אכיפה סלקטיבית בחנייה על המדרכות בבת ים

aoded4

New member
אכיפה סלקטיבית בחנייה על המדרכות בבת ים

לפני כשנה וחצי חניתי ביום שישי על המדרכה עם 4 גלגלים , המדרכה במקום בו חניתי שהינה מאוד רחבה באזור התעשיה של בת ים בעודי עושי קניות למשך רבע שעה מדי כשבועיים. היות ובעל החנות אומר שיש מצוקת חנייה ולא עושים דוחות במקום שבו חניתי במשך 3 שנים ולא עשו דוחות. שהגעתי לרכב הופתעתי לכלות קנס בסך 500 ש"ח. עכשיו זה ידוע שבמרחב בת ים קיימים מספר רב של רחובות שהעירייה מאפשרת חניית רכבים עם 4 גלגלים בחלקן בלילה וחלקן ביום. מחלקת החנייה לא קבלה את הערעור שלי , כאשר ניסיתי לפנות ולדבר עם נציג מרשות החנייה לאחר אי קבלת הערעור ,אמרו לי שאי אפשר ואפשר או לשלם או לבקש להישפט , ביקשתי לדעת את מדיניות האכיפה בעיר כאשר בידי צילומים של מספר רב של רחובות בבת ים המראה שתושבים חונים עם 4 גלגלים על המדרכות ולא מקבלים דוחות ( גם בבוקר וגם בלילה ) כאש במקום בו חניתי יש לי צילומים אל לא באותו מועד בו חניתי. העיריה אמרו לי שאין לי סמכות לדרוש נתון זה.

במשפטו השופט שאל שאני טוען אל אכיפה סלקטיבית . והוא דרש מהעירייה להמציא דוחות שנה לפני המקרה באזור בו חניתי ( לוא דווקא במקום בו חניתי) שרכבים חונים על המדרכה עם 4 גלגלים על המדרכה וקבלו דוחות. השאלה איזה טיעונים / צילומים יכולים לעזור לי במקרה זה ?

תודה מראש לעונים

למעלה