תוכנות

lirichen

New member
תוכנות

אשמח לתשובה רק מי שבאמת יודע בוודאות את התשובה.
יש לי תוכנות חוקיות של אדובי בעבודה.
האם לאדובי יש אפשרות לבדוק על ידי קובץ שיוצא נגיד פידיאף מאילוסטרייטור- באיזה תוכנה וגרסה הוא נבנה והאם לאותה תוכנה יש אקטיבציה/רשיון מטעם אדובי? כלומר שהיא חוקית.? וזה מבדיקת הקובץ?
תודה

אני לא בטוחה שהם עד כדי כך משועממים

כדי לבדוק כל קובץ שעוצב אי פעם בתוכנות שלהם. הם יכולים אולי לשער שערכת אותו בתוכנות אדובי, אבל לא נראה לי שיש דרך כלשהי לדעת, וחברי הפורום יתקנו אותי אם אני טועה, אם לתוכנה יש רישיון או לא, על סמך קובץ PDF ששמרת מתוכה. אם אתה חושש, כמובן שעדיף להצטרף בצורה חוקית (ובתשלום) לשירותי הענן שהם מציעים.

yanshouf

New member
כן ולא

אפשר לדעת באיזו תוכנה וגרסה הוא נוצר,
אין דרך לדעת האם התוכנה חוקית או לא.

lirichen

New member
תודה אבל

האם התשובה שלך היא ודאית? כלומר ביררת את הנושא?
תודה

yanshouf

New member
אין שום דרך בעולם לדעת את זה בוודאות

את השאלה השנייה, עם עניין החוקיות.
היחידים שיכולים לענות עליה הם מי שממש פיתחו את הפורמטים האלו, והרי אי אפשר לשאול אותם את השאלה הזו וגם אם כן, אין שום הבטחה שהם יענו בכנות.
אבל קשה לי להאמין שזה אפשרי, מתוך היכרות עמוקה של איך התוכנות והקבצים האלו עובדים.

Siton Es

New member
בודקים חוקיות לפי חשבוניות

לא צריך להסתבך עד כדי כך ולנתח קבצים.. נתת שירות X, שדורש את תוכנה Y. הגשת חשבונית.

כל עוד אתה לא מרוויח כסף מתוכנה אתה לא מעניין אף אחד ואין מדי מה לעשות נגדך. יש נושא של פרטיות והרבה בלגן סביב זה (בשביל לחטט לך במחשב, צריך צו של שופט. לשופטים יש מספיק עבודה), לא כ"כ פשוט להלחם במשתמש פרטי "תמים" וגם אין אינטרס או טעם.

וזה נכון לשירים, סרטים, תוכנות, ספרים, תמונות, פונטים, טמפלטים, וכל רעיון אחר. ככה עוקבים אחרי אנשים בעולם , לפי העו"ש. ומי שעובד בשחור, זה עדיין על אותו רעיון. יוכלו לתבוע אותך, פשוט בנוסף רשות המיסים תתערב.

אז זו התשובה לשאלה. גם אם היה אפשר זה לא מעניין אף אחד (אי אפשר)

lirichen

New member
חשבונית??

מה הכוונה בהגשת חשבונית?
כלומר חשבונית שמראה את התוכנה שרכשת?
אבל בחשבונית לא מצויין מספר סריאלי של התוכנה או לחלופין מספר רשיון כך שלדעתי תקן אם אני טועה חשבונית בלבד לא תספיק אלא גם הוכחה לרשיון עצמו.. כי חשבוניות אפשר לפברק

יNOT

New member
אהבתי את הפוסט הזה...ADOBE VS ISRAEL

http://forums.adobe.com/message/5412919#5412919

*הכותרת קצת פופוליסטית, וכמובן שזו לא הכותרת של הפוסט שבקישור...אבל בעקיפין מבחינה כלכלית...זו רוח הדברים. הייתי צריך לשים משהו בכותרת, בלי זה אני באמת לא חושב שמישהוא מכם היה קורא את הקישור.

lirichen

New member
ענן

ממתי הם בעצם יחייבו את כולם להשתמש בענן המזורגג והיקר הזה?
עד מתי יהיה ניתן לקנות רשיון בצורה רגילה?

yossi_maoz

New member
ניתן לרכוש רשיונות רגילים של CS6

למי שרוצה. אדובי לא מחייבת אף אחד לקנות רישוי בענן.
הם לא הכריזו על הפסקת מכירת CS6, אלא על העובדה ש-CS6 לא יקבלו פיצ'רים חדשים.

יNOT

New member
ועד מתי אתה חושב שהם ימשיכו למכור את CS6?

שנה?
שנתיים?
5 שנים?

yossi_maoz

New member
עולם הספקולציות זר לי

אבל בוא נזרום איתך:

--נניח שקריאטיב קלאוד הוא רעיון כל כך גרוע וכל כך לא ריווחי, שאדובי תגנוז אותו ותוציא עוד שנה CS7 , CS8 וכו' (גילוי נאות: בתור מנוי של קריאטיב קלאוד אני לא באמת חושב שהוא כזה רע)

--נניח שמיקרוסופט תקנה את אדובי ותפסיק בכלל למכור לקהל הקריאטיבי.

--נניח שאדובי תחליט שהיא מוכרת את הפעילות של המוצרים הקריאטיביים שלה ועובדת להתמקד בפלטפורמת דיגיטל מרקטניג קלאוד שלה.

בשורה התחתונה- אף אחד לא באמת יכול לדעת מה יהיה העתיד ולהתבסס על הנחות.

לדעתי בקצב שהטכנולוגיה מתפתחת והצרכים משתנים, הרעיון של מנוי לתוכנות נראה היום יותר הגיוני מאשר בעלות על תוכנה (עם סידי ורשיון שיושב אצלך במגירה).

מי שזה לא מתאים לו שפשוט יעבור למוצרים מתחרים (שמעתי שלקורל יש הצעות מפתות, ויש גם תוכנות קוד פתוח שעושות עבודה לא רעה).

yossi_maoz

New member
הבלים

המחיר בארץ לגרסת ה-TEAM זהה למחיר בעולם. 70 דולר לחודש למשתמש חדש ו-40 דולר למשתמש שמשדרג מ-CS3 צפונה (מחיר שתקף עד ל-31 באוגוסט).
אם משווק כשלהו החליט "לגזור קופון" באופן חריג - הרי שניתן לבקש הצעת מחיר ממשווק אחר (לוודא שהוא מופיע ברשימת המשווקים המוסמכים של אדובי כי יש דבר כזה, לא כך אחד יכול למכור CC)
הנה הרשימה של המוסמכים למכור CC בארץ (יש לבחור ישראל) כולל פרטים שלהם:

http://adobedealreg.force.com/PartnerSearch?lang=en

יNOT

New member
הכל הבלים...

הסיבה למה לקוחות בארץ מחוייבים רק בקנייה של גרסה ל-TEAM ולא מחיר לרישיון יחיד...

הסיבה שעלתה בפוסט שקישרתי אליו, מדוע בשירות ענן, צריכים להיות הבדלים כאלה במחירים באזורים גאוגרפים שונים?!

(המחיר ב"עולם" שונה באיזורים שונים לא?! או שזה רק בגירסת ה-TEAM שקיימת אחידות במחירים ברמה אוניברסלית?)

yossi_maoz

New member
הסיבה שלקוחות בארץ

לא יכולים לקנות גרסת אינדיבידואל היא סיבה שבמהותה קשורה לבעיות טכניות בחנות אונליין.
ואני אומר זאת על בסיס מידע שקיבלתי משיחה עם אחד העובדים של אדובי בישראל.
לדבריו, הם עובדים על העניין ומעריכים שלקראת סוף השנה ניתן יהיה לרכוש מנוי אינדיבידואל בחנות אונליין ה"ישראלית".

לגבי:

"הסיבה שעלתה בפוסט שקישרתי אליו, מדוע בשירות ענן, צריכים להיות הבדלים כאלה במחירים באזורים גאוגרפים שונים?!"

בדקתי שוב באתר הרשמי creative.adobe.com
תחת הכותרת plan for teams אתה תראה את המחירים שרשמתי בפוסט הקודם. מעבר לעמלות סליקה לא אמור להיות שום הבדל.
אם משווק בארץ החליט להיות "חזיר" ולגזור רווחים של 50 %, אשמח אם תספק לי פרטים קונקרטיים - על מנת שאדובי תדע על כך ותנער אותו.

yossi_maoz

New member
ב-PDF

יש מידע שמספר באיזה תוכנה הוא נעשה אך אין שום מידע על הרישוי או השיוך שלה למשתמש כלשהו של התוכנה.
המידע הזה הזה נפרד לחלוטין ונמצא בשרתי הרישוי של אדובי.

למעלה