שאלות מטיילות

dinter

New member
מחפש תוכנה חינמית לניהול פונטים

יצא לי להתקל ב 2 תוכנות מאוד טובות (לא חינמיות ומאוד יקרות) בשם
extensis fusion 4
FontExplorer Pro

בעקרון המטרה לניהול פונטים לאפשר ליצור בתוכנה סטים של פונטים שברגע שאני פותח את התוכנה היא עושה לסטים שהגדרתי activate וככה הפונטים יהיו מסודרים לפי סדר שאני רוצה לסדר, וגם יהיה לי אפשרות לכתוב טקסט ולראות באיזה טיפוגרפיה הוא נראה הכי טוב

אם יש תוכנה חינמית אולי משהוא open source שעובד על PC..
אשמח להצעות

א ו ר3

New member
הדפסה על שקית נייר חומה

שלום,

מישהו יודע במקרה איפה מדפיסים על שקיות נייר חומות ? (כמו בתמונה המצורפת)

תודה !

lirichen

New member
תוכנות אדובי ורשיון

מישהו ציין כי כדי שאדובי ידעו אם יש לכם תוכנה חוקית צריך להציג חשבונית. מה הכוונה בהגשת חשבונית?
כלומר חשבונית שמראה את התוכנה שרכשת?
אבל בחשבונית לא מצויין מספר סריאלי של התוכנה או לחלופין מספר רשיון כך שלדעתי תקנו אם אני טועה חשבונית בלבד לא תספיק אלא גם הוכחה לרשיון עצמו נגיד מספר והצלבה אצלהם כי יש מספר כזה וחברה כזו.. כי חשבוניות אפשר לפברק

תוכנה לעיצוב אלבום דיגיטלי

אני שוקלת להתחיל לעצב אלבומים דיגיטליים. שמתי לב שהתוכנה הכי מתאימה היא: dg foto art
האם גם אתם ממליצים עליה?
אשמח אם תקשרו אותי למי שמשווק אותה על מנת שאוכל לברר עלויות רכישה
בנוסף, אשמח לכל מידע אחר בנושא כמו בתי דפוס להדפסת האלבומים, קישורים לרכישת רקעים ועוד...
אני גרה בנתניה ולכן רצוי בתי דפוס באזור
תודה

assafy1000

New member
מישהו צריך תמונות מ istock?

מישהו פעם ביקש ממני שכחתי מי
אם מישהו צריך תמונות מהאתרים
istock,shutterstock או depositphotos
שיגיב פה אילו תמונות או שישלח מסר

DORA2011

New member
הדבקת תמונה על תמונה באופן מדוייק

היי, אשמח אם מישהו יכול לתזכר אותי אייך מדביקים תמונה על תמונה באופן מדוייק בפוטושופ CS6?
כלומר אני צריכה שתי תמונות אחת על השניה בצורה מדוייקת לצורך ריטוש ביוטי

Siton Es

New member
אתה מבלבל בין 2 סוגי חשבוניות

חשבונית שמראה שרכשת את התוכנה (זו בעצם קבלה) - לא צריך חשבונית, הפרטים שלך שניתנים לזיהוי אצלהם במערכת (קבלה תמיד אפשר להמציא שוב, ע"פ תאריך רכישה, אמצעי זיהוי, אמצעי תשלום וכו'). זה תמיד רשום על שם של מישהו (כדי להעביר לאדם אחר צריך לעשות הליך מסודר מולם. משמע שבכל רגע נתון יודעים של מי התוכנה) --- עדיף לשמור קבלה בשביל לחסוך זמן אם יהיו בעיות, לא מעבר.

לגבי חשבוניות לניהול הוצאות זה משהו אחר. על כל שירות שאתה נותן אתה צריך להוציא חשבונית. "שירותי גרפיקה - עיצוב מודעה - 1,000 ש"ח". לדוגמא. אתה מתחיל להתעסק עם זה, אתה יותר "בולט" לחברות תוכנה/פונטים/תמונות/טמפלטים וכו' (אל תוציא חשבוניות אתה פחות בולט, אבל מס הכנסה יכול לעלות עלייך) -

כל הרעיון שאמרתי שפשוט: הניהול הוצאות שלך מהווה הוכחה "קלה" (יש שם, תאריך, פרטי עבודה, סכום שקיבלת), לכך שבתאריך X הרווחת 1,000 ש"ח ונתת שירותי גרפיקה עם תוכנה לא חוקית מסויימת. אם אין כסף ואף אחד לא הרוויח שקל (העלמת מס - זה כאילו לא הרווחת), לא ידעו ממך כי זה חוסר עניין לציבור ואין באמת עילת תביעה אם תכחיש את הנושא

נ.ב: לא ניתן לפברק חשבוניות. זה לא כ"כ פשוט ודורש קומבינה משולבת (גם שלך. וגם של בעל העסק שמקבל את השירות) פלוס סיכון מטורף כי הכל רשום ולך תדע (למס הכנסה יש חוקרים שעולים על משהו לא תקין בשניות)

למעלה