אשמח לקבל את עזרתכן - ארגון יום כיף בצפון

אדם 08

New member
תחקירן + מנחה חיים שכאלה

אהלן, אנחנו רוצים לחגוג לאמא יום הולדת 50 באירוע "חיים שכאלה". אני מחפש איש מקצוע (רצוי מאזור אשדוד או המרכז) כדי שיתחקר אנשים, יבנה הנחיה לערב וינחה את הערב. מישהו יודע להמליץ/או איפה לחפש?

הילור

New member
מקום לזוג לטיול ערב

מחפש מקום שקט ונעים להעביר בו ערב על פק"ל קפה באזור המרכז תודה

אביההה

New member
אטרקציות באזור תל אביב

מחפשת אטרקציות לחברה בטווח גילאים של 16 -25 . תודה מראש

MHILIK

New member
ביקור במשכן הנשיא בירושלים

שבת שלום חברים.מי יודע כיצד,אם בכלל,ניתן לתאם ,ועם מי,ביקור קבוצה של 22 מבוגרים במשכן נשיאי ישראל בירושלים???

מיכלג10

New member
כל הכבוד...

בוקר טוב, איזור יפו העתיקה או הטיילת שפתחו מקום מום כיפי ובהחלט מתאים לפק"ל קפה חוף הים בת"א בכל נקוה בים יש אור וכיף לשבת חוף בת ים חוף ראשון לציון איזור מנדרין והכי חשוב זה עם מי אתה יושב כשנהנים מהחברה כל מקום הופך לחויה תהנה :) מיכל

למיטב ידיעתי

בית הנשיא פתוח לקהל הרחב רק בחול המועד סוכות, אז נערכת קבלת פנים כמעט לכל דיכפין בסוכה הנשיאותית , אולם אם תתקשר למזכירות הבית תוכל לברר אופציות נוספות פניות הציבור טלפון: 02-6707211 פקסימיליה: 02-5671314 דואר אלקטרוני: [email protected]

MHILIK

New member
ביקור בבית הנשיא

תודה על התשובה המהירה

julb

New member
ספארי חצות

סיור מדליק שמדבר על זוגיות ומיניות בטבע ויכול גם להיות משולב בסדנא לריקודים לטיניים מגניב בטרוף

כל סופר או עיתונאי מתחיל יתאים למשימה

חפשד בקורסים לכתיבה יצירתית במקום מגוריך או התקשר לבית אריאלה בתל אביב שם יתנו לך טלפונים מתאימים הידוע מכולם בתחום עמוס אטינגר שווה לך להתקשר ולברר

אדם 08

New member
עמוס אטינגר מפורסם

זה בטח עולה הון תועפות להעזר בשירותיו. לא?

אשמח לקבל את עזרתכן - ארגון יום כיף בצפון

אני אמורה לתכנן יום כיף לאנשים במשרד ואין לי כל כך רעיונות. בגדול הרעיון הוא לעשות טיול קצר, אח"כ ארוחת צהריים ואז משהו אתגרי יותר (כנראה טקרטרונים). יש לכן רעיונות? חשוב שזה לא יהיה בצפון הממש רחוק כי מדובר רק ביום אחד ובאים אנשים מכל הארץ אז חבל לי לבזבז הרבה זמן על נסיעות. מה דעתכן על פקיעין? יכול לבוא בחשבון? ומה לגבי מסעדות? בקיצור, אשמח לכל עצה

מיכלג10

New member
ברכות על היוזמה

בוקר טוב, אני שולחת לך בהודעה אישית את הטלפון שלי, אשמח לעזור (בחינם ללא עלות ) אני מכירה מגוון מקומות בצפון כולל מסעדה עם הופעה משגעת שתסחוף את חברייך פעילות רכיבה על סוסים ועוד ועוד אשמח לשוחח, מיכל

ווקשה ../images/Emo140.gif

האיזור שציינת יכול מאד להתאים, אולם אני מציעה שתשקלי תחילה טיול בגן התעשייה בתפן ליד כפר וורדים. במקום מוזיאון מכוניות , גלרייה , ומקבלים הדרכה מאלפת על הנעשה שם על החזון ועל היישום . במידה ותתאמי מראש בפקיעין יש בית מלון , ובו ארוחות טובות ולא יקרות מותאמות בעיקר לקבוצות הנערכות במזנון חופשי. מלבד סבתא ג'מילה וסבוניה, בקרו אצל הפסל בכפר , בבית הכנסת , במערת ר' שמעון , בבית המוכתר ,בכוורת ובבית הבד את כל זה יכולים לארגן לכם במלון ולתאם עבורכם ללא תשלום. בין לבין אם ישאר לכם זמן וכח קחו טיול ברכבי תומי קאר או טרקטורונים, רק תבררי אם יש להם בטוח מקיף! עוד בסביבה פארק הסלעים בכיסרא בקור בבית ג'אן , תצפית מהר האר"י בית הבד העתיק במעיליא טיול נעים

למעלה