שופט בכיר דיבר בסלולרי בנהיגה ונתפס. נחשו במה הורשע

trilliane

Well-known member
מנהל
שופט בכיר דיבר בסלולרי בנהיגה ונתפס. נחשו במה הורשע

הנהג העבריין במקרה זה היה השופט איתן אורנשטיין, נשיא בית משפט המחוזי בתל אביב שלחובתו לא פחות מ-17 עבירות נוספות אותן צבר מאז שנת 1974. לאחר מספר דחיות בתחילת המשפט, שמטרתן הייתה לאפשר לסנגורו להגיע לעסקה עם התביעה המשטרתית, הגיעו הצדדים להסכם שלפיו כתב האישום שהוגש נגד אורנשטיין יתוקן. העבירה מסכנת החיים המיוחסת לו "תוקנה" לעבירה קלה של אי אחיזת ההגה בשתי ידיים במהלך נהיגה.
https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5459616,00.html

גבע אבי

New member
על כל שופט או שוטר או עורך דין שמופיע בכותרות יש אלף אזרחים

שמקבלים את אותה עיסקת טיעון בלי שאף אחד מתלהם בתקשורת.
למה אתה חושב שנעשה כאן משהו שונה בגלל שזה שופט?
ממצבים חוקיים שכאלה, עורכי דין לעניני תעבורה, שאינם גונבים מלקוחותיהם או עושקים ניצולי שואה שנזקקים להם, עושים קופה לא קטנה.
זו מדינת ישראל ואלה חוקיה

dino_din

New member
אופנועני המשטרה באיילון

מצלמים את העבירות עם מצלמת קסדה, קצת מוזר אלו בעיות ראיתיות היו במקרה כזה שגרמו לשינוי הדוח.
&nbsp
ומה היה כל כך מסובך דרש 5 דחיות בדיונים.
&nbsp
שלא לדבר על זה שמשופט בכיר מצפים לסטנדרטים אחרים מאשר מאזרחים שאינם שופטים וכאשר דופט מקבל דוח חמור, מקבל המון דחיות לפנים משורת הדין ללא הסברים ודוח שכזה מומר לדוח פשוט בלי הסברים, זה מעורר שאלות (ואולי חשדות אצל חלק מהקוראים).

גבע אבי

New member
מצופה יש רק בשק"מ

ותתפלא כמה כשלים יכולים להיות ברישום דו"ח על אירוע "סגור ותפור" כדי שהוא ייפול בתביעה.
מסכים אתך שעולה ריח לא טוב מכל הסיפור הזה.

ב ר ז י ל י

Active member
מנהל
ראשית - 18 עבירות ב 35 שנים זה לא הרבה

אבל נתקלתי בנהגים שהיו להם פי 10 - 20.
לי רשומה עבירה אחת (הרשיון הוצא בשנת 1964) של מעבר רמזור באור אדום שהומרה לאזהרה, עשיתי זאת בניידת תנועה בנסיעה לחלץ אשה שנתקעה עם רכבה על פסי רכבת, ביקשתי (וקיבלתי) אישור לנהיגה מבצעית אבל בלחץ שהייתי שכחתי לבקש אישור לעבור באדומים - וצולמתי
ושתי אינקדוטות
1. נכה צה"ל נתפס באותה עבירה כמו השופט, הוא הצליח לשכנע את השוטר שירשום לו דו"ח על אי אחיזת ההגה בשתי ידיים.
הוא לא שילם את הקנס וביקש להישפט וזוכה לחלוטין כשהראה לשופט את ידו הקטועה ושאל "מה השוטר רוצה ממני ?"
2. אשת שופט תעבורה קבלה ממני דו,ח כשכבודו יושב לידה, היא ביקשה להישפט וייצג אותה אחד הכוכבים הגדולים בארץ בדיני תעבורה, כשעליתי על דוכן העדים סימן לי התובע לרדת ויצא איתי מחוץ לאולם ושם אמר לי ,הגענו לעיסקת טיעון אך הסנגור מבקש שלא תשמע אותה והוא ביקש ךמסור לך שדו,ח כל כך טוב הוא לא ראה בחייו - אז הלכתי - ואיני יודע מה סוכם.

trilliane

Well-known member
מנהל
זה גם לא מעט... אני מכירה אנשים עם 0 עבירות ביותר שנים

אבל הורשמתי איך כהרגלך הצלחת להסיט את הנושא לאנקדוטות טפיחה עצמית על השכם...

למעלה