בראש צעיר... העמותה הישראלית לנטוריזם

קוביקו68

New member
בראש צעיר... העמותה הישראלית לנטוריזם

העמותה הישראלית לנטוריזם שמחה להודיע על פתיחת הפורום הרשמי. בפורום, תוכלו לקבל מידע על מקומות מפגש, ארועים, מהות הנטוריזם ועוד. באשכול בראש צעיר הפונה אליכם הצעירים, תוכלו להציע הצעות
, להעלות רעיונות
ולהביע דיעה בכל הקשור לנטוריזם לצעירים. אשכול זה נועד לתת לכם במה
.
דעתכם חשובה לנו !!!

נטוריזם לצעירים בלבד?

במשך הרבה שנים היתה לי בעיה להתפשט, בגלל הגוף הלא מושלם, סימני לידות וגיל ומשקל למזלי נחשפתי בשנים האחרונות לתמיכה שאפשרה לי לראות את היופי בגוף שלי ובגוף של אנשים אחרים לא מושלמים, את האמת והיופי של קבוצת אנשים שמגיעים למפגשי עירום (ואז כבר לא חשוב בכלל אם הם לבושים או לא), אני לא חברה בעמותה ולא מגיעה למפגשים הרשמיים, אבל חברה של הרבה אנשים שכן חברים, ואולי מה שהכי מפריע לי זה הקטע הזה של הלחץ לכיוון של צעירים - מבחינתי זה בדיוק חוזר לסיבה שהיתה לי לא להתפשט , כי הגוף כבר לא יפה, וחלק ומוצק כמו שהיה בגיל 17

קוביקו68

New member
פורום נטוריסטים ונודיסטים בתפוז

שמנוהל ע"י קוואנט הוא אתר הבית של חברי הקהילה הצעירים. כך שמטבע הדברים הפניה נעשתה אליהם. העמותה מקבלת כל אחד לשורותיה ובלבד שיעמדו בכללים.

קוואנט

New member
ממתי הפורום הוא האתר של חברי הקהילה הצעירים?

הפורום מיועד לנטוריסטיות ונטוריסטים, נקודה. לא בודקים פה גיל, מראה, משקל, צבע, מימדים, או כל דבר אחר.

קוואנט

New member
יש יופי בגוף של כולנו...

התחלת הדרך, את צודקת בכל מילה: יש יופי בגוף של כל אחד מאיתנו, לא משנה באיזה גיל, מראה או מידה. נטוריזם מיועד לכל הגילאים, לכל שנתון ולכל מצב.

קוביקו68

New member
קוואנט

מעבר לעובדה שציינתי שמדובר באשכול בראש צעיר והדגשתי זאת רשמתי גם העמותה מקבלת כל אחד... תפוז. בהשוואה לאתרים אחרים פונה לקהל צעיר יותר.

40גבי

New member
לא הבנתי מה הקשר בין צעירים וגוף יפה

ישנם צעירים עם גוף לא יפה וחטובים בני 60 עם גוף מדהים לא? הנושא של צעירים או לא הוא יותר נושא חברתי אני מניח ולא תחרות דוגמנות..... גבי

למרות שאתה צודק

בכל זאת יש קשר כלשהו בין גיל למראה הגוף, ביחוד אצל נטוריסטים מושבעים שדופקים את העור שלהם על ידי חשיפה גבוהה לשמש

למעלה