אשמח אם תוכלו לעזור לי או לכוון אותי למקום הנכון

mmaam1

New member
אשמח אם תוכלו לעזור לי או לכוון אותי למקום הנכון

אנסה ממש בקצרה לתאר את המצב:
אני עברתי תאונת דרכים והפנו אותי (מישהו מהעבודה) לאיזו חברה של עורכי דין בשביל התביעה.
זו תאונת דרכים ראשונה שלי ואין לי מושג איך זה מתנהל או מה נכון או לא..
בכל מקרה, משומה.. לא הכי נראה לי הטיפול של העורכת דין שמייצגת אותי או העוזרת שלה שמטפלת בי בנתיים..
לא ממש מכוונים אותי, לא ממש מייעצים לי או עוזרים.. מה גם שהכל מתנהל כרגע מול העוזרת של העורכת דין ולא מולה ישירות.
דבר נוסף- הם יושבים בכלל בחיפה.. ואין לי קשר ממשי איתם. הכל נעשה דרך פקסים. היו מסמכים שהעברתי להם שבכלל לא נכנסו לתיק כי הם אמרו לי שאין בהם צורך.
היום פקססתי להם גם תמונות שצילמתי מהנייד לאחר התאונה.. (אחרי כמה ימים..) הצילומים הם ממקום אינטימי יותר.. ויש שם את סימני המכות..
היא התקשרה אלי ואמרה שאני בכלל צריכה לפתח אותם אבל הוסיפה בלי קשר: "רק תגידי לי שרואים את הפנים שלך בתמונות"..

לא רואים את הפנים שלי בתמונות...

השאלה שלי היא כזו:
איך אמור להתנהל תיק תביעה של תאונת דרכים? מה נכון לשים בתיק ומה לא? איך ניתן למקסס את מה שאקבל מחברת הביטוח בתביעה? האם הניהול או היחס שאני מקבלת ממי שאמורה לייצג אותי הוא נכון והגיוני וככה זה באמת? האם באמת מעבירים הכל דרך פקסים? והאם באמת אכלתי אותה מבחינת התמונות?

כי כל יום שעובר אני מתחילה לחשוב שאולי בכלל אין לי למה להגיש את התביעה.. הכל טעויות או דברים שאי אפשר לתקן או להחזיר אחורה ..
כדאי להחליף עורך דין?

אשמח אם תוכלי לעזור ולייעץ לי. או לפחות לכוון אותי למקום ששם יוכלו.. זו תביעה ראשונה שלי כמו שאמרתי ואני ממש בוסר בזה...

תודה רבה והמשך יום טוב

creth11

New member
המידע אפוף באי בהירות ומידע חלקי בכוונה או שלא למשל

למה בכלל צרית תמונות ? יש דוח רפואי של המיון בקבלה נתוני טיפול רפואי ודוח יציאה נבית החולים בתוספת חוות דעת של רופאים למצב הנוכחי. או אולי בכלל לא הייה טיפול ובדיקה במיון ?
תמונות בילתי מזוהות שלא ברור מי מצולם למה ומתי הן לא עדות מישפטית, ומי שכך גם מיותרות לחלוטין.
מיקום המישרד של העו"ד הוא עניינך הפרטי מאחר ואת בחרת מרצונך החופשי מי מייצג אותך מישפטית.
אין מניעה שעוזרת או מיתמחה מבצעת את עבודת הניירת ואיסוף המידע עבור העו"ד.
מה פירוש למקסם ? ניסיון סחיטת פיצויים מעבר למגיע ? מגישים לבית המישפט את הדוחות הרפואיים המבטאים בצורה אמיתית ומלאה את המצב ומה שקרה מבחינה הרפואית ובית המישפט יקבע את הפיצוי המתאים לדעתו.
לא כל מיסמך הוא חשוב לצורך התביעה ולשם כך שכרת עו"ד שיחליט מה ואיך להגיש לבית המישפט.
אם דעתך אינה נוחה מהייצוג המישפטי את רשאי להחליפו רק לא ברור מה הבעיה.
אין גוף שיחליף את הלקוח באחריות על הייצוג שלו, תמיד ניתן לקחת את כל המיסמכים לחוות דעת אצל עו"ד אחר לפי בחירתך, תועלת בדרך כלל אין אבל אין מניעה לכך.

פיצויים לנפגעי תאונות דרכים

מי שמפגע בתאונת דרכים, זכאי לפיצויים מחברת ביטוח החובה.
חברות הביטוח אינן מנדבות כספים.
עורך הדין אמור לפעול על מנת למקסם את גובה הפיצויים וזאת במו״מ מול חברת הביטוח או בתביעה כספית.
אחד הכלים בנם משתמש עוה״ד הוא הוכחת הנזק, ולשם כך התמונות .
מולך ומול בא כוחך אמורים להיות יחסי אמון, ואני מניח שאם תרצי לקיים פגישה טלפונית בגלל המרחק, תזכי לכך, ותוכלי לקבל תשובות והסבר לפעולות המבוצעות.

ב ר ז י ל י

Active member
מנהל
איך אמור להתנהל

עו"ד פונה לביטוח כשנה לאחר המקרה, כשכבר יודעים פחות או יותר את השפעת התאונה לזמן ארוך, הוא אוסף ממך כל נזקייך - הפסד השתכרות, הוצאות רפואיות, תשלום עבור עזרה במידת הצורך, ומעט גם על סבל (אלא אם הסבל ממש ממש גדול - מבחינה אובייקטיבית), הוא פונה לביטוח, הביטוח מגיש הצעה מצחיקה, אח"כ יש קצת "פינג-פונג" בהצעות ודחיות - עד שאת מסכימה להצעה, אם אינך מסכימה מוגשת תביעה בשמך ואז חברת הביטוח מציעה הצעה נוספת, אם גם לה אינך מסכימה - מתנהל משפט.
לתמונות אין ערך גבוה במשפט (אלא אם אלו צלקות בפנים או במקום בולט אחר שנשארות לצמיתות) כי אינן מציגות נזק כספי.

למעלה