סיכום עונה-מה היתה החוויה הנטוריסטית המוצלחת?

קוואנט

New member
סיכום עונה-מה היתה החוויה הנטוריסטית המוצלחת?

הימים המתקצרים וקצת מתקררים מזכירים לנו את סיום עונת הקיץ הנטוריסטית. אמנם יש פעילות נטוריסטית גם בחורף, אבל אין כמו הקיץ לבילויים בעירום על חוף הים, בבריכות או באירועים אחרים. מה היה האירוע המוצלח ביותר בעיניכם/ן? אחד המפגשים במרכזי הספורט או הספא? אחד הסופ"שים על החוף בגעש או בים המלח? הסופ"ש במלון באילת? הסופ"ש בצימרים בצפון? פסטיבל פשוט? אולי בכלל בומבמלה? הארוחה בעירום? מסיבות פורים או הסילבסטר? מה הכי אהבתן/ם בשנה הנודיסטית האחרונה? את תשובתי - אספר בהמשך

AlteX

New member
פסטיבל פשוט עדיין שולט

למרות שהעונה השתתפתי בכמה ארועים מיוחדים וכייפים (המלון באילת, המפגש האחרון בספא במרכז) בנוסף לפשוט, עדיין הפסטיבל הערום הוא הכי כיפי והכי מרגש מכולם. עדיין חשוב לי לציין לטובה את החווית השייט באילת. מקווה לשוב ולשוט בעירום בעתיד. גם חשוב לי לנצל"ש ולהזכר בסופ"ש בים המלח שכלל טיול לילי רגלי. זה שהתקיים בקיץ 2007... לא נראה לי שהיה משהו כזה השנה, וחבל, כי אז ממש ממש נהנתי!

החוויה הכי מוצלחת

לא היתה השנה, אלא לפני שנה וחצי - אירוע הריגרופינג של החטיבה הצעירה בבריכה. אני לא הולך לפסטיבלים, אבל מגיע הרבה לגעש בימי ששי. הבעיה שם היא שרוב האנשים הם לבושים ובאים רק כדי להציץ וזה מקלקל את החוויה. קשה למצוא שם איזורים שכולם נטוריסטים, ובנוסף גם רוכבי הסוסים מהווים מטרד. השנה לא היה אף אירוע של החטיבה הצעירה, וזה היה מאוד חסר. אני לא סופר את יום חמישי בערב בים - היה מאוד מאכזב, אפשר היה לספור באצבעות כמה אנשים הגיעו - ובנוסף היינו צריכים להתחבא כמו פושעים בחושך כדי שלא יראו אותנו. מה זה שווה כשאנחנו בחושך מצרים? אם היינו לבושים זה היה אותו דבר. היתרון של האירוע לפני שנה וחצי היה שהוא היה באור מלא, והיו שם מאות חבר'ה צעירים. אני נדהמתי (לטובה!) מכמות האנשים - לא היה לי מושג שיש כל כך הרבה צעירים נטוריסטים בארץ. הם לא באים בכלל לגעש, ואני תוהה אם הם מממשים את הנטוריסיטות שלהם מידי פעם בגבולות המדינה שלנו, או רק בחו"ל. בסופו של דבר כמה אפשר להיות בחו"ל? הייתי גם באירועי הבריכה של העמותה, אבל הם די עייפים בשבילי והרבה פחות מעניינים. אני מאוד מקווה שבשנה הבאה יהיו אירועים של החטיבה הצעירה במקום סגור - יש לזה פוטנציאל אדיר!! מה אתה אומר קוואנט - אפשר לארגן את זה?

קוואנט

New member
אפשר לארגן הכל, השאלה רק מה רוצים ../images/Emo13.gif

האם אתה חושב שצריך אירוע בריכה לחטיבה הצעירה? אולי אירוע מסוג אחר, משהו שלאו דווקא כולל את השילוש בריכה-סאונה-ג'קוזי? אם מציעים פה, יש מי שיארגן

do36m

New member
אירוע

אפשר לארגן אירועים גם במקומות נוספים כמו מועדון סנוקר או באולינג.

sl 3977

New member
אפשר לארגן

אירוע לצעירים נטוריסטים בגילאי 17 עד 40 בלונה פארק תל אביב או בסופר לנד באחד מ פארקי המים(בקיץ) מימדיון או ימית 2000 או לעשות הפלגה של צעירים נודיסטים בים התיכון ליוון ו האיים קרואטיה סלובניה איטליה או צרפת וספרד או במועדון ריקודים(שיהיה גדול) בשביל שלא תהיה צפיפות ולכל אחד ואחת יהיה את המרחב האישי שלו/שלה

לדעתי

מה שחשוב זה לא עצם השילוש שציינת, אלא העובדה שזה יהיה מקום סגור רק לנטוריסטים. הבעיה היא שלגעש באים המון לבושים כדי להציץ, ולא מעט בני 80 פלוס שרק מחכים לחבר'ה הצעירים, וזה כניראה מבריח את הצעירים שלא מגיעים לשם כמעט בכלל. האמת, לא נראה לי טבעי להגיע בעירום למועדון באולינג או למסעדה. הרבה יותר "מתקבל על הדעת" ללכת לבריכה או לים - ואז אפשר לשלב רחצה בעירום, שזה אחד הכיפים הגדולים של הנטוריסטים. לזרוק כדור באולינג כשהכל מתנפנף? לא יודע.... ללכת לים ניסינו השנה ולא היה משהו, ולעומת זאת אירוע הבריכה לפני שנה וחצי היה מעולה לכל הדעות - היה פשוט כיף אדיר! היו מאות חבר'ה צעירים, משני המינים, אני פשוט הייתי המום מכמות האנשים - שלא ראיתי מעולם קודם ולא אח"כ, וחבל. אשמח מאוד אם בשנה הבאה נקיים כמה מפגשי בריכה כאלה - אם נצליח לארגן מקום מסויים פעם בחודש לדעתי ההיענות תהיה גבוהה מאוד. הרי אם יש כ"כ הרבה חבר'ה שיש להם רצון לזה, אין סיבה שזה יהיה שונה מהפעם הקודמת!

קוואנט

New member
מה שאני אהבתי השנה...

זה שילוב של כמה דברים: האירועים לאורך השנה בבריכות - שהיו מרעננים במיוחד; פסטיבל פשוט, שעל אף שיש לי קצת ביקורת על כמה מהדברים שהיו שם - היה בהחלט אירוע שיא; והארוחה בעירום, שעל אף שאני משוחד לגביה - היתה בהחלט אירוע שונה על רקע האירועים "הרגילים" שאנו מכירים.

tamirzak1

New member
מהארועים שכן הייתי בהם השנה

ולא יצא לי להיות בהרבה מקום ראשון - פשוט מקום שני - המפגש הראשון בספא בשרון (בשני לא הייתי...)

למעלה