שרשרו לכאן

kdr

New member
יש ויש

היו שם כמה, רק אחת (שאישית אני לא אוהב) נשארה. אני מעדיף לאכול אצל ג'אקו בסימטת קהילת סלוניקי (סמטת התמרים עד לפני 5 שנים). זו סימטה בשוק הטורקי הצמוד לשד' העצמאות. המסעדה היא לרוחב כל הסמטה כמעט, לא צריך מספר בית. ברכה ? אין דג שלא אוכל את זה, רק תבקשו.

אפשר הצעה אחרת ......./images/Emo140.gif

בלי רכב תצטרך להתנייד בימים חמים אלו לאיזור השרון , כיוון שלפי מיטב ידיעתי אין עדיין טיולי טרקטרונים בתל אביב או סביבותיה ובטח שלא טיולי סוסים.
מה דעתך לחגוג בחווית ספארי לילה ? או להתפנן באולם ה VIP של הסינימה סיטי בצומת גלילות עם סרט וצ'ופרים בהקרנה פרטית. או לנסוע לחוף קיסריה לשלב ארוחה עם רחצה בחוף הרומנטי והקסום ביותר בארץ. ראה בקישורים שצרפתי רעיונות, ועצה שלי, בימים עמוסי חום ולחות , בנות אוהבות ונהנות ממקומות ממוזגים עם חלונות ראווה, ופחות סדרות גיבוש ...

avivhk

New member
ממש תודה רבה, הלכתי על הסאפרי נשמע ממש נחמד!!

אם יש למישהו עוד הצעות זה יהיה מעולה!

למרוששים שבינינו ../images/Emo13.gif

סתם שתדעו, בדף הפייסבוק של ארקיע יצאו בתחרות שהפרס שלה הוא 3 כרטיסי טיסה לאחד מהיעדים שלה באירופה, די מגניב, בכלל הם מפרסמים שם דילים שווים בארץ לאילת ונותנים הטבות לחברי הדף בפייסבוק של 50$ לחו"ל ו-100 ש"ח בארץ. בקיצור שווה להיכנס! ארקיע בפייסבוק

../images/Emo6.gif יום חמישי 5/08/2010 לילות לבנים ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

בדגניה א בטבריה הכניסה חופשית

איך מבלים היום בערב?

איך מבלים את יום שישי החם והדביק הזה? אנא הצעותיכם? סרט לא בא לי, כי את הטובים ראינו ואת הלא טובים לא בא לנו לראות. לשבת אצל חברים או אצלנו בבית עם חברים לא בא לי, כי אין לי חשק שוב בית. ללכת לבית קפה לא בא לי כי אי אפשר לאכול מה שרוצים , וופל אמריקאי
וסלט עם טוסט יש לי גם בבית (לא אוהבת בשר ודגים בערב). אוהבת שירה בציבור במקום טוב במרכז הארץ. אז מה נשאר..........

לספור כוכבים..?../images/Emo8.gif

מצדיעה לכל מי שמוציא את אפו החוצה בימים ולילות לוהטים אלו..........בבוקר מוקדם אני מבצעת רכישות פינוקים מסוגים שונים להקל על המצור והעוצר ( מרצון) בו אנו שרויים. סרט מהבלוקבסטר, הזמנה מערוץ הלווין, דרך אגב, אווטר הגיע לערוץ הסרטים של YES קרטיבים, פירות , וכויצ"ב .....מהאוטו למזגן מהמזגן לכורסת הטלויזיה , במלאי ספרים ושבועונים והקשר עם העולם החיצון נשמר באמצעות ה
מצמצמת את השהייה בחוץ למינימום ההכרחי , וסופרת את שלושת השבועות שנותרו למהפך מזג האויר ב"ה. אבל אם את רוצה לשיר, אני מצרפת לך קישור למקום חביב בשרון , והשני בהרצליה תזמררי בכייף גם בשבילי

תודה שוקו, נראה לי אני אשיר אותם לבד.

מצאנו סידור מדהים. הולכים לסרט שלבסוף השגנו אליו 6 כרטיסים. לבית קולנוע שהוא לחוף ים. אח"כ נוכל לשבת ולקשקש במזגן בבית הקפה של בית הקולנוע ולשתות משהו קררררררר וצונן, או לרדת לבית קפה למרגלות בית הקולנוע. יהייה נחמד זה בטוח.

w o m a n 10

New member
../images/Emo6.gif

בדיוק מה שלא רציתי ובכל זאת את מרוצה.
כלהכבוד בחירה טובה

בוקר טוב ושבת שלום, היינו אתמול בסרט

"ארץ בראשית" סרט טבע חביב ביותר. כדאי לקחת את הנכדים לסרט. למי שיש כרטיס ישראכרט מקבל זוג כרטיסים לסרט תמורת 20 נקודות, זה נודע לי רק אחרי שקניתי כרטיסים במחיר מלא, אז לכל הסבתות, לידיעתכם, אל תגידו שלא סיפרתי.

Arad Arava

New member
נעים להכיר, אשמח לתת המלצות ומידע נוסף

לי, הרשי לי להכיר לך את פסטיבל "כוכבים בערבה". ואת אכן צודקת לגמרי! מטר של מטאורים צפוי בשמי ישראל ב-12 באוגוסט וזו בהחלט סיבה למסיבה לכל חובבי האסטרונומיה. הלילות הנקיים והנעימים של הערבה מתאימים במיוחד לצפייה במטר המטאורים ואליהם מתווספים סרטים מ"עולם אחר" מתחום האסטרונומיה והמדע הבדיוני וסיורים מדבריים לחגיגת כוכבים בערבה. הפסטיבל הכולל סוף שבוע של קולנוע, תצפיות בכוכבים וסיורים יתקיים בערבה בתאריכים 12-14 באוגוסט, בשיתוף האגודה הישראלית לאסטרונומיה ומפעילי הלינה הכפרית בערבה. לי, את מוזמנת לבוא עם כל המשפחה ולבלות סוף שבוע שכולו כוכבים – בפארק תמנע ובפארק ספיר שבערבה, בשיתוף האגודה הישראלית לאסטרונומיה. מה הולך להיות בפסטיבל? מטר פרסאידים, סרטים מעולמות אחרים וטיולי זריחה. זו בהחלט חוויה לכל המשפחה! ולכן אני ממליץ להגיע עם כולם! והנה לינק עם כל הפרטים שאת צריכה, תאריכים, דרכי הגעה, אטרקציות, טיולים וצימרים מומלצים. בלינק גם תוכלי למצוא את התוכנית המלאה של הפסטיבל. בואו לראות את הכוכבים מקרוב!! http://www.gonegev.co.il/arava/gp.asp?gpid=1485 אם יש לך עוד שאלות, אני פה!

למעלה