דוח חניה

alex02

New member
דוח חניה

שלום
קיבלתי היום מכתב שאני חייב לעיריית אור יהודה תשלום על דוח חניה מלפני שנה כמעט פלוס ריבית והוצאות ורשום שאין לי אפשרות לערער או לבקש משפט ואני לעולם לא קיבלתי מהם מכתב או משהו לפני המכתב הזה ויותר הזוי לעולם לא הייתי באור יהודה.
במכתב רשום מספר רכב שלי אבל לא הייתי שם יש אפשרות לבקש מהם תמונה או איזה סוג רכב היה שם או אישור מהם שהם שלחו לי הביתה באמת מכתב או סתם מנסים לנפח את הקנס אולי מישהו נתקל בבעיה כזאת ויכול לתת עצה מה אפשר לעשות.
תודה.

alex02

New member
חניה

הופיע אבל הם לא עובדים בגלל החגים ומועד התשלום האחרון עד 11/10

shlang

New member
אם אתה בטוח שהרכב לא היה באור יהודה

לפחות בתקופת רישום הדוח, אז התאריך האחרון לתשלום לא רלוונטי לגביך, תתקשר למח' החניה ותודיע להם שמעולם רכבך לא היה בתחום השיפוט שלהם ויתכן ויש להם טעות ושיבדקו שוב, אם יפעילו נגדך אמצעי תשלום, כמו ה"ל, תוכל להגיש צו מניעה נגד האמצעי לגביית התשלום

alex02

New member
חניה

בטוח אין לי שום דבר שם ולא מכיר שם אף אחד.

shlang

New member
תתקשר למח' החניה, אם הרכב צולם, בקש שישלחו

לך את הצילום
אם לא צולם, שלח להם מכתב שבו הנך מצהיר שלא היית באור יהודה ובמיוחד בתאריך רישום הדו"ח והנך מבקש לבטלו, במידה וינקטו בצעדי גביה, אתה תתבע את העיריה.
אם יטילו עיקול או שעבוד, תפנה לה"ל לביטול ההליך

ב ר ז י ל י

Active member
מנהל
אם רכבך מעולם לא היה באור יהודה

קיימות מספר אפשרויות.
1. חנה שם רכב אחר עם לוחית מספר זהה - ואז יתכן ששלך מזויף או שהרכב השני מזויף או שהרכב השני החליף בטסט מספר ובטעות הדפיסו לו מספר שגוי.
2. שגיאה בפיענוח מספר הרכב ע"י הפקח או מהצילום.
3. תבדוק מתי נרשם הדו"ח, אולי אז הרכב היה בבעלות מישהו אחר
-
הסבר את הדבר בעיריה, בקש צילום אם נעשה או את פרטי הרכב כפי שנרשמו ע"י הפקח (צבע, סוג, יצרן)

alex02

New member
חניה

ננסה אחרי החג בנתיים הם לא עובדים.
&nbsp
תודה.

ב ר ז י ל י

Active member
מנהל

למעלה