שאלות בנושא לימודים

S w e e t Baby1

New member
היכן ללמוד עיצוב גרפי?

רציתי להתייעץ איתכם, אני מעוניינת ללמוד עיצוב גרפי באחד מהמקומות הבאים : ג'ון ברייס, מנטור או "הביצפר".

מישהו יודע להגיד לי באיזה מקום הכי כדאי ומדוע?

תודה רבה

dinozaur1

New member
עזרה בבחירת מוסד לימודים ובירור התאמה למקצוע

היי לכולם

אני חושב לאחרונה על התחלה של לימודי תקשורת חזותית. אני מתעסק מזה קרוב ל10 שנים בפוטושופ ובצילום. הגעתי לרמה גבוהה של יכולות בפוטושופ אך עם זאת אין לי הכשרה פורמלית לעיסוק בתחום של העיצוב הגרפי. קיום אני עובד בחנות צילום שם בין השאר אני עוסק בעיצוב ובהבאה לדפוס אך אני לא תחת משרת גרפיקאי ואני שואף למימוש עצמי גבוה יותר הן מבחינת השכר והן מבחינת האתגר המקצועי.

לגבי שאר תוכנות העיצוב המקצועיות- אילוסטרייטור, אין דזיין וכו', אין לי ניסיון בהם ולא יצא לי ליצור בהם עד כה. אני כן מבין שהדרישה במקצוע ועל מנת לעבוד בתחום היא כן להתמצאות בתוכנות אלה לכן אני רוצה ללמוד אותם.

ההתלבטות שלי כרגע היא אם להתחיל לחפש קורס שיכשיר אותי לעבוד כמעצב גרפי לכל דבר ועניין בין אם זה כפרילאנסר (בונה אתרים, לוגואים וכו') ובין אם זה במשרד פרסום או עבודה אחרת בתחום), או שמא לחפש מוסד שבו אוכל ללמוד תקשורת חזותית(מדובר על תואר ראשון, כן?) ושם לספוג המון חומר תיאורטי שאני לא יודע אם יהיה רלוונטי ונכון עבורי בשלב הזה, כשאני בעיקר רוצה כבר להיכנס לעניינים).

ובכן, אשמח להצעות, פירוטים והסברים מכל מי שנוגע לו הדבר ומעוניין לסייע.
תודה
דין

M o n t i

New member
אני שאלה

מתעניין בלימודי תקשורת חזותית.
האם שוק העבודה מקבל אנשים שעברו קורס בלבד (לא תואר),או שהסיכוי קלוש ובעלי התארים הם היחידים שימצאו עבודה?

אם המטרה שלך היא ללמוד רק תוכנות,

אז מנטור נחשבים מעולים. הביצפר, אם אינני טועה, נותנים תוכנית לימודים שיותר מותאמת למי שרוצה להשתלב בפרסום, והדגש הוא על חשיבה יותר שיווקית. השאלה מה בדיוק את מחפשת.

שלומצי8

New member
אני עם אותה שאלה

אגב יש גם בתי ספר טובים מחוץ לתל אביב כי יש לי חברה שרוצה לבוא מחיפה עד תל אביב כל יום ואני לא מבינה למה...? אין באזור הצפון בתי ספר טובים?

יש מנטור גם בחיפה

עוד בחיפה - תילתן, קווים, 6B. כולם נחשבים די טובים לדעתי.

נחשבים פחות טובים, פחות עיצוביים ויותר מתמקדים בתוכנות - ג'ון ברייס, המכללה למנהל (גם יותר יקרים אם אני לא טועה).

אגב מוסד גבוה לעיצוב בחיפה - ויצו.

ללימודי יום יש את ויצו, או ביה"ס הארצי להנדסאים בטכניון. תלוי מה היא מחפשת.

sharona0909

New member
יש את מכללת תלתן בחיפה

היא נחשבת לטובה בתחום, באמת שאין טעם לנסוע עד תל אביב בשביל זה. יש שם מורים מקצועים ואפשר לבחור מתוך מגוון התמחויות שונות. כנסי לאתר שלהם תקראי קצת ותתרשמי

שאלות בנושא לימודים

מתלבטים מה ללמוד ואיפה? לא בטוחים אם הלימודים בשבילכם וצריכים עצה?
אנחנו הכתובת.

למעלה