עשרות דוחות מאותה מצלמה

מרמר מר

New member
עשרות דוחות מאותה מצלמה

במסלול שבו אני נוסע מהבית לעבודה ישנה מצלמת גאסטו , במשך שנים אני עובר לידה במהירות ממוצעת של 120 קמש ( במקום 90 ) עד היום כלום לא קרה

לפני שבוע התחילו להגיע דוחות בזה אחר זה , עבור כל יום עבודה - רוב הדוחות על 750 שח + 8 נקודות כך שתאורטית אני כבר בשלילה
כל הדוחות באותה שעה מאותה מצלמה וכנראה יש עוד בדרך אלי.
עכשיו למדתי להיות ילד טוב ולנסוע 90 ליד המצלמה , השאלה מה יקרה הלאה , האם יש קייס לבקש איחוד של הדוחות ו הנקודות ? האם בכלל יש דרך לערער?

אני יודע שאם משלמים הנקודות נצברות אוטומטית אז בינתיים לא עשיתי כלום , השאלה היא אם במצבי כדאי להגיע למשפט

תודה

shlang

New member
במצבך - מוטב שתיקח עו"ד, אלא אם אתה

רוצה להסתכן בשלילה

גבע אבי

New member
אל תעז להתייצב בבית המשפט. שלח את העו"ד בלבד.

כן, לצערי יש מקום לאיחוד תיקים כי המערכת לא אוהבת להתאמץ.
תכין הרבה כסף לעו"ד ולתחבורה ציבורית למשך 60 ימים לפחות על המנהלית ואולי קצת יותר על מה שבית המשפט ישית עליך, לא כולל התנאי.

ומה כבר למדת? לנסוע כחוק רק ליד המצלמה? ואללה יופי!
לערער? על מה בדיוק?

be_roo

New member
תודה. לא זכרתי זאת. וזה ל-3 חודשים לפי האתר הרשמי.

ב ר ז י ל י

Active member
מנהל
"עשרות" - נניח שרק 10

זה 80 נקודות.
72 נקודות בתקופת צבירה זה 9 חדשי פסילה ולאחר מכן כדי לקבל רשיון צריך לעמוד בבדיקה רפואית ולעבור מחדש טסט (תאוריה ומעשי)

גבע אבי

New member
לא שילם עדיין את הדוחות - לא נרשמו נקודות

ייתכן והעו"ד יאחד לו תיקים ל 5 עבירות ואז יירשמו לו 40 נקודות "בלבד".
אולי יצליח להתחמק מאמצעי התיקון

ב ר ז י ל י

Active member
מנהל
כנראה שלא

כשנשפטים ומורשעים בכמה עבירות בו זמנית ניתנות נקודות רק על העבירה מרובת הנקודות מביניהן ולא במצטבר.

עשרות דוחות מאותה מצלמה

בדיוק בנושא דומה ניתן לאחרונה פסק דין שעשוי להקל עליך.

לקריאת תמצית פסק הדין לחץ כאן.

מרמר מר

New member
תודה רבה , בידיוק תקדים כזה חיפשתי

בינתיים יש לי 6 דוחות מתוכם אחד הזמנה לדין + 4 על 8 נקודות + 1 ללא נקודות.
אני צופה לפי ממוצע של שני דוחות לשבוע עוד כ 6 דוחות דומים בשלשת השבועות הקרובים ( זה פחות ממה ששיערתי בהתחלה .... )

סך הכל יהיו לי בערך 12 דוחות ולא נראה לי הוגן לחייב אותי בשלילה לשנה כשבסך הכל מדובר במהירות נורמטיבית בכביש הזה ( ליד המצלמה כולם בולמים , ובדרך כלל אני סביב 120 שזה אמנם מעל החוק אבל לא מטורף ובטח לא מסוכן בקטע הכביש האמור ).
מקווה שיתחשבו באותה מידה , בינתיים אני מבקש ביטול דוחות אבל לא בונה על זה שיסכימו...

למעלה