שאלות מטיילות

nitaioren

New member
שאלה

רציתי לשאול מה ההבדל בפוטושופ ב-image size
בין הפיקסל פר אינץ' לבין הפיקסל פר סנטימטר
אני יודע שיש הבדל אבל אני תמיד עובד עם הפיקסל פר אינץ'
למה כולם עובדים עם הפיקסל פר אינץ' זה בגלל שהמדפסות מוגדרות על DPI
שזה הדוטס פר אינץ'?
או שזה בכלל לא משנה עם מה עובדים?

שימוש בתמונות של מיקרוסופט אופיס

האם התמונות והאיורים באתר של מיקרוסופט אופיס, מותרים גם לשימוש מסחרי?

volfson

New member
זיהוי צבע

שלום

אשמח לדעת מה הקוד המדוייק של הצבע האדום בלוגו של האתר של קסטרו.

תודה

אפשר את עזרתכם?

במסגרת תרגיל אקדמי שבו אני צריכה לנתח כמה פרסומות
מבחינה לשונית, צורנית וכד', נתקעתי עם הפרסומת הזו:
http://www.leadersnet.co.il/go/leadh/img/rtf6687726676_1068615118.jpg

פרט לעובדה שלא רואים כלל דמויות אנושיות, אלא מתמקדים בנוף..שאין לי כ"כ מושג מה זה אומר
ופרט לעובדה שאין פה פניייה רק לגברים או לנשים אלא התכנית מיועדת לכולם למרות שניהול נחשב יותר תחום גברי, אין לי עוד רעיונות.
אשמח להצעותיכם היציריתיות:)

כריכה לספר

אני מחפשת מקום לכרוך את הספר של הפרויקט גמר שלי לא בספירלה באיזור תל אביב.
בנוסף איך אני מגדירה את הרוחב של העמוד שדרה של הספר (אם ככה קוראים לזה). אני צריכה לרשום עליו מספר פרטים שנה ושם.
תודה מראש לעוזרים.

volfson

New member
לפי איזה רזולוציה לבנות את האתר ?

שלום

חדש בנושא. מה המקובל היום מבחינת רזולציה לצורך בניית אתר ?

תודה.

Mer9

New member
שאלה לבוגרים בנוגע שילוב שעות מלגה בלימודים

היי,
אני מקווה שזה בסדר שפרסמתי את השאלה פה, לאנשים בפורום של המועמדים אין עדיין מספיק ניסיון בשביל לענות לי על זה.

זו שאלה שמופנת בעיקר לבוגרים שסיימו את שנה א לפחות בשנקר (אבל גם בוגרי בי"ס אחרים מוזמנים לענות).

אני אמורה להתחיל באוקטובר תקש"ח בשנקר. אני מתלבטת האם להירשם למלגה שתדרוש ממני 5 שעות בשבוע.
זו מלגה הדומה לפר"ח, רק עם ניצולי שואה כך שיש גם קושי נפשי.

האם לדעתכם זה כדאי או שלא כדאי לוותר על שעות פנויות אם זה לא ממש חובה?

נ.ב
אין לי שעות אנגלית ואני לא ממש מאורגנת

תודה רבה

gong1

New member
שאלה על פונטים

הורדתי פונט באנגלית,
כשאני פותח יש את הטקסט בעברית "דג סקרן שט לו ..." חוץ מהמספרים שמופעים כמו בפונט המקורי.

איך אפשר לעשות שאני אראה את הפונט באנגלית לפני שאני מתקין אותו על המחשב?

alone66

New member
אם קיימת תוכנה פשוטה ליצירת קריקטורה מתמונה?

האם קיימת תוכנה פשוטה ליצירת קריקטורה מתמונה?
תודה
אלון

Schnitzell

New member
אלו רק יחידות מידה שונות.

לדוגמא, אין הבדל בין תמונה שמוגדרת כבעלת 254 פיקסל לאינץ', לבין תמונה שמוגדרת כבעלת 100 פיקסל לס"מ.
מה שכן, אם הדפוס מבקש ממך תמונה ב-300 פיקסל לאינץ', אל תעבוד ב-300 פיקסל לס"מ כי אז תייצר תמונה פי 2.54 יותר גדולה ממה שצריך (קיבלתי כבר קבצים כאלה בעבר). חשוב לשים לב ליחידת המידה שאיתה אתה עובד.

מדפסות לא "מוגדרות על DPI". למדפסת יש רזולוציית הדפסה שגם אותה אפשר לציין באינצ'ים או בסנטימטרים. אינדיגו היא דוגמא מצויינת - הרזולוציה של רוב המכונות שלהם היא המספר המוזר 812.8 נקודות לאינץ'. אם תמיר את המידה לס"מ תקבל 320 נקודות - מספר עגול ויפה.

נסי

#ee1b2c
אגב, אתה יכולה להעתיק את התמונה לפוטושופ או כל תוכנה אחרת ולדגום עם כלי הדגימה את הצבע.

אז ככה...

במרבית המקומות, כולל בראיונות עבודה, כאשר מבקשים ממך לצייר עץ זה כדי לבדוק ראיה לטווח רחוק. בנוסף, עץ מסמל צמיחה, בין אם מדובר בצמיחה אישית או גדילה שלך כאדם.
מבחינה צורנית: העץ נמצא בראש הדף ולכן זה הדבר הראשון שמסתכלים עליו, והוא נועד להוות מוקד משיכה ועניין. רק לאחר מכן כאשר קוראים את כותרות המשנה שמתחתיו מבינים שהכוונה היא אכן למשוך אנשים בעלי אינטילגנציה גבוהה וסקרנות בריאה ללימודים.
הכול בנוי על קומפוזיציה מרכזית בגוונים של כחול וירוק, כאשר הלוגו של האוניברסיטה משתלב עם תמונת הנוף וחוצה אותו לחצי. לדעתי המסר כאן הוא שחצי מהדרך לקבלת התואר המבוקש הזה תלוי למעשה באוניברסיטה והחצי השני תלוי במועמד. מעין סוג של הבטחה מצד המוסד לתת לך את הכלים המתאימים וציפיה מצידך להגיע עם רצון להשקיע וללמוד.
מצד שני, אולי זו רק הפרשנות שלי...

בכל אופן, מקווה שעזרתי. שיהיה בהצלחה!

מבחינת תצוגה-

רוב הגולשים משתמשים ברזולוציית מסך של 1024×768 ואפילו יותר (1280×1024). עדיף לך למקם את עצמך בין ה-900x1000 פיקסל- גודל שיתאים לתצוגה במרבית המסכים.

אני לא מכירה ממש תוכנה כזו, אבל

יש אפשרות של פילטרים באמצעות פוטושופ, ואז זה בעצם יוצר מהתמונה סוג של סקיצה או איור.
יש גם אפשרות שנקראת live trace באילוסטרייטור, שהופכת תמונה לאיור וקטורי.
אני מניחה שלסמארטפונים יש אפליקציה כפי שאתה מחפש. פשוט לחפש בחנות האפליקציות...

שאלות מטיילות

שאלה שלכם נותרה ללא מענה? יש משהו שאתם רוצים לברר או לשאול? זה המקום.

מישהו בנה תיק עבודות באתר cargo ?

אני לא מצליחה לעשות ניווט בין תמונות בתוך פרוייקט.
אפשר רק לעשות גלילה של הדף למטה ואני רוצה שיהייה אפשר ללחוץ על החץ כדי להעביר את התמונות קדימה ואחורה..
עזרה מישהו? :/

למעלה