שרשרו לכאן

yulevi

New member
../images/Emo41.gifהפנינג יוצרים בעץ ../images/Emo146.gif../images/Emo146.gif

הנכם מוזמנים להפנינג יוצרים בעץ של
פורום נגרות ואומנויות בעץ
ההפנינג מציין את יום השנה הראשונה של פורום נגרות ואומנויות בעץ,בקישור ישנה הרחבה בקשר למציגים ולכיתות האומן שנקיים ביום שישי הקרוב

leelalee

New member
מטאורים

שמעתי שיש מטר מטאורים ועורכים בנגב פסטיבל נלווה... מישהו יודע באילו תאריכים זה מתרחש? בנוסף הייתי רוצה לקחת איתי את האחיינים שלי, האם הפסטיבל מתאים לכל המשפחה?? אודה לכם על כל מידע שיעזור...

avivhk

New member
שלום לכולם, מחפש אטרקציות באזור תל אביב

אז ככה רציתי לעשות משהו מיוחד לחברה שלי לרגל יום הולדתה. חשבתי לערוך את היום ולחלק אותה לשלושה דברים שייט בירקון, רכיבה על סוסים וטיול טרקטורנים... אני פשוט צריך טלפונים של חברות שישכרו לי את הציוד לאטרקציות הנ"ל... חשוב שזה יהיה באזור תל אביב כי אין לי אוטו ואנחנו נסתמך אך ורק על תחבורה ציבורית. דרך אגב אנחנו גרים בראשון לציון

../images/Emo66.gif../images/Emo66.gif../images/Emo66.gif4/08/2010 טיילת עכו

שלומי שבת קרקס מתנפחים לונה פארק ועוד טיילת החדשה עכו מול המשטרה הכניסה חופשית

סיורי ערב בירושלים-אטרקציה לחום הבלתי נסבל

אני ממליצה לעלות לירושלים לטיולי הערב של חברת אגדת עין כרם וכך לצאת מהמזגן לאוויר ירושלמי צונן באמצע הקיץ. כל יום חמישי בחודשי יולי אוגוסט ותחילת ספטמבר הם מקיימים סיורים מרתקים-על חומות העיר העתיקה, סיורי סליחות וביום חמישי הזה -5.8 לילות ממילא. הסיור הינו דינמי אותנטי וחוויתי. אפשרי גם למשפחות. אני ממליצה בחום.

טיול לילי לבנות לירושלים ../images/Emo163.gif

היכונו היכונו, הטיול הלילי לבנות ואמהות יוצא לדרך... בשעה 22:00 בלילה יוצא אוטובוס ממרכז קרן אור (מרכז בעלי המלאכה 45 תל אביב) ישירות לירושלים, נחים קצת מהנסיעה ומתחילים פעילות חוויתית מרתקת, ממשיכים בתפילה לילה ברחבת הכותל ולקינוח טיול מרגש של יותר משעה במנהרות הכותל המערבי. לא סיימנו פה... מכאן אנחנו ממשיכות לסיור בעיר העתיקה והתוועדות מפנקת מלאה כל טוב וניגונים אל מול נופי ירושלים וקבלת הזריחה בתפילה סליחות מרגשת. הטיול כולל אוכל ושתיה אך מומלץ להצטייד בסנדוויצים וחטיפים. חזרה משוערת לתל אביב - 10:00 בבוקר. מחיר לילדה עד גיל 15 - 126 ש"ח. למבוגרת - 155 ש"ח. מהרו להירשם מספר המקומות מוגבל. לפרטים נוספים ניתן לפנות ל - 052855450 להודיה חן.

שישי 6.8, מסיבה ישראלית ב"גנקי" ת"א

בשישי 6/8 שלומי ברק ואדם במסיבה ישראלית מדהימה ומרגשת.. בואו לשיר לרקוד ולהשתולל בכיף. קלידים: עופר לינדמן. להזמנות גנקי: 0522-5555-87

../images/Emo151.gif../images/Emo151.gifאירועי מעגן הדייג קישון חיפה|בנדנ

אירוע קרקס ועוד המון המון פעליות במעגן הדייג נמל הקישון חיפה הכניסה חופשית מ5 בערב עד 9 בערב כולם מוזמנים

zoo110

New member
המלצה על בילוי בצפון

את סוף השבוע האחרון בילינו בצימר ליד הכינרת ,חגגתי יום הולדת לחברה ורציתי להפתיע בעלת הצימר המליצה על פיקניק רומנטי קיבלתי פלייר של LOVESTORY באתר יש המלצות על אחלה מקומות . בקיצור סופש ,חופש ,צימר ,שקיעה במצפה בית צידה עם יין ומלאה אוכל מפנק היה תענוג ואני ממליץ בחום

kdr

New member
בבקשה הסבר לסתום כמוני

הארועים רק במוצ"ש ? אם כל מוצ"ש ארוע אחר, מה השבוע ? קרקס ? מה קורה במעגן יתר השבוע ? נראה לי מוזר לסגור את המעגן, אני קונה שם כל הזמן ולא סיפרו לי, לא פלייר, לא שלט על אירועים.

kdr

New member
דיווח מהשטח (אתמול)

תור המכוניות שהשתרך בשעה 18:00 ומגרשי חניה עמוסים (לא מלאים, חיפה, יש מקום) עם מאות אנשים וילדים בכניסה דידו לעברנו ומסביבנו ילדים על קביים קצרים עם הורים שאחזו בהם ומקצוענים בקביים גבוהות שעודדו אותם. הדוכנים הלהיבו את הילדים בצילצולי פעמון על זכייה. ההופעה יועדה לילדים עד גיל בי"ס. לו היו לנו ילדים בגיל, ודאי זה היה יום כיף מיוחד עבורם. לנו זה היה בילוי במסגרת ביקור במקום בו אנחנו אוהבים לבקר ולקנות. אם מישהו מהמארגנים קורא, אפשר היה להביא כסאות, יש במחלקת טקסים של העירייה בשפע. טנדר אחד (גזלן) לא מספיק, צריך לחשוב על עגלות (אם אין לו בלעדיות). חבל שהשטח לא נוצל לדוכני תכשיטים, קעקועים, פיצ'יפקס ועוד, גם למבוגרים צריך מקום להוציא כסף. למעגן הקישון פוטנציאל עצום לארועים מסוג זה. כל הכבוד למארגנים על היוזמה.

kdr

New member
זה לא חוף, זו המרינה של חיפה בקישון

או "מעגן שביט". פעם כביש 58 עבר ממש ליד. עכשיו צריך לפנות בצומת "ידין" מכביש האוטוסטרדה. אפשר לעלות למחלף מהעיר התחתית (מעל תחנת הרכבת מזרח, אזור שוק הפשפשים) ולהתחבר לכביש או לעלות מגשר "פז". האירוע האחרון שאני זוכר שם היה של חברת משקאות גדולה. בכל קיץ עורכים שם את "פסטיבל הבירה". אני קונה שם שרימפס וקלאמרי (כשר בד"צ) מהדייגים.

הבד"צ שלך מצא חן אצל האיש שלי.../images/Emo6.gif

אפשר לקבל את ברכתו של הבד"צ שמה במקום? או בתרגום רש"י האם יש מסעדה באיזור שציינת שתספק לו את הנ"ל בלי שאצטרך לעבור עבירה בבית? יום נעים

למעלה