שאלות מטיילות

DIGROUP

New member
לגבי לוגו 3

השם של החברה זה מסיבוקס... אי אפשר להתעלם לחלוטין מהשם.. זה כמו שאפל יעצבו לוגו עם אגס בטענה שזה מחןץ לקופסא. לדעתי השם צריך להתכתב עם הלוגו.

דונגל

New member
על הלוגו

מצד אחד רציתי להגיד שנראה לי לא לעניין לשים עבודה של מעצב לביקורת מאחורי גבו. נראה היה לי קצת מוזר שכולם כאן ממהרים להגיב. מן הסתם הם לא היו רוצים להיות במקומו של אותו מעצב ולעמוד למבחן מבלי לדעת זאת בכלל. גם היות שמדובר בתהליך הערות בדרך יכולות לבלבל ולהסיט את התהליך מהדרך הנכונה.
מצד שני שאלת כמה שאלות כלליות שאינן קשורות רק לעיצוב ועליהן אני מוכן להגיב.
מה זה העסק? נראה לי משהו שקשור לקוספה שמשכירים למסיבות בתוכה חשפנית שיוצאת לעשות שמח (או חשפן).
לגבי שם העסק: נשמע לי פיצוץ (הייתי עושה על זה סימן רשום). במיוחד שאת מכוונת לקהל קצת נמוך ו"עמך" נראה לי דווקא הסיכוי שלא יבינו מה זה "בוקס" הוא טוב כי לפעמים אנשים כאלו שהם לא מבינים ומסבירים להם הם אח"כ אפילו יותר מתלהבים מזה שלמדו משהו חדש וטורחים להסביר את זה לחברים שלהם ולחזור על זה כמו תוכי בכל הזדמנות וזה פרסום שאי אפשר לקנות בכסף!

בהצלחה

korpeta

New member
קובארית, אח"כ גרינגוז, ועכשיו דונגל....

אותה אישיות.
לכסח, לכסח ולכסח.

ואין מקוריות בבחירת הכינויים או סיפורי הכיסוי.
עד עכשיו שיתפנו עם זה פעולה. נראה לי שמספיק.

דונגל

New member
נראה לי יש בעיה כשאני כותב מהאייפד

שההודעות לא תמיד נשמרות.
בכל מקרה כתבתי לך שאני לא מבין על מה אתה מדבר.
האם קראת את מה שכתבתי? לא כתבתי שום דבר שלילי ולא נגד אף אחד. אני מניח שאולי שירשרת רת התגובה שלך למקום הלא נכון.

תודה על הפידבקים.

קודם כל חשוב לי להדגיש שאני לא מחפשת לקבל ביקורת על עבודת המעצב. נהפוכו, קיבלתי המון כיוונים ואני מתלבטת עם איזה מהם להתקדם.
באף אחת מהשאלות לא היתה נימה של ביקורת אלא יותר העדפה אישית והבנת המסר.

אשמח לקבל עוד פידבקים

hallo kitti

New member
מאיפה זאת?

יש בגוגל את התמונה הזו ועוד הרבה באיכות טובה, תלוי מה גודל ההדפסה...

שאלות מטיילות

יש לכם שאלה ואתם לא יודעים את מי לשאול? כאן זו הכתובת.
שרשרו את השאלות שלכם הנה, תודה.

למעלה