קיבלתי דוח תנועה של חניה על מדרכה

gufiya

New member
קיבלתי דוח תנועה של חניה על מדרכה

דרך הגישה לגן של הילדים חוצה את המדרכה. מצ"ב תמונה.

אנחנו חנינו על הדרך וקיבלנו דוח של חניה על מדרכה 500 ש"ח. אני רוצה לטעון שמדובר בכביש ולא במדרכה. יצוין שהכביש אומנם מרוצף כמו המדרכה שמסביבו, אבל הוא מוביל ישירות לחניה של הגן, הוא מתוחם באופן ברור עם עמודים ויש עלייה מסודרת מהאספלט אליו. כלומר מדובר בבירור בדרך שהוכשרה לנסיעת כלי רכב, שחוצה את המדרכה באותו מפלס. האם אפשרי טיעון כזה?

ולפני שכולם אומרים שזו אשמתי ואין לי מה להתלונן, אז אני לא אומר שאין לי חלק בסיפור, אבל הקנס מאד גבוה ויש מספיק נסיבות מקלות - כאמור מדובר בכניסה לגן ילדים ובשעות העומס בבוקר כל ההורים עוצרים שם באופן קבוע.

shlang

New member
ממש לא כביש ואפילו לא מתקרב להיות כביש, מדובר

במדרכה של ממש, נכון, זה כניסה לשטח פרטי כמו כל הכניסות לשטחים פרטיים אבל זה מדרכה
אפשר להקל על סכום הקנס, בקש להשפט ולפני המשפט תדבר עם התובע שיוריד מסכום הקנס לעבירה מקלה יותר, בשום אופן לא להשפט, לא יסכים, שלם את הקנס המקורי, יסכים, שלם את הקנס המופחת שיתן לך

be_roo

New member
השטח לא "מתוחם", עוטפים אותו עמודי חסימה כדי שחכמולוגים

לא יגדילו ויתחילו לחנות על עוד שטחים של המדרכה.
איפה שאתה חנית לא היתה אפשרות לחסום כדי לאפשר כניסה לשטח פרטי, זו מדרכה לכל דבר. ולא סתם חנית על מדרכה במקום שבו צועדים ילדי גן, יצרת סיכון והפרעה כדי להקל על עצמך.
&nbsp
נסיבות מקלות? פחחחחח כל הורה חושב שהוא חייב להוריד את התכשיט על הדלת. הרשויות היו יכולות לעשות הון אם רק היו אוכפות את הכניסות לגנים ובתי הספר בבוקר. חס וחלילה שהנסיך לא יצעד כמה מטרים. אפילו כשיש מגרש חניה צמוד הם יחנו בחניה כפולה או על המדרכה כדי לחסוך לעצמם שתי דקות. אבל אותם שתי הדקות שהם מבזבזים לאחרים? שילכו לחפש.

gufiya

New member
פשש

יש כאלה שחונים בחניות מפוקפקות ויש כאלה שמטנפים על אנשים שהם לא מכירים רק כי במקרה הם מאחורי מקלדת.
חוסר התחשבות בזולת יכול להתבטא בהרבה צורות מסתבר.

אבל עם אחד אנחנו, כן?

be_roo

New member
"מטנפים"? ככה זה שאין תשובה לעניין

מקצינים את הדובר כדי שיהיה קל יותר להתעלם מדבריו, כי הם לא נעימים.

אבל הגיוני שמי שחונה על המדרכה ומוצא דרך להצדיק זאת, ימצא דרך לקרוא לדברי "טינוף".

ב ר ז י ל י

Active member
מנהל
לא די שעברת עברת תנועה חמורה וסיכנת חחי ילדים ביודעין

אתה גם מבקש סיוע שלנו כדי לטעון טענות שקר..
-
זה בסדר, כל אחד מתנהג בצורה הנוחה לו.

gufiya

New member
שכחת אונס

יש לך את זה ביותר קיצוני? אתה חושב שאתה יותר "מוסרי" ממני? או שאולי אתה חושב שאתה מכיר אותי על סמך שני משפטים? אני לא מחפש הצדקה מוסרית ואף אחד לא ביקש ממך לשקר - אל תסלף את הדברים שכתבתי.
&nbsp
הייתי מביא דוגמאות שקורות מדי יום על מדרכות מול בתי ספר, גנים וכו'.
חלק נכבד מהדוגמאות האלה כולל רכבי הסעה של העירייה או גופים ציבוריים נוספים.
כמובן שאותם גופים חסינים מעונש או מתן דוחות, זו זכות ששמורה לאזרחים הפשוטים.
לא יודע על מה ולמה אתם כל כך כועסים, ועוד בלי להכיר בכלל את נסיבות המקרה.
מה שאני מסיק מכל הסיפור זה שאתה והליצן השני סתם צדקנים שמנותקים מהמציאות, ואנחנו ככל הנראה מדברים בשני מישורים שונים שלא נפגשים ולא ייפגשו.
&nbsp
תשובה נוספת ממני לא תקבל כאן. אם אתה רוצה דיון ענייני תתכבד ותפתח שרשור חדש. אני אשמח לנהל דיון אינטלגנטי אבל בלי עלבונות והשמצות מיותרים, ובלי קשר למקרה הפרטי שלי. אם אתה לא מסוגל לכך, זה כנראה מעיד עליך ולא עליי.

ב ר ז י ל י

Active member
מנהל
הדיון הוא על מה שאתה עשית ולא עלי

וכל שכתבתי הוא התייחסות למה שאתה כתבת על עצמך מבחינת החוק ולא אלייך מתוך הכרות.
גם שוטר שנותן לך דו"ח או הזמנה לדין לא מתעמק באפייך, שאולי חיובי לאילא ולאילא, אלא אך ורק בעברה שעשית, וכן גם הפקח שנתן לך את הדו"ח.
אתה חושב שהדו"ח לא מוצדק כי אין בזה עבירה, או לדעתך בגלל שרבים מלבדך עוברים אותה עביר ורק אתה נאכפת וזו אכיפה מפלה, או שלדעתך העבירה הכרחית בכורך הנסיבות ולא ניתן להימנע ממנה או שבגלל מידותייך הטרומיות הנאצלות יש לפטרך מעונש במקרה כזה - אתה יכול לבקש להישפט ולנסות לשכנע את השופט שיזכה אותך.
בהצלחה.
ועד אז אתה - לכל הדעות מלבד דעתך, עבריין (לכאורה) וחפרן.

be_roo

New member
אהההה... טיעון ה"כולם עושים את זה ורק אני נתפסתי"

מסכן. רוצה גלידה?

למעלה