לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1442314,423 עוקבים אודות עסקים

פורום תקשורת חזותית

תקשורת חזותית נוכחת במגוון עצום של מדיות אך בבסיסה דבר אחד - העברת מסר בין אדם לחברו באמצעים חזותיים. תקשורת חזותית זה לא רק עיצוב גרפי!. תקשרות חזותית זה גם איור, עיצוב למדיה האינטראקטיבית ועוד. זה בעצם עיצוב מסר זה באמצעות צבע, צורה, מקצב, טיפוגרפיה וחומר זהו תחום מקצועי עשיר ומרתק המתפרש על פני עולם שלם של אמצעי תקשורת.

בפורום זה משתתפים מקצוענים מתחומי התקשורת החזותית (עיצוב גרפי לדפוס ולמדיה האינטראקטיבית איור ועוד) יחד עם סטודנטים, מתעניינים וחובבים, כולם תחת קורת גג אחת תוך כיבוד איש את רעהו.

גלישה נעימה! 

אודות הפורום תקשורת חזותית

תקשורת חזותית נוכחת במגוון עצום של מדיות אך בבסיסה דבר אחד - העברת מסר בין אדם לחברו באמצעים חזותיים. תקשורת חזותית זה לא רק עיצוב גרפי!. תקשרות חזותית זה גם איור, עיצוב למדיה האינטראקטיבית ועוד. זה בעצם עיצוב מסר זה באמצעות צבע, צורה, מקצב, טיפוגרפיה וחומר זהו תחום מקצועי עשיר ומרתק המתפרש על פני עולם שלם של אמצעי תקשורת.

בפורום זה משתתפים מקצוענים מתחומי התקשורת החזותית (עיצוב גרפי לדפוס ולמדיה האינטראקטיבית איור ועוד) יחד עם סטודנטים, מתעניינים וחובבים, כולם תחת קורת גג אחת תוך כיבוד איש את רעהו.

גלישה נעימה! 

x
הודעה מהנהלת הפורום

רוצים ללמוד תקשורת חזותית? מועמדים? יש לכם שאלות בקשר ללימודים? לחצו על הלינק למידע.
הנהלים עודכנו! פעם ראשונה שלכם בפורום (וגם אם לא)? הכנסו וקראו. :)
שלום לכולם וברוכים לפורום תקשורת חזותית בתפוז.
פורום זה מקיף את כל תחומי התקשורת החזותית ופותח את דלתיו בפני אנשי מקצוע, סטודנטים וחובבים.
כדי לשמור על סדר ועניין אני מבקשת שתכבדו את חוקי הפורום.

ולהלן הם:

1.
אין לפרסם בפורום ללא קבלת אישור מתפוז. פרסום ללא אישור יימחק ללא התראה מוקדמת. כמו כן, גם הודעות שיש בהן לשון הרע, הוצאת דיבה, הפרת תקנון תפוז וכו'- יימחקו ללא התראה מוקדמת.

2.
אם אתה מעצבים שמעוניינים לפרסם את עצמכם, יש לפרסם זאת בלוחות הפורום ולא על גבי הפורום עצמו.

3.
שאלות בנוגע למוסדעות הלימוד והיכן כדאי ללמוד- נשאלו בעבר בפורום. מומלץ להריץ חיפוש לפני שמעלים שאלה חדשה, וכן- יש לשרשר את השאלה לשרשור הרלוונטי לשאלות בנוגע ללימודים. 
 אם יש מידע לדעתכם שכבר אינו עדכני, אנא עדכנו אותי.

4.
אל תפחדו לשתף ואל תחששו מביקורת. כולנו לומדים מזה בסופו של דבר. :)
** יחד עם זאת, שימו לב שאם הגולש ציין מפורשות שאינו מעוניין בביקורת, אין להעביר ביקורת על עבודותו על גבי הפורום! 

5.
כאשר אתם מגיבים וכותבים ביקורת, נסו לנסח אותה בצורה נעימה ולא תוקפנית. נמקו מדוע אתם חושבים כך. 

6.
גם ביקורות שלילית רצוי להתחיל בנקודה חיובית.

7.
אפשר לשלוח אלי תמיד הצעות, בקשות ורעיונות לשיפור ואני אשמח לענות ולראות כיצד ניתן לקדם זאת.  ביקורת לגבי אופן ניהול הפורום והתנהלותו- נא לשלוח אלי במסר.
אין להעביר ביקורת על אופן הניהול על גבי הפורום.

8. 
שמרו על תרבות דיון ועל שפה נאותה. גם אם אינכם מכירים את חברי הפורום האחרים, בסופו של דבר הפורום פתוח לכולם ויהיה כאן נחמד יותר אם כולם יכבדו איש את רעהו וינהגו בנימוס. 
אין מקום להודעות בעלות נימה מזלזלת או תוקפנית.

* בחלק מהסעיפים, הקרדיט לפודיום6 וירונימוס, מנהלי הפורום הקודמים.

המשך >>

לצפיה ב-'שאלות בנושא לימודים '
שאלות בנושא לימודים
18/10/2013 | 12:21
8
731
מתלבטים מה ללמוד ואיפה? לא בטוחים אם הלימודים בשבילכם וצריכים עצה?
אנחנו הכתובת.
תקשורת חזותית >>
לצפיה ב-'אני שאלה'
אני שאלה
17/10/2013 | 22:30
498
מתעניין בלימודי תקשורת חזותית.
האם שוק העבודה מקבל אנשים שעברו קורס בלבד (לא תואר),או שהסיכוי קלוש ובעלי התארים הם היחידים שימצאו עבודה?
תקשורת חזותית >>
לצפיה ב-'עזרה בבחירת מוסד לימודים ובירור התאמה למקצוע'
עזרה בבחירת מוסד לימודים ובירור התאמה למקצוע
17/10/2013 | 19:02
560
היי לכולם

אני חושב לאחרונה על התחלה של לימודי תקשורת חזותית. אני מתעסק מזה קרוב ל10 שנים בפוטושופ ובצילום. הגעתי לרמה גבוהה של יכולות בפוטושופ אך עם זאת אין לי הכשרה פורמלית לעיסוק בתחום של העיצוב הגרפי. קיום אני עובד בחנות צילום שם בין השאר אני עוסק בעיצוב ובהבאה לדפוס אך אני לא תחת משרת גרפיקאי ואני שואף למימוש עצמי גבוה יותר הן מבחינת השכר והן מבחינת האתגר המקצועי.

לגבי שאר תוכנות העיצוב המקצועיות- אילוסטרייטור, אין דזיין וכו', אין לי ניסיון בהם ולא יצא לי ליצור בהם עד כה. אני כן מבין שהדרישה במקצוע ועל מנת לעבוד בתחום היא כן להתמצאות בתוכנות אלה לכן אני רוצה ללמוד אותם.

ההתלבטות שלי כרגע היא אם להתחיל לחפש קורס שיכשיר אותי לעבוד כמעצב גרפי לכל דבר ועניין בין אם זה כפרילאנסר (בונה אתרים, לוגואים וכו') ובין אם זה במשרד פרסום או עבודה אחרת בתחום), או שמא לחפש מוסד שבו אוכל ללמוד תקשורת חזותית(מדובר על תואר ראשון, כן?) ושם לספוג המון חומר תיאורטי שאני לא יודע אם יהיה רלוונטי ונכון עבורי בשלב הזה, כשאני בעיקר רוצה כבר להיכנס לעניינים).

ובכן, אשמח להצעות, פירוטים והסברים מכל מי שנוגע לו הדבר ומעוניין לסייע.
תודה
דין
תקשורת חזותית >>
לצפיה ב-'היכן ללמוד עיצוב גרפי?'
היכן ללמוד עיצוב גרפי?
12/10/2013 | 15:12
5
710
רציתי להתייעץ איתכם, אני מעוניינת ללמוד עיצוב גרפי באחד מהמקומות הבאים : ג'ון ברייס, מנטור או "הביצפר".

מישהו יודע להגיד לי באיזה מקום הכי כדאי ומדוע?

תודה רבה
תקשורת חזותית >>
לצפיה ב-'אם המטרה שלך היא ללמוד רק תוכנות, '
אם המטרה שלך היא ללמוד רק תוכנות,
13/10/2013 | 10:17
691
אז מנטור נחשבים מעולים. הביצפר, אם אינני טועה, נותנים תוכנית לימודים שיותר מותאמת למי שרוצה להשתלב בפרסום, והדגש הוא על חשיבה יותר שיווקית. השאלה מה בדיוק את מחפשת.
תקשורת חזותית >>
לצפיה ב-' אני עם אותה שאלה'
אני עם אותה שאלה
<< ההודעה הנוכחית
13/10/2013 | 11:27
3
460
אגב יש גם בתי ספר טובים מחוץ לתל אביב כי יש לי חברה שרוצה לבוא מחיפה עד תל אביב כל יום ואני לא מבינה למה...? אין באזור הצפון בתי ספר טובים?
תקשורת חזותית >>
לצפיה ב-'יש מנטור גם בחיפה'
יש מנטור גם בחיפה
14/10/2013 | 20:40
334
עוד בחיפה - תילתן, קווים, 6B. כולם נחשבים די טובים לדעתי.

נחשבים פחות טובים, פחות עיצוביים ויותר מתמקדים בתוכנות - ג'ון ברייס, המכללה למנהל (גם יותר יקרים אם אני לא טועה).
תקשורת חזותית >>
לצפיה ב-'אגב מוסד גבוה לעיצוב בחיפה - ויצו.'
אגב מוסד גבוה לעיצוב בחיפה - ויצו.
14/10/2013 | 20:41
409
ללימודי יום יש את ויצו, או ביה"ס הארצי להנדסאים בטכניון. תלוי מה היא מחפשת.
תקשורת חזותית >>
לצפיה ב-'יש את מכללת תלתן בחיפה'
יש את מכללת תלתן בחיפה
20/10/2013 | 18:40
298
היא נחשבת לטובה בתחום, באמת שאין טעם לנסוע עד תל אביב בשביל זה. יש שם מורים מקצועים ואפשר לבחור מתוך מגוון התמחויות שונות. כנסי לאתר שלהם תקראי קצת ותתרשמי
תקשורת חזותית >>

הודעות אחרונות

16:02 | 21.10.13 מיקי חיפה1
06:17 | 21.10.13 Building a mystery
22:36 | 20.10.13 hallo kitti
10:55 | 20.10.13 Nathalie 6293
12:21 | 18.10.13 Building a mystery
15:02 | 15.10.13 mulon1984

חם בפורומים של תפוז

המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
אירוח בנושא פיענוח ציורי ילדים
אירוח בנושא פיענוח...
מעלים ציורים של הילד/ה שלכם ומקבלים פיענוח לציורים
אירוח בנושא פיענוח ציורי ילדים
אירוח בנושא פיענוח...
מעלים ציורים של הילד/ה שלכם ומקבלים פיענוח לציורים
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ