שאלות בנוגע ללימודים לכאן

גם אני, כשנרשמתי לשם.

אח״כ הבנתי שזה לא בדיוק כפי שזה נראה. יש להם שתי מעולות לדעתי, אבל בגדול- הם איכזבו. מעדיפה לא להרחיב על גבי הפורום עצמו.

ארטמיסן

New member
לא התרשמתי

מ6b-קורס יקר והמחיר לא מוצדק. אם מסכמים את מספר שעות הלימוד מגיעים לסה"כ
שהוא פחות מג'ון ברייס ומקווים. נכון שזה לא נראה מושך במיוחד ללמוד יותר משנה
אבל קשה ללמוד כמו שצריך במעט שעות, כמו כן ב 6b אין התעסקות יצירתית,
אין פיתוח חשיבה יצירתית גם בג'ון ברייס אין אבל לפחות שם מלמדים(ע"פ הסילבוס )
את כל התוכנות לעומק, בניית אתרים אפליקציות וכו'. בקווים יש בערך שילוב של יצירה ותוכנות,
והקורס עולה 18 אלף נכון לעכשיו. אני לא רואה סיבה לשלם לסטודיו6B- עשרים וארבע אלף שח.
גם בג'ון ברייס הורס עולה פחות- 19 אלף, ואפשר לראות לפי עבודות סטודנטים ובוגרים שאין כזה הבדל ברמה.

ארטמיסן

New member
בי"ס חשיפה

ואגב, יש גם את בי"ס חשיפה של האוני' הפתוחה שלפי האתר עושה רושם טוב מאוד אבל הוא שנתיים, (אפשר להמשיך לתואר אם רוצים) אם מישהו מכיר שמע משהו על הקורס שלהם אשמח לשמוע עליו :)

ארטמיסן

New member
לימודי חוץ שנקר

בדקתי את הקורס שלהם 'עיצוב גרפי יישומי'- לא מספיק טוב, אין התיחסות לאינטראקטיב, הם חילקו את זה
לקורס נפרד, ככה שסה"כ צריך לעשות קורס של 10 חודשים, ואז עוד קורס של 10 חודשים בערך שמוקדש רק לאינטראקטיב.

Siton Es

New member
תבדוק אולי לימודי חוץ

אולי הנדסאי ת.חזותית, לימודי חוץ (שנה-שנתיים), תסתכל אולי במכללת ספיר (לימודי חוץ שנה)....בלימודי חוץ יש סוג תעודות כזה שהלימודים יותר מרוכזים ומצליחים גם לגעת בעיצוב ברמה מסויימת (בג'ון ברייס/מנטור ווכו', אחלה מקומות, אבל לא לומדים לעצב. אין דגש על תיק עבודות וכו')

לגבי "תיק עבודות טוב" - תלוי מה תחפש. לא כ"כ מהר (גם במסלול של שנה 40-50% מזמן הלימוד יהיה בהקשר של תוכנות)......

תוכנות בכללי לפי מה שציינת: אתרים (פוטושופ MUST. דרימוובר. HTML לרמת מעצב. CSS כנ"ל. פלאש למרות שכבר הוא ואתרים זה 2 עולמות. קיים בסילבוסים).......אפליקציות (פוטושופ. UI. טכני לגבי עולם הסלולר, התאמות, רזולוציות וכו') - לדעתי לא נועד למתחילים כי זה גם ככה תחום מורכב גם לבעלי ניסיון ||| עיצוב גרפי (פוטושופ/אילוסטרייטור/אינדיזיין)

כנס לאתר "קורסים" (בגוגל) - תשווה טיפה תכני לימוד.

שאלות בנוגע ללימודים לכאן

מתעניינים בלימודים ולא יודעים מאיפה להתחיל? הגעתם למקום הנכון.

promotionteam99

New member
הכנסה נוספת מהבית

דרושים לעבודה מהבית בהקלדה ובהזנת תוכן, העבודה היא בשעות הנוחות לכם, והיא מתאימה לכולם, לפרטים אתם מוזמנים לשלוח לי מייל [email protected]

למעלה