צריך ייעוץ בנוגע לתחום ה"ארט דירקשן"

shimidvir

New member
צריך ייעוץ בנוגע לתחום ה"ארט דירקשן"

שלום, אני מעוניין ללמוד את תחום ה"ארט דירקשן" בעתיד ולעסוק בו,אך יש לי כמה סימני שאלה גדולים ולא מובנים שאני צריך לברר לפני שאוכל הליך לימודי בנושא,אני אשמח אם תוכלו לענות לי על השאלות.
1.הבנתי שיש שתי דרכים להפוך להיות ארט דירקטור. 1.לעשות תואר במוסד מוביל 2. לעשות קורס בן 2 במכללה שהוא יותר פרקטי ומצומצם.
חיפשתי ב"דרושים" ולפי מה שראיתי חלק נכבד מבקש בדרישות להיות בוגר מכללה מובילה (בצלאל,שנקר)
ומצד שני אומרים גם שלא מסתכלים על התואר אלא רק על תיק העבודות. אני יודע שבסופו של דבר זה תלוי עד כמה המעצב מוכשר,אבל אני מאמין שיש פה אופציה יותר טובה מהשניה, מה דעתכם?
3.ברוב המקרים גם מבקשים ניסיון של מינימום 2 במשרד פרסום כזה או אחר, האם זהו מקצוע שאני באמת יוכל לעסוק בו כשאני אסיים את התואר/הכשרה שלי? מבחינת דרישה בשוק ומקומות עבודה.

תודה רבה לכל העוזרים ושנה טובה לכולם! :)

YOYaron

New member
ארט דירקשן

לגבי הדרישות, כמובן מומלץ מאוד ללמוד במוסדות האלה. אתה תקבל שם כלים לצמוח והרבה ידע חשוב..
אני עובד כמעצב באחד ממשרדי הפרסום הגדולים בארץ, יש לנו מספר גדול של ארט דיירקטורים וכמעט כולם בוגרי בצלאל..

כמובן יש חבר'ה מוכשרים שלא למדו, אבל אני מאמין שחסר להם ידע בכל מיני תחומים שיש לארט דיירקטורים אחרים
כדי להתקבל להיות ארט דיירקטור אתה צריך תיק עבודות מקורי שמראה יכולת להביא קונספט, רעיונות לקמפיינים וכו'
בהתחלה ינצלו אותך, תעבוד תמורת שכר נמוך ביותר..ואחרי כמה חודשים, כשתשתפשף, השכר יעלה..
השכר של ארט דיירקטור תותח יכול להיות מאוד גבוה. ולימודים במוסד בעל מוניטין כמו בצלאל יכול לעזור לך מאוד...

בכל מקרה, דברים משתנים כשאתה עובד בזה..
עולם הפרסום יכול להיות שוחק..השאלה אם אתה אוהב את זה..
שנה טובה

shimidvir

New member
תודה רבה על התגובה

לקחתי את מה שאמרת לתשומת לבי,תודה

למעלה