לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1044210,442 עוקבים אודות עסקים

פורום תעבורה ונהיגה בשכרות

הפורום עוסק בדיני התעבורה, עבירות תעבורה, זכויותיו של נאשם שקיבל זימון לבית המשפט או שקיבל דו"ח מסוג "ברירת משפט" והמבקש לדעת את זכויותיו. 
הפורום עוסק גם ברישיונות נהיגה , באפשרויות העומדות בפני מבקש רישיון נהיגה שבקשתו נדחתה על ידי רשות הרישוי הן בשל עבר פלילי/תעבורתי והן בשל מניעות רפואית ( קלינית או נפשית). 
באופן יותר ספציפי , עוסק הפורום באפשרויות העומדות בפני נהג שזומן לבית המשפט בשל מעורבות בתאונת דרכים, בעבירה של נהיגה בשכרות, במהירות מופרזת או כל עבירת תעבורה אחרת. 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תעבורה ונהיגה בשכרות

הפורום עוסק בדיני התעבורה, עבירות תעבורה, זכויותיו של נאשם שקיבל זימון לבית המשפט או שקיבל דו"ח מסוג "ברירת משפט" והמבקש לדעת את זכויותיו. 
הפורום עוסק גם ברישיונות נהיגה , באפשרויות העומדות בפני מבקש רישיון נהיגה שבקשתו נדחתה על ידי רשות הרישוי הן בשל עבר פלילי/תעבורתי והן בשל מניעות רפואית ( קלינית או נפשית). 
באופן יותר ספציפי , עוסק הפורום באפשרויות העומדות בפני נהג שזומן לבית המשפט בשל מעורבות בתאונת דרכים, בעבירה של נהיגה בשכרות, במהירות מופרזת או כל עבירת תעבורה אחרת. 

לצפיה ב-'שוטר שהגדיל את הקנס בגלל ויכוח - השופט יבטל?'
שוטר שהגדיל את הקנס בגלל ויכוח - השופט יבטל?
18/10/2018 | 22:24
2
60
הובלתי כסא בקטנוע. שוטר עוצר אותי, ואומר לי שזה מסוכן, כי במקרה של תאונה זה יגרום לנכות. אמרתי לו שבקטוע, כמעט כל תאונה מסתיימת בנכות. הוא שינה גרסה, ואמר שזה לא קשור מספיק טוב. הראתי לו שזה כן קשור טוב. הוא התעקש, והתחיל לרשום דו"ח.

אמר לי שהוא נותן לי דוח עם 4 נקודות. המשכתי להתווכח ולהרואת לו שזה כן קשור טוב. הוא התעצבן, ואמר "רציתי להקל אתך, אבל אתה ממשיך להתווכח - עכשיו תקבל 8 נקודות!". ונתן לי דוח עם 8 נקודות.

השאלה מה יקרה במשפט?
איך שופטים מתייחסים לדבר כזה?
האם עצם זה שהוא רצה לתת דוח יותר נמוך, ובסוף העלה לדוח חמור, האם זה מראה שהדוח הסופי לא היה מוצדק? הרי למה הוא רצה בתחילה לתת דוח מקל, אם הייתה סיבה לתת דוח חמור?
תעבורה ונהיגה בשכרות >>
לצפיה ב-'קשה לענות בלי לראות צילום של הדו"ח'
קשה לענות בלי לראות צילום של הדו"ח
<< ההודעה הנוכחית
19/10/2018 | 10:33
38
או לפחות  ציטוט סעיף האשמה והנסיבות.
ובאופן כללי - על קטנוע אסור להוביל חפץ שארגו מעל 70 סנטימטר, כלומר לרוכב אסור לקחת גם גלשן או גיטרה או מקל של מטאטא.
במקרה שאתה מתאר יתכן מצב בו עברת כמה עבירות תנועה, לפי הנחיות המשטרה נאסר על שוטר, למעט במקרים יוצאים מהכלל, לתת לנהג יותר מדו"ח אחד, במידה והנהג עבר על כמה תקנות רשאי השוטר לפי שיקול דעתו (שלוקחת בחשבון גם את התנהגות הנהג והפנמת חומרת העבירה) להחליט על איזו עבירה לתת את הדו"ח
ולשאלה מה יקרה במשפט - אני מניח שזו לא הזמנה לדין אלא דו"ח ב.מ. ולכן יתקיים משפט רק אם תבקש להישפט, אתה תוזמן לישיבה ראשונה ותשאל אם הנך מודה או לא, במידה ותודה יתאפשר לך לטעון לחומרת העונש והשופט יחליט (הסיפור על שינוי העבירה לא יהיה לעניין ורק ירגיז את השופט), במידה ולא תודה תוזמן לדיון הוכחות שאליו יוזמן גם השוטר שיעיד בתחילה לפי בקשת התובע בדיוק מה שכתוב בדו"ח, לאחר מכן תוכל לחקור אותו ולשאול בעניין החלפת העבירה, יתכן ולא יזכור דבר מכך (כי זה יתנהל בעוד שנה שבה יפגוש אלפי נהגים, יטפל באלפי ארועים ויתן אלפי דו"חות והדו"ח שלך "קטן עליו" (אם כי בשבילך הוא מאד רציני) ואם יזכור הוא יסביר לשופט מדוע עשה זאת  והשופט יחליט אם עשה זאת כחוק או בניגוד.
לעניות דעתי כנראה שהשוטר בכלל לא ידע על מה אתה מדבר ואז יש סיכוי שיתייחסו אלייך כאל עבריין שמנסה להתחמק ע"י האשמת מי שתפס אותו.
תעבורה ונהיגה בשכרות >>
לצפיה ב-'להקליט, להקליט, להקליט'
להקליט, להקליט, להקליט
20/10/2018 | 09:54
14

מנהל/ת הפורום

אודות:
משרד שי גלעד חברת עורכי דין נוסד על ידי עורך דין שי גלעד בעל נסיון של עשרים וחמש שנים בייצוג נאשמים בתעבורה בבתי משפט. עו"ד שי גלעד היה בין מייסדי עמו
עוד...

הודעות אחרונות

11:40 | 20.11.18 hadar2017
07:50 | 20.11.18 אורחים בפורום
14:12 | 12.11.18 אורחים בפורום
06:01 | 08.11.18 אורחים בפורום
21:15 | 05.11.18 אורחים בפורום
20:09 | 04.11.18 אורחים בפורום
17:43 | 31.10.18 חיש2
11:52 | 31.10.18 אורחים בפורום
07:39 | 30.10.18 אורחים בפורום
14:07 | 24.10.18 Abirabir
11:47 | 20.10.18 אורחים בפורום
22:24 | 18.10.18 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ