לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1014710,147 עוקבים אודות עסקים

פורום תעבורה ונהיגה בשכרות

הפורום עוסק בדיני התעבורה, עבירות תעבורה, זכויותיו של נאשם שקיבל זימון לבית המשפט או שקיבל דו"ח מסוג "ברירת משפט" והמבקש לדעת את זכויותיו. 
הפורום עוסק גם ברישיונות נהיגה , באפשרויות העומדות בפני מבקש רישיון נהיגה שבקשתו נדחתה על ידי רשות הרישוי הן בשל עבר פלילי/תעבורתי והן בשל מניעות רפואית ( קלינית או נפשית). 
באופן יותר ספציפי , עוסק הפורום באפשרויות העומדות בפני נהג שזומן לבית המשפט בשל מעורבות בתאונת דרכים, בעבירה של נהיגה בשכרות, במהירות מופרזת או כל עבירת תעבורה אחרת. 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תעבורה ונהיגה בשכרות

הפורום עוסק בדיני התעבורה, עבירות תעבורה, זכויותיו של נאשם שקיבל זימון לבית המשפט או שקיבל דו"ח מסוג "ברירת משפט" והמבקש לדעת את זכויותיו. 
הפורום עוסק גם ברישיונות נהיגה , באפשרויות העומדות בפני מבקש רישיון נהיגה שבקשתו נדחתה על ידי רשות הרישוי הן בשל עבר פלילי/תעבורתי והן בשל מניעות רפואית ( קלינית או נפשית). 
באופן יותר ספציפי , עוסק הפורום באפשרויות העומדות בפני נהג שזומן לבית המשפט בשל מעורבות בתאונת דרכים, בעבירה של נהיגה בשכרות, במהירות מופרזת או כל עבירת תעבורה אחרת. 

לצפיה ב-'קביעת אשמה בתאונה'
קביעת אשמה בתאונה
<< ההודעה הנוכחית
05/07/2018 | 13:21
1
29

שלום

הייתי מעורב בתאונה שבה רכבי נפגע ע"י אוטובוס ואני מבקש עזרתכם לגבי הסיכוי להגשת תביעה נגד הצד הפוגע (צד ג').

להלן תיאור התאונה (רצ"ב גם צילום של רכב אחר שמתאר את מקום הרכב שלי בזמן התאונה).

יצאתי מבית ספר הכפר הירוק כדי להשתלב בכביש 482 (מצומת הכפר הירוק דרומה).
.
עצרתי לפני מעבר החצייה ואחר כך התקדמתי לאט כדי להגיע לשדה ראיה על מנת שאוכל להשתלב בבטחה במסלול שמתחבר לדרך הראשית (לכביש 482).

מסלול זה הוא מעין דרך שרות ומופרד מהדרך הראשית ע"י קו כפול, ראה תמונה.

לפתע ראיתי אוטובוס שנסע במסלול שנמצא משמאל למסלול אליו רציתי להשתלב, סוטה ימינה , במהירות גבוהה,  כנראה כדי להיכנס לתחנת האוטובוס.
בלמתי מיד אבל לא יכולתי להספיק לנסוע לאחור . האוטובוס פגע בעצמה ברכב שלי, למרבה המזל בחלק השמאלי קדמי של הפגוש (אילו התקדמתי חצי מטר יותר הוא היה מוחץ את הדלת והתוצאות היו עלולות להיות חמורות).

הפגוש עם הגריד הקדמי נקרעו מהמכונית. הכנף השמאלית נתלשה חלקית ומכוניתי הוסטה ימינה ועלתה על המדרכה. למכונית נגרם נזר רב אבל ניתן לתיקון.
לא היו נפגעים בנפש.
כאמור מדובר בכניסה למסלול "שרות" ולא בדרך ראשית. הוא משמש למכוניות שיוצאות מבית ספר הכפר הירוק ומתכוונות להתחבר לדרך הראשית או לכלי  רכב, בעיקר  אוטובוסים , שנכנסים לתחנת האוטובוס שנמצאת 20 מטר מימין  למקום שבו מכוניתי נפגעה

נהג האוטובוס הודה (בע"פ) שנסע במהירות ולא הצליח לבלום. איני יודע מה הוא הודיע לחברת הביטוח שלו.

שאלתי : מה הסיכוי לזכות בתביעה נזיקין נגד הצד הפוגע, במקרה וצד ג' לא יכיר באחריות לתאונה.

בתודה

מרדכי קירשנבאום
mordechai1949@yahoo.com  

תעבורה ונהיגה בשכרות >>
לצפיה ב-'אשמה בתאונה'
אשמה בתאונה
( לעמוד שלי בתפוז )
05/07/2018 | 16:15
21
מתאורך עולה כי לכל אחד מהצדדים אשמה כלששהיא לתאונה. בתביעת נזק ישנה יתכנות כי בית המשפט יחלק את הנזק בין הצדדים על מידת האשמה שיקבע לכל אחד
תעבורה ונהיגה בשכרות >>

מנהל/ת הפורום

אודות:
משרד שי גלעד חברת עורכי דין נוסד על ידי עורך דין שי גלעד בעל נסיון של עשרים וחמש שנים בייצוג נאשמים בתעבורה בבתי משפט. עו"ד שי גלעד היה בין מייסדי עמו
עוד...

הודעות אחרונות

08:21 | 16.07.18 אורחים בפורום
14:38 | 15.07.18 נועה2912
09:03 | 12.07.18 אורחים בפורום
14:22 | 11.07.18 שי טיילור
23:07 | 05.07.18 מתחיליםמאפס
16:36 | 05.07.18 אורחים בפורום
13:49 | 05.07.18 אורחים בפורום
13:21 | 05.07.18 אורחים בפורום
16:35 | 02.07.18 אורחים בפורום
10:33 | 01.07.18 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ