תזכורת - ארוחת ערב עירומה

קוואנט

New member
תזכורת - ארוחת ערב עירומה ../images/Emo21.gif

הערב תתקיים במסעדה בתל אביב ארוחת ערב מיוחדת בעירום. המקום יהיה סגור רק עבורנו, והפעם במקום שיהיה "השף העירום", דווקא הסועדים יהיו ללא בגדים
. כל המידע והפרטים: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1711&msgid=133073478 שאלות דחופות - אפשר גם במסר ובגם במייל [email protected] נתראה !

קוואנט

New member
../images/Emo41.gifארוחה במסעדה - סיכום אירוע משמח

אירוע ארוחה במסעדה - סיכום משמח
אמש נפגשנו למפגש מיוחד: ארוחת ערב במסעדה בתל אביב. הערב התחיל קצת מהוסס: אנשים טיפטפו אט-אט, מעטים הכירו אלו את אלו היכרות מוקדמת, והמתנו לתחילת הארוחה בבגדינו. ואז, הארוחה החגיגית התחילה, וכולם פשטו את הבגדים בחיוך גדול. ישבנו מסביב לשולחן ארוך, הרמנו כוס יין אדום לחיי הקהילה הנטוריסטית, והמנות זרמו אל השולחן: בהתחלה - מנות פתיחה, מטבלים מעניינים ומיוחדים ולחמים, ואח"כ מנות עיקריות מכל מיני סוגים - רוסטביף, שפונדרה, עוף והודו צלויים, עם תוספות שונות וטעימות ולקינוח - סופלה שוקולד חם. היתרון בארוחה כזו היה שלא צריך לשחרר כפתור במכנסיים בסוף הארוחה...
סיימנו לאכול אי שם ב-23:30, ונפרדנו בברכת "נתראה ב'פשוט'". מי היו? בארוחה השתתפו 13 נטוריסטים, מתוכם ארבעה (!) חדשים. האמת? להגיע למפגש ארוחת ערב כמפגש ראשון זה משהו שדורש אומץ לא קטן, וכל הכבוד על התעוזה. בעניין האיזון המגדרי, כמו מפגשים לא מעטים אחרים, לא היו נשים רבות מדי, רק 2 במפגש הזה. באשר לשנתונים - נראה לי שהיה ייצוג הולם מכל הגילאים, מצעירי הקהילה ועד ותיקיה
מה היה במהלך הערב? שיחות, קשקושים, בדיחות לרוב, סיפורים ודיונים, ובעיקר - אנשים טובים. אני מוכרח להודות שאחת הבעיות במפגשי ענק של עשרות ומאות אנשים היא להכיר אחרים: כל אחד מצטמצם לו לאותה קבוצה קטנה של אנשים שהוא מכיר (אם הוא מכיר), ולרוב אין אינטרקציות בין הקבוצות. זה לא משהו שקשור רק לנודיסטים, זה הרי קורה בכל חברה אנושית, אבל זה עניין שבאמת מטריד. כאן הגיע אחד היתרונות של הארוחה - יושבים, מדברים עם אנשים שלא הכרת קודם, ומגלים אנשים מקסימים. התחושה החברתית הרבה יותר חזקה אחרי מפגש קטן שכזה. אני שמח על כך שהעמותה נרתמה לאירוע הזה וסייעה בהפצתו ובניהול הרישום, ומקווה שזה פתח לעוד אירועים רבים שיצרו אלטרנטיבה לאלו שפחות מתחברים לאירועים של בריכות ומועדוני ספורט. אני גם מזמין את כל מי שיש לו רעיון לאירוע מיוחד בסגנון הארוחה להעלות את הרעיון, וביחד נוכל להוציאו לפועל. בנוסף, אני רוצה להודות לאורן על הסיוע והתמיכה בהנעת האירוע. עניין אחד קטן שהותיר טעם חמצמץ: במסגרת פרסום האירוע הובהר היטב שמי שנרשם, מתחייב להגיע, שכן בעלי המסעדה הבטיחו לסגור לנו את המקום רק בהגעתם של מספר מינימלי של משתתפים. לצערי, מספר אנשים שנרשמו והתחייבו, לא הופיעו לאירוע, אף לא הרימו טלפון ופשוט התחמקו מהבטחתם. ההשלמה על סך המינימום היתה מכיסי, ואני מקווה שהאנשים שנרשמו ולא טרחו להגיע, ידאגו לסגור את העניין הפעוט הזה כמו בני אדם הגונים, גם מבלי שנפנה אליהם. לסיכום, היה אירוע משמח, מעניין, ואפילו הפתיע אותי בכמה שהיה כיף. אודה ולא אבוש, לא חשבתי שכאירוע ראשון זה יהיה מוצלח כל כך. הנוכחים אפילו רצו כבר לקבוע ערב נוסף, תחת הכותרת "פסטות ומתוקים"
נתראה באירועים הבאים, בין אם בבריכה או מסביב לשולחן, קוואנט

eden1073

New member
כל הכבוד לקוואנט.אני לא נרשמתי ולא הגעתי.אבל

הגיע זמן שנטוריסטים בארץ ישתתפו בעוד דברים חוץ מרביצה בבריכה. שזה לא רע. פשוט משעמם לחלק מאנשים. בכל העולם נטוריסטים משתתפים באירועים כמו הפגנות, תחרויות מסיבות יוגה ועוד. למה לא כאן? ועצוב שהיתה צריך להשלים מכספך. זה לא בסדר. אני מציע אירגון מסיבה במועדון.

../images/Emo153.gifהכרות נודיסטים ונודיסטיות וארועים

הי זיו היתי רוצה להתעדכן בארועים 0547073879 ול הכיר בנות נודסטיות וחברה המעונינים לצרף אותי לשיזוף ביחד אני במקור מגבול שויץ גרמניה היער השחור אשמח אם תצרו קשר המשך יום קסום

O r e n E

New member
כל הכבוד ../images/Emo45.gif

חוץ מלקרוא על המבריזנים (שאת התופעה הזו לצערי אני גם מכיר) ולתהות מה הסווינגרים קשורים בכלל לעניין (אין לנו עניין במה שנעשה בחדרי חדרים וזה ממש לא קשור לפעילות נטוריסטית) - אני פשוט גאה בך !!!! כל הכבוד על העקשות והדרך !!!
רק בשביל לקרוא שהוועד שיתף פעולה ושהיה אירוע ראשון טוב - היה שווה לי את כל הוויכוח המתוקשר (סופרלטיבים אשמור לעצמי). היה שווה "לשכב על הגדר" בשבילך ולוא בשביל החזון והביצוע.
אני מאחל לקהילה ריבוי של אנשים כמוך שמאמינים בדרך, מתעקשים ומבצעים !!! יש תמיד מכשולים בדרך. אבל כבר נאמר שהדרך לגן עדן רצופה בגיהנום !!! יישר כח !! לשורתך תמיד, אורן

למעלה