודה רבה!
תעבורה ונהיגה בשכרות >>
לצפיה ב-'דוח על חניה בניגוד למה? הרי התימרור במקום'
דוח על חניה בניגוד למה? הרי התימרור במקום
16/04/2019 | 10:42
34
לא ברור ולא תקין
תעבורה ונהיגה בשכרות >>

מנהל/ת הפורום

אודות:
משרד שי גלעד חברת עורכי דין נוסד על ידי עורך דין שי גלעד בעל נסיון של עשרים וחמש שנים בייצוג נאשמים בתעבורה בבתי משפט. עו"ד שי גלעד היה בין מייסדי עמו
עוד...

הודעות אחרונות

19:55 | 29.04.19 אורחים בפורום
18:42 | 17.04.19 mironk
18:45 | 16.04.19 אורחים בפורום
23:26 | 15.04.19 השם של המשתמשת
18:36 | 27.03.19 אורחים בפורום
15:42 | 19.03.19 traveler1or
18:48 | 18.03.19 אורחים בפורום
13:17 | 17.03.19 saroman
19:57 | 13.03.19 אורחים בפורום
16:41 | 13.03.19 אורחים בפורום
09:05 | 21.02.19 יוביוב הירוק

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ