אהלן חברים - מי בא היום לחוף געש? משעמם לי חח

כפיר 38

New member
אהלן חברים - מי בא היום לחוף געש? משעמם לי חח

יש לי אוטו ואני גר בפתח תקוה ואם יש אנשים שקופצים לגעש או שיהיו שם או שמישהו/מישהי מהאזור שלי רוצים טרמפ איתי לגעש - אני אשמח מאוד משעמם לי לבד בבית ואני רוצה להכיר חברים ובכלל לנצל את הימים האלה לפני החורף שכבר אין שמש בים ולהשתולל ערום במים כמו תמיד חחח אפשר ליצור איתי קשר כאן או גם במסר שלי תודה כפיר

כפיר 38

New member
פשששש אף אחד ....)-:

וואו אתם לא רציניים אנשים אני עדיין בבית - פיספסתי את השמש אבל המים בלילה יותר חמים

כפיר 38

New member
עדיין לא מאוחר למי שרוצה להצטרף אליי לנסיעה

לא בא לי לנסוע לבד לגעש ובנתיים אף אחד לא מציע את עצמו לנסיעה )-: ממש משעמם לי לבד וחשבתי שאפשר גם עכשיו כשהמים חמימים וביחוד כשיש את המיפרצונים שהמים לא סוערים בהם - אז יאללה מי בא לגעש ... אני גר בפתח תקוה בחור טוב חמוד וכיפי

כפיר 38

New member
טוב הבנתי - אתם לא רציניים אנשים

חבל מאוד כי הפורום הזה הולך ונהיה עזוב ולא רציני אני לא בטוח אם יש פה אנשים שבאמת רציניים טבעיים ספונטניים התקווה שלי שיהיה פה יותר אקשן ושמח

קוואנט

New member
כפיר...

לא תמיד אנשים יכולים להגיע, לא צריך להיעלב מזה
אני בטוח שגם בשבועות הקרובים יהיו מספיק סופי שבוע שיתאימו לבילוי בחוף, גם אם יהיה קצת קריר לרחצה...

כפיר 38

New member
לא נורא - פשוט הייתי בדיכאון ומצב רוח רע מאוד

הלכתי היום לחוף מיכמורת והיה מאוד כיף - מזג אויר מושלם וים עם מים נעימים ... אבל מה שמעליב שאף אחד בפורום לא ממש משתף פעולה או שיש פעילות חברתית מוגברת כאן

למעלה