פסטיבלים והופעות מוזיקה

• פותח הנושא S T
  • פורסם בתאריך

S T

New member
פסטיבלים והופעות מוזיקה

לחברי הפורום והמנהל/ים שלום, אנו להקת נשים צעירות דתיות שמחפשות להופיע מול קהל גדול כמה שיותר (במגבלות הדת) הופעות קודמות שלנו היו להצלחה כבירה עד היום אבל לצערנו פספסנו את כל הפסטיבלים החשובים ושמענו אליהם ממש רגע לפני תחילתם. היכן נוכל למצוא מידע על סוגי הפסטיבלים בשלבי הפקתם כך שנוכל ליצור קשר עם המארגנים ולשווק עצמנו בפניהם? נשמח לכל פיסת מידע. בתודה מראש להקת 'אשירה'

רגא, רגא ...לא היבנתי...../images/Emo163.gif

אם יש לכן מגבלות דת, אני מניחה שהכוונה לא להופיע בפני גברים ר"ל כי קול בנשים ערווה ...טפו טפו...טפו
איך בדיוק אתן רוצות להצטרף להפקות ולפסטיבלים הגדולים המתקיימים בארץ הקודש? תקנו אותי אם אני טועה ואנסה לעזור . וחוצמזה ספרי לנו קצת על הלהקה , מהיכן, בנות כמה אתן , איך התגבשתן ובעיקר מה התכנים של המופע שלכן

S T

New member
אמנם

ישנה בעיה שגברים ישתתפו בהופעות שלנו אבל אין זה מונע מאיתנו להשתתף בפסטיבלים שונים כיוון שתמיד מארגני הארוע יוכלו לפתוח מקום למופע כמו שלנו שיהיה מיועד לנשים בלבד (גם נשים שאינן דתיות יאהבו את המוזיקה שלנו - מניסיון). להיפך - זה יכול להביא לפסטיבלים קהל שמיעט לבקר בפסטיבלים כאלה עד עתה והוא הקהל הנשים הדתיות. כל העניין הזה שרק נשים יכולות להשתתף בהופעה דווקא מגניב את התקשורת ויכול להוסיף לפרסום ולייחוד של כל פסטיבל. על הלהקה: היא הוקמה לפני 5 שנים והיא מורכבת מ-6 חברות בגילאי שנות ה-20 המאוחרות. חלקנו נשואות, חלק רווקות. משתייכות לציבור הדתי לאומי. הלהקה הוקמה מתוך רצון עז ליצור מוזיקה נשית מהעולם שלנו - העולם הדתי. ההופעה נעה בין מגוון סגנונות מוזיקליים: הכל מרוק ופופ ועד למוזיקה אירית ובלוז. ניתן להיכנס לאתר שלנו ולהתרשם. כדי לשמוע את השירים באתר צריך קוד. ניתן לקבלו בפרטי. אז מה בנוגע לשאלה שלי? אני מבינה שאצטרך לכתת רגלי במקומות אחרים...

S T

New member
א. מי התייאש?

ב. תודה ג. רציתי לדעת אם יש מקום בו אוכל למצוא ריכוז של פסטיבלים מוזיקליים המתקיימים בארץ לפני שהם יוצאים לפרסום לקהל הרחב כדי שנוכל לפנות אליהם בזמן (שישמרו לנו מקום בתוכניה) אם אתה מבין למה אני מתכוונת. מצאתי אתר אחד כזה אבל הרשימה שם הייתה דלה יחסית. עולים לי בראש עוד מלא פסטיבלים שלא היו ברשימה. אנסה לחפור קצת ברחבי הרשת ובנבכי הזיכרון. אם עולה לך משהו - אשמח.

maybesure

New member
א.

אני "את" ולא "אתה"
ב. לא מכירה רשימה מרכזת כזו של פסטיבלים.

א. קולקבוד ...ובשביל ב. חנסי רגע....../images/Emo24.gif

צ'מעי מיידלע , את בטח מכירה את השיר (פעם בעברי היה המנטרה היומית שלי) " כל העולם כולו, גשר צר מאד, גשר צר מאד ...והעיקר והעיקר לא לפחד כלל"..
אחרי שצפיתי באתר שלכן וקראתי עליכן, זו האסוסיאציה הראשונה שעלתה לי בראש. לא פשוט לחיות בחברה עם חוקים נוקשים שמפלה בגלוי בין המינים , מחביאה את כשרונותיה האמנותיים ונשיותה של האשה תחת פאות , מטפחות שביסים ובגדים ארוכים וכל זאת על מנת לשמור על יצרם "מיטב בחורינו" שחלילה לא יבואו לדבר עבירה. (הריני מתנצלת מראש על ההערה הנ"ל , אבל כאשה חילונית , הייתי חייבת לשחרר....) אז שאפו לשאיפה לפרוץ גבולות ולהביא את הבשורה האמנותית שלכן לעוד קהלים. עכשף הגענו ל "ב" איך עושים זאת .... ובכיין כמה הצעות: פסטיבלים זו אופציה אחת , ואם תקישי במנוע החיפוש גוגל פסטיבלים תקבלי ימבה , כאלה שהיו וכאלה שיהיו . את הפסטיבלים עורכים בדרך כלל מספר גופים . או גופים מסחריים כדוגמת קוקה קולה, סלקום, גולדסטאר וכו' , או גופים עירוניים ממשלתיים וכיוצ"ב. מה שעליכן לעשות זה לחבר איזה נייר ובו תתנו קישור לאתר שלכן , ואני מציעה שגם תפתחו אותו להשמעה לכל עובר ושב , כדי שלא יתקשרו אליך באמצע הלילה שתתני קוד גישה , (זה הרי לא לענין). ותפיצו אותו בכל מחלקות התרבות של העיריות, מועצות מקומיות, ספריות, ובמועצות האיזוריות בארץ. וגם אצל הגופים המסחריים, ובמקביל אצל מנהלי המחלקות התורניות באותן רשויות , שגם הם עוסקים בספוק קולטורה לפלח התושבים הדתי. בכל המקומות שציינתי יושבים רכזי תרבות שיש להם תקציבים למופעים , והיום כמעט כולם גם משיקולים אלקטורליים הבינו שיש לספק לתושבים חוץ ממים ומדרכות גם בידור ,הווה אומר פסטיבלים, ערבי שירה, ובו'.... על כל צעד ושעל. עכשף אני מגיעה ל ג' , וזה הכי חשוב ( מנסיון מידלע ...הכל מנסיון) תערוכנה מופע אליו תזמינו רק את אותם רכזי תרבות או מנהלי מחלקת הארועים , תבקשו מהם אישור השתתפות בפקס/מייל גם אם יגיעו 50% , תערכו רישום של שמות וטלפונים , ולמחרת המופע פשוט תשבנה עליהם על הוורידים בלי להתבייש , כך תקבלנה חשיפה , והללו יוכלו להתרשם מכן בדרך בלתי אמצעית. מבטיחה לך שבדרך זו יזמינו אתכן לא רק לפסטיבלים אלא לכל יתר הארועים שאותן רשויות עורכות בעשרות מידי יום, והן צריכות לווי מוסיקלי כזה או אחר. והנה ד' לסיום וכבר אני הולכת להתארגן לרבותא.....
שם המשחק חשיפה
קצת יחסי ציבור, פנייה לעורכי התוכן בערוצי הטלוויזיה והרדיו, כמו למשל אלו של תכניות הבוקר או כתבות במגזינים כמו לאשה עולם האשה וכו' ,יתנו לכן דחיפה ויגדילו את המודעות ללהקה שהקמתן . אין ספק שתצטרכנה להתגייס למטרה הזו אם ברצונכן לגדול , ולהשקיע מאמצים בנושא , אבל איך כתבתי לך שמה בתחילת הפוסט .....העיקר העיקר לא לפחד כלל , ועוד אוסיף ברוח התפילה "גם יתמהמה - האמיני , בסוף בוא יבוא" מקווה שעזרתי ולו במעט מאחלת לכן הצלחה ומקווה שתחזרי אלינו לספר על המופעים שלכן חודש טוב

S T

New member
שלום שוקולד אגוזים

תודה על התגובה המפורטת. אין ספק שיש לי הרבה עבודה בתור המשווקת של הלהקה. הבאת לי כמה רעיונות ועל כך נתונה לך תודתי. סליחה על האיחור בתגובה (הייתי בנופש). המשך קיץ נעים וברור שנעדכן (בע"ה).

ndav4050

New member
להקת אשירה

איך אפשר לצור קשר אפשר לשלוח במיל פרטים עליכם

למעלה