מביאה מידע משוק הבידור בחינם.

maestro9

New member
סיורי סליחות בירושלים

סיורי סליחות בירושלים בין התאריכים 16-09-2010 – 12-08-2010 טיולי הסליחות בירושלים הפכו בשנים האחרונות לפופולריים ביותר, אנו מזמינים אתכם לפסוע עמנו בסמטאותיה הקסומות של העיר העתיקה ולחוות סיור המאפשר להציץ לעיר הקודש בזמן הכי מיוחד בשנה. סיור סליחות בירושלים, משלב בין חוויית השתתפות בתפילת "סליחות" או צפייה במתפללים, לבין הליכה ברחובותיה הייחודיים ובסמטאותיה הקסומות של ירושלים בשעות הלילה. נקיים שני סוגי סיורים: בשכונת נחלאות הציורית וכן וברובע היהודי. סיור בשכונת נחלאות • נחלאות, מקבץ שכונות ססגונית והמסופרת בירושלים, נבקר ונשוטט בסמטאות • נשמע את סיפורה של שכונת אוהל משה, השכונה הספרדית של דוברי הלדינו • נספר על דמויות ואישים שחיו וגדלו בשכונה • נתוודע למסורות עדות ומנהגים הקשורים לימי הסליחות • נבקר באחד מבתי הכנסת העתיקים בשכונה ונשמע את סיפורי הסליחות שהתרחשו בו • נלך בסמטאות השכונות שלל אתריה: התנור, המקווה, הבור. • נתרגש מתקיעת השופר ומקדושת המקום, ונצטרף לתפילה המונית בכותל לוח זמנים לסיור נחלאות 19:30 יציאה מבנייני האומה 22:45 – 20:00 סיור בשכונה + ביקור בבית כנסת + כיבוד קל 23:15 – 22:45 נסיעה לעיר העתיקה 01:00 – 23:15 ביקור ברובע היהודי וסיום בכותל 01:20 – 01:00 חזרה לבנייני האומה. סיור ברובע היהודי • נספר על תולדות השער ושערי העיר. • נחלוף ליד מגדל דוד וברובע הארמני ונשמע את סיפוריהם. • נתארח בישיבה, ונקשיב להרצאה קצרה אודות הסליחות ומשמעותן ביהדות • נשמע אודות עודות ומנהגים בימי הסליחות בארץ ובגולה • נתרגש מתקיעת השופר ומקדושת המקום, ונצטרף לתפילה המונית בכותל • נסיים את ביקורנו בתצפית מרהיבה לעבר הכותל. נתכבד בשתייה חמה ובכיבוד. לוח זמנים לסיור ברובע היהודי 20:00 – 19:30 נסיעה לרובע היהודי. 21:00 – 20:00 תצפית מקבר דויד + מבוא. 21:30 – 21:00 ביקור הפתעה( באם יתאפשר באותו היום). 23:30 – 21:30 סיור ברובע. 24:15 – 23:30 ביקור בישיבה,האזנה לתזמורת כלי מייתר והרצאה מפי איש מאנשי הישיבה על החג ומשמעויותיו, תצפית מרהיבה לכותל, כיבוד קל. 01:00 – 24:15 תפילה בכותל. 01:20 – 01:00 חזרה לבנייני האומה.

Arad Arava

New member
חברים וחברות, קבלו המלצה חמה לפסטיבל מדהים!

חברים, רציתי להמליץ בחום ומכל הלב על פסטיבל לילות ירח בדרכי הבשמים....זה הולך להיות מיוחד וקסום! ומניסיון העבר שלי עם אירועים בדרום המעלף....זה פשוט חובה..... פסטיבל איכות הסביבה ורוק ישראלי באתר "ספינת המדבר" שליד מרחצאות נווה מדבר. חגיגה מוסיקלית מול הירח המלא עם מופעים של להקת "משינה", מיכאל גריילסמאר, שלום חנוך וגבע אלון. ומה עוד יהיה שם חוץ ממוסיקה נהדרת? מסיבות בריכה במרחצאות נווה מדבר, חגיגת טיולים רומנטיים במדבר , סדנאות אקולוגיות ועוד. חברים הייתי באירועים דומים בדרום והיה פשוט מעלף!!! זה באמת פסטיבל קסום ולא רק בזכות המדבר הנפלא, אלא בגלל האמנים ובגלל האווירה של השלווה והכיף! ממליץ מכל הלב! כאן יש את הפרטים המלאים: http://www.gonegev.co.il/ramon/gp.asp?gpid=1491 * אפשרות ללינה באיזור * הסעות חינם מתל אביב, רעננה ובאר שבע!!! שזה מעולה לדעתי... * הפסטיבל הוא ירוק, כלומר שימוש באנרגיה חלופית, צמצום פליטות של גזי חממה, שימוש בתחבורה ציבורית (חינם), שימוש באוכל אורגני מיצרנים מקומיים, מחזור והפרדת אשפה.

../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gifביום שני ה 26/07/2010

יתקיים פסטיבל צרקסי ברחניה ריקודים מופעים זה האירוע המרכזי ועוד יום שישי 23/07/2010 התקיים פסטיבל צרקסי ברחניה היה מופע סוסים ריקודים ועוד הכניסה חופשית לכולם שווה להגיע האירוע ה1 היה מדהים והאירוע המרכזי יהיה פי שתיים 26/07/2010

simonaguz

New member
סוף שבוע אוריינטלי

הנכם מוזמנים לסוף שבוע של הפנינג ריקודי בטן במלון נווה שלום ב- 20 -21 לאוגוסט. סדנאות, מופעים, הרקדות, באזאר ססגוני, סדנאות תיפוף וסתם התרגעות בבריכה. נבחרת של 60 מורים ומורות מכל הארץ יטלו חלק באירוע. אפשרויות אירוח- יום סדנאות על בסיס יומי שישי או שבת מ-10.00 עד חצות- 300 ש"ח שישי ושבת ללא לינה מבוקר עד חצות- 500 ש"ח שישי ושבת עם לינה - 700 ש"ח לפרטים אנא היכנסו לפורטל הרישמי של ריקודי הבטן -חביבי יא עייני www.bellydance-israel/co/il

../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif21/08/2010 יתקיים בנמל הקישון

פסטיבל להקות על במה אחת כוח הראסטה ועוד הכניסה חופשית כולם מוזמנים מעגן הדייג נמל הקישון חיפה מוצש ב 8 בערב עד חצות

הורים ומתבגרים 12-14 מוזמנים לב'גובה העיינים'

מחנה של 3 ימים ביערות ביריה בצפון. דרך חוויתית מאתגרת ואינטימית לציין את התקופה שנושקת לבר/בת מצווה. טקס מעבר ייחודי. למחנה יוצא הורה אחד עם ילד אחד.שניים במסע שעובר דרך בניה בשטח, תחרות שקשוקות, טיפוס על עצים,ואתגרים רבים נוספים. הכנסו לקישור בחתימה בתחתית ההודעה וצפו בסרטון על המחנה ובתגובות של משתתפים. תאריכים קרובים: 20/8-22/8 23/9-25/9 30/9-2/10 פרטים נוספים:052-3397709 [email protected]

w o m a n 10

New member
../images/Emo79.gif../images/Emo79.gif יום חמישי 29.7.2010

האופרה הישראלית בפארק הירקון. בקטעים מ "כרמן" הכניסה חופשית.

Shira Younic

New member
שמעתי על הפסטיבל מהחידון המוסיקלי של מפה

זה נשמע כמו אחלה פסטיבל! אהבתי את הרעיון של האמנים בשילוב של שלווה וירח מעל. מעולם לא הייתי בפסטיבל במדבר, ותכלס אין לי רכב. איך אני אמורה להגיע? זה לא קל בשביל תל אביבים......זאת הבאסה שלי. כי גם אם לא אזכה בחידון בפייסבוק, אקנה כרטיס לשלום חנוך אבל איך אני אגיע?

Arad Arava

New member
שירה, הפסטיבל יהיה מדהים ויש הסעות חינם!

שירה, מעולה לשמוע ששמעת על הפסטיבל, הוא אכן הולך להיות מדהים, מתחת לירח המדברי הקסום ומעבר להופעות הולך להיות הרבה כיף. שימי לב מה הולך להיות: מסיבות בריכה במרחצאות נווה מדבר בשילוב מופעי רוק ישראלי, חגיגת טיולים רומנטיים במדבר , סדנאות אקולוגיות ועוד. אני מאחל לך הרבה בהצלחה בחידון של מפה והרשות לפיתוח הנגב בפייסבוק!! ובקשר להסעות: יש הסעות חינם והנה כל הפרטים: כפי שבוצע בשנתיים האחרונות חברת מטרופולין נרתמה למהלך זה על ידי העמדת אוטובוסים לשימוש הקהל הרחב. הנחה לנרשמים להסעות: כרטיס בעלות של 110 ש"ח. רכישת כרטיסים הנסיעה באוטובוסים אינה כרוכה בתשלום נוסף אך דורשת הרשמה. שירה, אנא העבירי את הפרטים הבאים לצורך ההרשמה - שם ושם משפחה, טלפון נייד, דואר אלקטרוני, מספר המקומות הנדרש, יום ההסעה הלוך: חמישי או שישי, מיקום ההסעה:רעננה, ת"א או ב"ש, יום ההסעה חזרה: חמישי, שישי, שבת, יעד החזרה: רעננה, ב"ש או ת"א, כמו כן נבקש לדעת היכן שמעתם על השירות: עיתון, רדיו, אינטרנט, חברים. לדואר האלקטרוני [email protected] אגב, אם אין לך כוח לשלוח אימייל, אז יש לך בלינק הבא טופס ממוחשב: http://ramat-negev.org.il/main.php?m=1145&s1=1424&s2=2583&s3=2584&s4=2619 מצפה לראותך שם, בטוח שתהני בטירוף, שלך באהבה למדבר - ערד.

dana balu

New member
ערד, מה המצב? יש לי שאלה חשובה

אני אוהבת את ההופעות ויש מצב שאגיע רק לאחת מהן. אבל מה יש עוד חוץ מההופעות? אני תכלס אוהבת לטייל וגרה בצפון. אני לא ארד לדרום רק בשביל הופעות.

Arad Arava

New member
דנה, יש גם הרבה טיולים ואטרקציות נוספות

דנה, אל דאגה, זה פסטיבל שלם. לא מדובר רק בהופעות. יהיו בנוסף, מסיבות בריכה במרחצאות נווה מדבר בשילוב מופעי רוק ישראלי, חגיגת טיולים רומנטיים במדבר , סדנאות אקולוגיות ועוד. אני בטוח שתעשי חיים! אגב, אני שמח לשמוע שאת אוהבת לטייל ואת מדרימה מהצפון, אז קבלי את תוכנית הטיולים השלמה של הפסטיבל: יום חמישי - 29/7 בשעה 17:00 - יצאו שני סיורים מ"ספינת המדבר" "בעקבות עגבניות השרי והמים המליחים" - טיול לתחנת המחקר ופיתוח אשר מגדלת זנים רבים על מים מליחים כגון: זיתים, רימונים, דגי ברמונדי סליקורניה, חוחובה ועוד. לאחר הביקור במו"פ ימשיך הסיור אל אתר מורשת עולמי שיבטה שם יוכלו המבקרים להכיר את "פומפי של המזרח" העיר הביזנטית השמורה ביותר בארץ. בשיתוף קק"ל סינגל פארק גולדה באופניים - סינגל פארק גולדה- טיול רכיבת אופניים שיוצא מפארק גולדה וחוזר אליו עם תצפיות מדהימות על שמורת החולות אגן משאבים פארק גולדה וגבעות הלס. הסיור מיועד לרוכבי אופניים בינוניים עם יכולות טכניות סבירות. הסיור יתבצע באופניים של הרוכבים. יום שישי - 30/7 בשעה 06:00 - טיול אופניים בסינגל חלוקים - הטיול יצא מחניון הרועה סמוך לקיבוץ שדה בוקר לאחד ממסלולי הסינגל המעניינים ביותר והמרתקים שיש בנגב. המסלול נחנך לאחרונה ותוך זמן קצר תפס מוניטין. המסלול יחצה את רכס חלוקים מדרום לצפון ויסיים שוב בחניון הרועה. בשעה 09:00 - טיולי גבינות ויין : שלושה טיולים שונים המשלבים בין טעימות גבינות בשילוב עם טעימות יין. הסיור יחל ביקבחוות רוטה, הממוקם בלב ערבת רביבים. משם וימשיך לחוות נאות אשר ידועות באיכות הגבינות שלהם. ביקור בחוות קורנמל ולאחר מכן ביקב שדה בוקר. ביקור בחוות נחל הרועה ולאחר מכן בחוות נחל בוקר. בשעה 17:00 - יצאו שלושה סיורים מ"ספינת המדבר" טיול אופניים - סינגל פארק גולדה- טיול רכיבת אופניים שיוצא מפארק גולדה וחוזר אליו עם תצפיות מדהימות על שמורת החולות אגן משאבים פארק גולדה וגבעות הלס. הסיור מיועד לרוכבי אופניים בינוניים עם יכולות טכניות סבירות. הסיור יתבצע באופניים של הרוכבים. בעקבות האדמה ואבן - טיול זה יבקר בכפר הסטודנטים איילים באשלים ולאחר מכן בעיר הביזנטית שיבטה הידועה "כפומפי של המזרח". "בעקבות הדבש והשמש" - טיול זה יעבור בפיתחת ניצנה ביקור בבית הדבש בקדש ברנע. לאחר מכן ביקור בפארק בסולארי של ניצנה. כל הרוכש כרטיס לאחר המופעים מוזמן לסיורים ללא תשלום! הרשמה לסיורים - ב"קו ליער" - 1-800-350-550 מסיבות בריכה במרחצאות "נווה מדבר": יום חמישי - 29/7 - מסיבת בריכה אחרי המופע של "משינה" עד השעה 02:30 יום שישי - 30/7 - מסיבת מוזיקה ישראלית בשעות 12:00-15:00 יום שישי - 30/7 - מופעים של להקות צעירות בשעות 15:00-18:00 כל הרוכש כרטיס לאחד המופעים מוזמן למסיבות הבריכה ללא תשלום ! והנה מידע נוסף על טיולים נוספים שיש באיזור: http://www.gonegev.co.il/ramon/gp.asp?gpid=729

מביאה מידע משוק הבידור בחינם.

בהזדמנות זו אביא לידיעתכם מידע על כמה מופעים בכיכר רמב"ם בר"ג. 17.8 מרגלית צנעני במיבטב הלהיטים בשעה 21.00 18.8 "צלילי אופרה בכיכר" התזמורת הסימפונית הצעירה רמת-גן מגישה את המיטב של שטראוס, ורדי, רוסיני, גרשווין ועוד... עם שלושה זמרי אופרה. בשעה 21.00 19.8 ירדנה ארזי במופע "בושם על עורי" חגיגה ישראלית במלא מובן המילה, מבחר מלהיטיה המוכרים והאהובים. בשעה 21.00 כניסה חופשית המופעים בישיבה, לפרטים 6122776

../images/Emo66.gif../images/Emo66.gif2/08/2010 הפינגג ענק בשלומי

ברחבת המתנס הופעות פעליות ועוד הכניסה חופשית

ביום שישי הקרוב...30.07.2010

מסיבת הקיץ הכי חמה בצפון לגילאי 40-50 פלוס עם "החברים של ג'ו" באולמי בית חן רחוב קרן היסוד 64 מרכז סביניה - קרית ביאליק בואו ליהנות מערב בלתי נישכח די.גי. מספר 1 בארץ "רובי-נוי" הגדול מכולם כיבוד עשיר כיד המלך ....וודקה , שתיה קרה , שתיה חמה , עוגות ואבטיח חופשי...חופשי...מחיר כניסה 50 שקלים לאדם הקדימו להזמין מקומות 0522691114 ג'ו האולם נוח וממוזג חניה חופשית ...להתראות במסיבה...

maybesure

New member
היינו והיה מעולה!!!

רקדנים ברמה מעולה, נגנים מקצועיים וזמרי פלמנקו אותנטי. ביצוע מרהיב.

למעלה