ארועים הנאות ואטרקציות שרשרו לכאן

ARMAGEDON JAM

New member
פסטיבל יערות מנשה 20,21.8

פסטיבל תרבות ברוח טובה ביער הקיבוצים שבצפון, בין משמר העמק לעין השופט. הרבה מוזיקה טובה, אמנויות שונות, אנשים מחייכים אחד לשני ואומרים שלום. דוכנים וסדנאות, לינה במתחם קמפינג מסודר ונעים. יש הרבה צל ורוח נעימה. כל הפרטים באתר www.yaarot.com

maybesure

New member
מופעי מוזיקה

ערבי מוזיקה בנמל קיסריה - ללא תשלום. מומלץ ביותר היום: להקת "כחול" במוזיקה אירית. מוזיקה ועוד.. מועצה אזורית מנשה - עלויות מצחיקות. אוגוסט בנתניה - ללא תשלום

selavi3

New member
טיול מזמר בעקבות אהוד מנור

טיול מקסים שאנו מציעים לקבוצות בלבד הסיור עובר בנופי ילדותו של המשורר אהוד מנור ועוקב אחר התחנות השמחות והכואבות בתולדות חייו, המקומות והנופים שהיוו השראה לשיריו. מסע מוסיקלי מרגש ומצחיק. מתאים במיוחד ל-יום גיבוש לקבוצות. יש גם סדנאות נפלאות כגון סדנת צחוק עם מופע סטנד אפ ו-סדנת בישול לקבוצות גדולות. לפרטים: www.bamerkaz.com - 04-6380648 [email protected]

יריד אמני בצלאל בימי שישי בירושלים

בימי שישי מתקיים יריד של אמני בצלאל. דוכנים עם חפצים מקוריים ויפים. אפשר להסתכל אפשר לקנות. יש גם דוכן לחם בכניסה לרעבים. לא ברור לי הקשר שלו לבצלאל אבל טעים. המקום גם צמוד לשרותים הציבוריים הנאים של המלך גורג. אם כבר הגעתם אפשר להציץ על בניין הכנסת הישנה הסמוך וגם לקפוץ לתערוכות בבית האומנים בבניין בצלאל הישן, לא רחוק משם. היריד מתקיים מידי יום שישי בין השעות 9:00-15:00 ברחובות סמטת בצלאל, מדרחוב ש"ץ, גן בור שיבר ללא ירושלמים: * בור שיבר - זה גן ברחוב המלך ג'ורג' פינת בן יהודה, ליד המשביר. איך מגיעים? חנייה קצת בעייתית באזור הזה אז מי שבא מחוץ לעיר מומלץ לחנות באחד ממגרשי החנייה הגדולים (בניניי האומה למשל) ולהגיע בתחבורה הציבורית. איזה קווים? כמעט כל הקווים שעוברים ברחוב יפו מגיעים לקרבת מקום. פשוט לבקש מהנהג או אחד הנוסעים שיגיד איפה יורדים למשביר. הנה כמה תמונות.

תיקון טעות - לא אמני בצלאל

תודה ל- QueenBabar מפורום ירושלים. השם, כנראה בגלל הרחוב ובית בצלאל הישן שליד. מניחה שהיו גם אמנים מבצלאל בין המציגים אבל בטח לא רק משם.

אשמח גם לקבל פרטים למייל - יש לי הרבה בגדים

שמחפשים כתובת שתשמח לקבל אותם... לא מצליחה להכנס לקישור בפייסבוק שצרפתם. המייל שלי - [email protected] תודה, אורית

למעלה