מחפש אטרקציו/מופעים לילדה בגיל 6

alonaski

New member
מחפשת המלצה לקמפינג במרכז הארץ/כרמל

מי מכיר משהו סגור, מסודר, נקי, בתשלום, עם שמירה, עם מקלחות?... ולא על חוף הים! תודה מראש! אגב, מצאתי שיש קמפינג כזה באמת תנינים (אבל נורא יקר!) וגם בכרמל בחוות משמר הכרמל. למישהו יש ניסיון שם?

תבלין2

New member
אטרקציה ייחודית לילדה הצעירה.

כמה חביב,שהיום נסגרת ההרשמה לבילוי בחווה שלי,שהרי הפעילות בה,מיועדת לילדים עם הוריהם או סביהם,ביום שלישי הקרוב, באוירה של מחנה קיץ אקולוגי. הפעילות לילדים צעירים שבין הגילאים 5 שנים עד 8 שנים,לערך,ובמיוחד,לאור העובדה שהקטנים לא יוצאים במסגרת מאורגנת לפעילות מחנאית. האתר שלי "תבלין בגן",מכבד ומחבק את הילדים המתחברים אל הטבע הכפרי,בצל עצי הפקאן. לפרטים נוספים ,בדף "פעילות, ב www.tavlinbagan.co.il

alonaski

New member
טרם הספקתי להיות שם אבל אומרים שפיקולוניה

זה אחלה אתר חוויתי לילדים: http://picolonia.co.il/ ושביל התפוזים ליד גן שמואל, שיש לו אתר בנט - גם מומלץ מאוד ונראה טוב! ועין יעל בהרי ירושלים - זה אתר שאנחנו מאוד אוהבים!! וכמובן - ממליצים! אולי תספר קצת על הנטיות/תחביבים/העדפות של הילדה ונוכל להמליץ לך יותר טוב...

shlomits

New member
יש אירוע מאורגן של לינת שטח

בגן לאומי מקורות הירקון בסופשבוע הקרוב, מאורגן על ידי רשות הטבע והגנים-הציצי באתר שלהם (תמצאי שם גם עוד מידע על אתרי קמפינג נוספים)

alonaski

New member
מה?? יש לאתר שלהם ציצי?? ../images/Emo12.gif

מכירה את הבדיחה על הבוס שנתבע על הטרדה מינית אחרי שהפקידה עם החזה הגדול שלו שאלה אותו - אז איפה האוטו החדש שקנית? והוא ענה לה: הציצי החוצה!!...
מכירה את האירוע. יש לי רק חשש-מה מהתקפת יתושים רצחניים במהלך הקמפינג הזה... בכל זאת - ירקון, מים עומדים, קיץ, חם...

קמפינג../images/Emo41.gif

2 מקומות מוצלחים לקמפינג נמצאים האחד בגן השלושה הוא הסחנה והשני בגני חוגה ליד בית שאן אם אינני טועה יש אפשרות להקים אוהל גם בחוף נחשולים (טנטורה) אולם כדאי לך לברר טלפונית מראש.

alonaski

New member
תודה!

עמק בית שאן עכשיו בקיץ... נראה לי הסאונה של הסאונה!
ולגבי חוף הים - רשמתי בפירוש בהודעה שאני לא מעוניינת בלינה על החוף.

למה מתעסבנת?../images/Emo122.gif

צ'מעי מוטק הכי טוב...את מזיזה כל רהיטים מין סלון שלך שמה שטיח מעל שטיח ת'אוהל מה רצית לקחת לקמפינג בכרמל מדליקה קיצת נרות , למה מדורה יכול לשרוף מפזרת חול סביב ומדליקה מזגן בשפיל לא יבואו מוסיקיטו וגם.... תפתחי קופסת תירס ותזמיני פיצה תאמיני לי , גם לא יעלה (כמעט) גם תהני בלי להתעייף.
עכשף בשיא הרצינות.........בימים מטורפים אלו הקמפינג הכי שפוי חייב להעשות ליד מקור מים , אחרת התאים במוח נשרפים מה רע בלינה על החוף? בחוף טנטורה למשל, שהוא מן היפים והנקיים בארץ יש הכל! מלתחות , מקלחות, שרותי הצלה מסעדה בית קפה , ומדשאות לאלה שרגישים לחול ים. בעברי ישנתי לילה אחד בשק"ש בתנאי קמפינג, את יללות התנים ועיניהם הבורקות לא אשכח לעולם!

alonaski

New member
אההה.... אני לא כמוך ../images/Emo13.gif

רבות היו ימי בשק"ש תחת 1000 כוכבים של שמי הערבה או הנגב או מדבר יהודה...
בצעירותי! ....
אלה היו הטיולים האהובים עלי וחיק הטבע המהנה ביותר! היום, אני בהחלט כבר מתחילה לחפש אולם ארועים גדול ומומזג שמארח משפחות לקמפינג באוהלים...
-מכירה אולי כזה? אני לא רוצה על החוף, כי אני מתכננת את הלינה באוהל עבור משפחתי המונה תינוקת בת שנה ו 3 חודשים וילדה בת רבע לארבע... ואין לי כח להתעסק כל היום בניקוי החול מהן ועוד יותר מזה - שיכנסו לשק"ש עם חול, ללינת הלילה! ושכל הציוד קמפינג שלנו יתמלא בחול... אבל אם את אומרת שבחוף טנטורה יש אופציה להקים את האוהלים על הדשא... אז זה כבר נשמע אחרת! אבדוק את זה מחר! איפה הדשא? במושב דור או בקיבוץ נחשולים? - הם ירשו לנו לעשות מדורה ליד האוהל בשביל הסאג' והפיתות?... וואללה! נשמע כמו הצעה שווה בדיקה! תודה!

שנה ו-3 בתנאי קמפינג../images/Emo35.gif שתלך ישר לגולני ..../images/Emo3.gif

את צריכה לקבל
על אומץ לב
אצלי הם היו באינקובטור בגיל הזה ,לגולני הם הלכו אחרי הבר מצווה אבל זה כבר ספור אחר. איך מתחזקים מזון לתינוקות בתנאים שכאלה? או אולי היא יונקת מהסאג'? לאור כל ההתניות שהבאת, הלכתי לחפש לך אופציות בלי חול בין האצבעות כאן יש אתר המרכז אתרים בכל הארץ פה יש מידע על חניון דנדש בבית הלל וברמת הגולן מספרים על שוס הנקרא אוהל אינדאני ממוזג. תרבחו ותסעדו בקמפינג והעיקר תחזרו בשלום לספר חויות

alonaski

New member
חחחח לא יונקת מהסאג'... אלא מלקקת אגלי טל

הבוקר מעלוות ירחיפון השיממון המצוי...
היא כבר זוללת לבד פיתה שלמה עם לבנה!! תמ"לים היא לא מכירה... ולא לגולני אני מכינה אותה להישרדות! שבבוא היום, תגדל ותביא בקלות את המיליון הביתה... בעוד שנתיים , כבר רשמתי אותה - לסדנת תחמנות אצל דן מנו... וממש לפני מועד היציאה, היא תעבור אצל מירית סדנת מאמי-אולטימטיבית בע"ה...
ואם לא תביא את המיליון... אז שתביא הביתה איזה תואם נועם טור! לא אתנגד....

alonaski

New member
- אין לי מושג על מה את מדברת... ../images/Emo12.gif

אני רצינית לגמרי!
סתתתתתתתתתתתתת....

למעלה