שלילה מנהלתית בגלל מהירות

kfiryo1

New member

שלום
הרשיון נשלל במקום ל 30 יום בגלל מהירות גבוהה (כ 55 קמש מעל המותר בדרך בין עירונית) ע"י קצין לאחר שימוע וזימון למשפט עוד 5 חודשים. אני יכול להסתדר בלי לנהוג 30 יום, אך רציתי לשאול מה אני יכול לקבל במשפט (נוהג 30 שנה ועברת מהירות קלה ב 2001 בלבד). האם כדאי לקחת עו"ד למשפט או לייצג את עצמי?
תודה מראש

be_roo

New member
לא ניתן לנחש. העבר הארוך והכמעט נקי לטובתך, החריגה הגבוהה לא

אין מחירון לענישה, יש הבדלים בין שופטים ותובעים. כל ניחוש הוא הימור.
&nbsp
היתרון בעו"ד: מכיר את המערכת והאנשים, יודע כמה אפשר לדחוף לעסקת טיעון גם אם אין בכוונתך לערער על האשמה עצמה. מכיר את נקודות התורפה של כתיבת דו"חות.
החסרון: מחיר.
&nbsp
רק לידע, אתה יכול גם לנסות לערער על השלילה המנהלתית,אבל קח בחשבון שאם יגזרו עליך פסילה נוספת המנהלתית תחשב לרוב כחלק ממנה.

ב ר ז י ל י

Active member
מנהל
צריך לבקש יפה

כדי שתקופת הפסילה המנהלתית תנוכה מהפסילה במשפט יש לבקש זאת מהשופט כשהוא קובע את גזר הדין(במידה והוא לא פסק זאת בלי בקשה)

גבע אבי

New member
מצבך לא נחמד אבל תוכל להקל על עצמך גם בעצמך

ביום המשפט תשתדל להגיע מוקדם יות מהזמן שנקבע לך ותנסה להפגש עם התובע.
בפגישה זו תוכל לומר כי אינך רוצה לבזבז זמן שיפוט יקר ואתה מודה בעובדות הרשומות בכתב האישום ואתה מעוניין בעיסקת טיעון.
מצב זה טוב לכולם: תובע שופט ונאשם.
במידה ותהיה הסכמה (הימור שלי - חודש בפועל, בניכוי הפסילה המנהלית, 3 על תנאי לשנתיים +1000 ש"ח), תגיע לישיבה מול השופט
ההפגישה הראשונה בבית המשפט בפני השופט נקראת "הקראה " ושם תישאל האם אתה מודה או כופר.
אמרת "מודה" (כפי שהוסכם עם התובע) ייגזר דינך על אתר כפי שסוכם עם התובע.
לא הסכים התובע לעסקת טיעון או שהעסקה לא טובה לך, תמיד תוכל לכפור באישום מול השופט ואז ייקבע תאריך חדש לישיבה שנקראת "הוכחות" לשם יזומן גם השוטר מפעיל הלייזר או הדבורה.
עד אז תוכל להצטייד בעורך דין שיסתכל בתיק התביעה וינסה למצוא כשלים בו.
אז, הוא יוכל להגיע לעסקת טיעון עם התובע שיכולה לשרת אותך.
ושוב הימור שלי (מקריאת מאות פסקי דין) מתחם הענישה, במקרה של הרשעה, יהיה כ 2-3 חודשי פסילה בפועל ועוד כחודשיים על תנאי לשנתיים וקנס בסביבות 1500 ש"ח.
כל זאת כאמור מבוסס על הערכה והימור.
בהצלחה

מהנתונים שמסרת ישנו סיכוי גם לקיצור הפסילה המנהלתית מתחת ל-30 הימים ולהסתפק בזה גם בתיק העיקרי.
"הכל תלוי בטיב המילוי" או ליתר דיוק בחומר הראיות, במהירות הבסיסית המותרת ובכשלים שניתן למצוא בתיק. עו"ד מיומן המתמחה בנושא יביt אותך לתוצאה טובה. לעיון מעמיק יותר ראה http://sgilad-law.co.il/נהיגה-במהירות-מופרזת-עורך-דין.php

למעלה