אתם חיזרים?גם החזיר הולך ללא בגדים

בליקה

New member
אתם חיזרים?גם החזיר הולך ללא בגדים

והפרה ללא חזיה.מה השתעגתם? לאן אתם שואפים עוד להגיע?אני יודעת שיש חוק במדינה שאסור לחשוף את המוצנע.ולמה אינכם הולכים כך ברחובה של עיר?

hairylee

New member
למה רק חזירים ופרות?

גם כל שאר בעלי החיים הולכים בלי בגדים. היה נראה לי די מגוכך לראות חזירים עם בגדים, או פרות עם חזיות, כי איזה סיבה יש להלביש אותם? או יותר נכון, מה יש להם להסתיר? אנחנו לא השתגענו ולא שואפים להגיע לשום מקום (חוץ מפסטיבל פשוט הקרוב). ניסית פעם להסתובב בעירום, שאת קוראת לנו משוגעים? תנסי, זה כיף. פשוט כיף, זו הסיבה היחידה שאני עושה את זה. אבל הנורמה היא להסתובב לבוש, וגם החוק קובע זאת. לכן, כדי לא לעבור על החוק, ולא להפריע לאלה שאוהבים להתלבש, יש לנודיסטים מקומות משלהם שבהם הם יכולים להסתובב איך שבא להם, ובשאר המקומות אנחנו מסתובבים לבושים כמו כולם. קפיש?

קוואנט

New member
נולדנו עירומים ונמות עירומים

בליקה, נולדו ללא בגדים ונמות ללא בגדים. לו היינו אמורים להיות לבושים, היינו נולדים עם חולצה ומכנסיים
. אין צורך להשוות אותנו לחיות משק או בעלי חיים באופן כללי. לאן אנחנו שואפים להגיע? 1. שיהיו כמה שיותר מקומות שיקבלו את הנטוריסטים ואת פעילותם, כך שלא נצטרך להגיע לחופים מרוחקים או לאותה הבריכה כל השנה. 2. שהקהילה תתרחב - אנחנו מאמינים שנטוריזם זה דבר חיובי ומומלץ לכמה שיותר אנשים לקחת בו חלק. 3. שהסובבים הלבושים יקבלו את הנטוריזם בחיוב ולא ישוו אותנו לחזירים ופרות. אנחנו לא הולכים באמצע הרחוב ללא בגדים, על מנת לא לפגוע ברגשותיהם של העוברים והשבים. כל זמן שזו לא הנורמה השלטת, לא נכפה את עצמנו על אחרים. אנחנו לא טיפשים ויודעים שהלבוש הוא נורמה בסיסית בחברה. עם זאת, לו היה אפשר ללכת ברחוב ללא בגדים, כמו בכמה אתרי נופש באירופה, אזי רובנו היינו מטיילים עירומים. אני מזמין אותך להצטרף לאחד מהמפגשים. בהתחלה את קצת תהי בהלם כי כל חייך הרגילו אותך לחשוב בצורה "לבושה", אך לאחר ההתנסות הראשונה, לא תביני למה לא ניסית זאת קודם...

sl 3977

New member
אל תדאג../images/Emo8.gif

קוואנט בסוף יהיו הרבה חופים נטוריסטים במדינה ואתרי נופש נטוריסטים ומועדוני ספורט נטוריסטים ואני מאמין שאם הזמן יצטרפו עוד הרבה נטוריסטים/יות חדשים/שות הכל יהיה מצוין

למעלה