רוצה כמה עצות

inter rules

New member
רוצה כמה עצות

אני בן 16 בכיתה י' והגוף שלי לא מושלם אבל אני לא מתבייש בו בכלל. אני לא מתבייש מאף אחד, לא במלתחות, לא מחברים ואני בכלל אוהב להיות ערום. אני הייתי רוצה לנסות איזה משהו של נטוריזם אבל אין לי בעניין פרטנרים ובטח שההורים לא בעניין. לדעתכם גיל 16 זה גיל צעיר מדי בשביל נטוריזם?

קוואנט

New member
שלום Inter rules ../images/Emo13.gif

הגוף של אף אחד מאיתנו הוא לא "מושלם", אבל זה מה שהופך את החיים למעניינים
. תאר לך שכולם היו מושלמים, היה פה ממש משעמם
באופן אישי, בעיניי אין גיל לנטוריזם. עם זאת, לנטוריזם יש כללים, ועל בני כל הגילאים לקיים אותם: להתפשט רק במקומות שניתן לעשות זאת, להקפיד על מרחב אישי וכבוד הדדי, ולא לשכוח מגבת
. כל עוד אתה עומד בכללים הללו - אז תוכל להיות נטוריסט בכל גיל. עם זאת, איני יודע - אולי יש הגבלות חוקיות כאשר מישהו קטין, ולכן מפגשי העמותה סגורים לבני 18 ומעלה. עצות? למצוא מקומות מבודדים, עד שתגיע לגיל 18 ותצטרך לחבר'ה. זה לא עוד הרבה זמן

ruthy5

New member
תיקון ,מגיל ההצטרפות לעמותה

קוואנט, לפי חוקי העמותה ההצטרפות לפעילויות העמותה מותרת רק מגיל 21 שנים.

tamirzak1

New member
נטוריזם/נודיזם מגיע בכל גיל.בעולם הרחב נודיזם

מיועד לכל המשפחה (הורים וילדיהם) ובהרבה אתרים נודיסטים ניתן לראות פעילות לכל המשפחה. מאחר שבישראל נודיזם זו בעיה בכלל (ולא במצב חופשי כמו ברוב העולם) ישנה מגבלת גיל בארועים סגורים ופרטיים. אולם באפשרותך להתפשט ולהיות נודיסט/נטוריסט במקומות כגון חוף געש (גם במפגשי העמותה שם) , בחוף הציבורי בנוה מדבר בים המלח (בחלק הנודיסטי) וגם להכנס למתחם "פשוטי העם" (המתחם בעירום) בפסטיבל בומבמלה וכמובן לבד או עם חברים בהרבה אתרים בטבע הישראלי (כל עוד אינך מפריע לציבור). אל תתיאש , תהנה ובסופו של דבר תגיע גם לגיל הכניסה לארועים הסגורים.

למעלה