תמרור איסור חניה לכלי רכב המוצעים למכירה(?) - חלק ג' של הסאג

• פותח הנושא ronko
  • פורסם בתאריך

ronko

New member
תמרור איסור חניה לכלי רכב המוצעים למכירה(?) - חלק ג' של הסאג

http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/1713/180666988/המומחים/תעבורה_ונהיגה_בשכרות
הנ"ל הינו לינק לפרק הקודם.

תקציר:
דו"ח על חניה שניתן ב10:00 על התמרור המצורף.
העובדה שידועה מהפרקים הקודמים היא שהחניתי את האוטו באותו אזור והדו"ח ניתן באזור השעה 10:00 בבוקר והאוטו שלי לא למכירה. וגם היום לא למכירה.

עדכונים מאז הפרק האחרון, חצי שנה מאז תחילת הסאגה:
1. מצורפת התמונה שהפקח צילם וקיבלתי מרשות החניה. אני צינזרתי את לוחית הרישוי. בתמונה, המדרכה בצבע אפור... זה רלוונטי? כלומר, אפשר להציב תמרור של איסור חניה למעט פריקה וטעינה כשהמדרכה צבועה אפור (או בצבע אחר) ?!
2. המשכתי לשאול עשרות אנשים מה התמרור אומר ומספר התשובות שקיבלתי עלה כבר ל 6(!)
3. הערעור שלי נדחה ושלחתי בקשה להישפט שמחכה כרגע אצל העיריה. אני ממתין לתשובה מתי יהיה הזימון למשפט.

נציגה מראשות החניה כתבה לי במייל בעקבות פנייתי בנוגע למשמעות התמרור את הדברים האלה:
"אין שום בעיה עם התמרור המצורף.
חל איסור חניה על רכבים למכירה בכל שעות היממה וחניה מותרת לפריקה וטעינה בלבד החל משעה 08:00 עד 17:00.
אין פרשנות נוספת לתמרור זה.
אני לא מוצאת שום בעיה עם 2 תמרורי א-43 (439)נפרדים אשר מסייגים את תמרור ב-28 (432)."
זה בכלל לא נשמע לי הגיוני כי התמרור בתוקף בימים מסוימים ובשעות מסוימות, אז איך למישהו מסוים זה יהיה תקף 24 שעות?!
אני עדיין טוען שקריאת התמרור צריכה להיות רציפה מלמעלה למטה ולא בנפרד כל ריבוע מול התמרור העגול של אין חניה.

בין לבין, היום תפסתי על חם אדם עם אוטו שעליו תו זהב (תו שמסתבר עירית כפר סבא מחלקת לעובדים ספציפים) שהחנה אותו באותו המקום שבו אני החניתי, באותו טווח שעות, יצא לסידורים במשך כחצי שעה, חזר עם שקיות מצרכים כלשהם ועזב (צילמתי תמונה של האוטו עם לוחית הרישוי). התו מאפשר, לכאורה, חניה חינם בכל העיר.
האם זה גובר על מקום בו אסור לחנות?!?!

בגוגל, אגב, מצאתי את השחיתות(!), לכאורה, הזאת
http://www.hasharon-post.co.il/למי_...ע_נמנעים_הפקחים_ממתן_דוחות_לבעלי_תו_זהב_.html

רונקו

ronko

New member
מה לגבי אבני השפה?

תמרור של אין חניה + אבני שפה צבועות באפור - זה רלוונטי בכלל?
&nbsp
רונקו

shlang

New member
אני לא מכיר תמרור של אבן שפה צבוע אפור, אגב

צבע האפור של אבן שפה הוא הצבע הטבעי שלו ולכן הוא לא צבוע

ronko

New member
אז...

אז במקרה הזה אין שום משמעות לאבני השפה אם הם צבועות (או במקרה הזה לא צבועות ואבני השפה נשארו באפור המקורי שלהן).
תהיתי אם יש לזה משמעות...
&nbsp
אני מחכה לעיריה שתחליט מתי אני אגיע להישפט. כדאי להגיע עם עורך דין או שגם להגיע לבד זה בסדר? תכל'ס, אין פה משהו מסובך כל כך. כל הדיון זה איך העיריה מפרשת את התמרור לעומת איך אני מפרש את התמרור...
או
אין חניה בימים ובשעות, למעט פריקה/טעינה של 15 דקות + אין חניה לכלי רכב המוצעים למכירה במשך כל שעות היממה (מה שהעיריה טוענת)
או
אין חניה בימים ובשעות, למעט פריקה/טעינה של 15 דקות לכלי רכב המוצעים למכירה (מה שאני טוען וזכור לי שגם אתה חושב ככה בפרקים הקודמים של הסאגה הזאת)
&nbsp
רונקו

shlang

New member
חסרי משמעות ללא צבע כמו אדום לבן או כחול לסירוגין או

אדום צהוב ,שהם תמרורים וחובה לציית להם בהתאם להגדרות בלוח התמרורים
למשפט הזה אין צורך בעו"ד, גם התובע ירצה לצאת ברווח כלשהו ויתכן שהוא יציע לך שתשלם רק חצי מהקנס כדי לחסוך זמן שיפוטי. ביום המשפט תדבר עם התובע והסבר לו את התמרורים המבלבלים, תמיד תהיה לך הזכות להשפט אם לא תקבל את הצעתו

למעלה