האם כשאני מודה בעבירת תנועה כדי לבקש המרה לאזהרה ,אני מאבד א

טםצאםה

New member
האם כשאני מודה בעבירת תנועה כדי לבקש המרה לאזהרה ,אני מאבד א

האם כשאני מודה בעבירת תנועה כדי לבקש המרה לאזהרה ,אני מאבד את הזכות להישפט?
חטפתי 3 דוחות על מהירות בכביש אלוף שדה ,(מצלמה) תוך שבועיים, כל דוח 750 שח ו8 נקודות, המליצו לי
להגיש בקשה להמרה לאזהרה, ונאמר לי שבקשה להמרה מחייבת אותי להודות בעבירות..
כמו כן נאמר לי שאם אודה אאבד את הזכות להישפט , האם המידע שנאמר לי נכון?

גבע אבי

New member
לעניות דעתי, כן.

הרעיון מאחורי דוחות ההתראה הוא לאזן בין ענישה בפועל לשחרור בלא כלום.
בדוח ב.מ (ברירת משפט) יש מצב, ומקום לרישום על גב הדוח) שבו אתה יכול לבקש להישפט. אם שלמת את הקנס, הדוח חלוט.
מאחר ודוח התראה דינו כדין דוח ב.מ. (ללא הקנס והנקודות וללא היכולת לבקש משפט) ), ברגע שהוא נחתם על ידיך, הוא חלוט.
אני לא יודע האם תוכל לקבל 3 דוחות התראה. נראה על פניו כי ברגע שקבלת את הראשון, הקריטריון של 5 שנים ללא רישום תעבורתי כבר לא חל עליך.
תוכל ללכת להשפט ולבקש מהתובע, טרם המשפט, לסגור עסקת טיעון על תשלום 2 הדוחות הנותרים ורישום נקודות רק על אחד מהם.
בהצלחה

טםצאםה

New member
אני בדילמה כי חלק ממליצים לאחד תיקים ולגשת למשפט ,ולדבר עם ה

התובע לפני המשפט ולסגור איתו דיל ..
וחלק ממליצים לי להגיש בקשה ואם המענה יהייה שלילי לבקש להשפט..
שכחתי לציין מידע חשוב, יש לי רשיון 40 שנה ללא עבירות תנועה..
הכביש בו קבלתי את הדוחות נראה ככבישש מהיר לכל דבר (3 נתיבי מכל צד עם גדר הפרדה) כל העברות היו אחרי חצות כשחזרתי מחוג ,קראתי באינטרנט שהמצלמה שצילמה אותי (א'3) מצויה בדיון משפטי שטרם הוכרע לגבי אמינותה.

ב ר ז י ל י

Active member
מנהל
בעיה

כדי לקבל אזהרה דרושים מספר תנאים מצטברים שביניהם 7 שנות רשיון נהיגה שמהן 5 שנים אחרונות ללא דו"חות - וכן שהנהג מודה בביצוע העבירה.
ואם הודית בביצוע העבירה על מה יש לך להישפט?
לגבי הדו,ח השני והשלישי - לבטח אין לפניהם 5 שנים ללא עבירות - כלומר אינך זכאי לאזהרות.
אפשרות לפתח מילוט -
מאחר וכל הדו"חות נרשמו במשך שבועיים ניתן לבקש אזהרה על כל אחד מהם בנפרד, מאחר ורק נרשמו וטרם שילמת או הורשעת על אף אחד מהם יתכן שהמערכת לא תבחין בזמן שהיא בודקת בקשה אחת בדו"חות הנוספים ויתכן שבזמן שיטופלו הבקשות השניה והשלישית האזהרה הראשונה טרם תעודכן במערכת - וכך תזכה מן ההפקר.
הסיכון - אכן - אם תודה ותרשם לך אזהרה תאבד את הזכות להישפט ואם תערער ותדרוש בכל זאת להישפט האזהרה תבוטל, ירשם במקומה דו"ח ב.מ. חדש ולתובע תהיה מוטיבציה גבוהה "לקרוע" אותך.

טםצאםה

New member
שכחתי לציין

שכחתי לציין מידע חשוב, יש לי רשיון 40 שנה ללא עבירות תנועה..
הכביש בו קבלתי את הדוחות נראה ככבישש מהיר לכל דבר (3 נתיבי מכל צד עם גדר הפרדה) כל העברות היו אחרי חצות כשחזרתי מחוג ,קראתי באינטרנט שהמצלמה שצילמה אותי (א'3) מצויה בדיון משפטי שטרם הוכרע לגבי אמינותה.

ב ר ז י ל י

Active member
מנהל
בשביל להתמודד נגד מצלמה אתה צריך עו"ד רציני מאד

וזה יעלה לך הרבה כסף

טםצאםה

New member
מר ברזילי ,מה דעתך לגבי הרעיון של איחוד תיקים?

ממליצים לאחד תיקים ולגשת למשפט ,ולדבר עם התובע לפני המשפט ולסגור איתו דיל ..
הרעיון בלהודות בעבירה הוא כדי לקבל המרה לאזהרה..
ובמידה ולא אקבל אבקש להשפט ולאחד תיקים..

be_roo

New member
לדעתי, גם אם ימירו לאזהרה, זה יכול להיות לדו"ח הראשון בלבד

ולאחרים אתה לא זכאי בגלל עבירות קודמות.
&nbsp

בקשה להשפט לאחר בקשה להמרה לאזהרה

תוכל לבקש להשפט לאחר שבקשה להמרה לאזהרה תדחה. ה"הודייה" לא תזקף לחובתך בעת הליך ההקראה בבית המשפט אך אם תנהל "הוכחות" , עלול התובע המשטרתי להטיח בפניך את המכתב שכתבת.

טםצאםה

New member
אשמח לקבל הנחייה איך להתנל לאחר שהבקשה שלי נדחתה?

הגשתי בקשה ,והבקשה שלי נדחתה, ואני רוצה להשפט ולבקש איחוד תיקים? מה הסדר הנכון? האם אני צריך למלא את 3 הספחים של כל עבירה שהגיעו אלי בדואר
ולשלוח אותם בדואר רשום? ומתי ואיך מבקשים איחוד?

למעלה