מודיעין שלום...

מורנית5

New member
חוף בכנרת

היי, הייתי ממליצה לך על הסאות' ביץ' (צמוד לחוף גיא). יש שם את כל מה שביקשת.

kdr

New member
רעיונות לטיולים באזור חוקוק

אם מישהו/היא ביקר בצימרים של חוקוק ויש לו/לה רעיונות לפעילות באזור - יבורך. בחמולה יש ילדים מגיל 8 עד 80. אנחנו נהיה שם בשבת הקרובה.

ווקשה ../images/Emo140.gif

מקומות מתאימים לדעתי באיזור בו תשהו ...... שמורת הארבל , הכניסה בתשלום אבל יש מבצעים לאזרחים ותיקים וחברי מועדון ישראבלוף . יש שבילים מוסדרים גם לקהילה נגישה. תנו קפיצה למושב ארבל הסמוך יש להם בית בד , מוכרים שם זיתים ויין ....יש שלוט לא תהיה לך בעיה למצוא. מול ורד הגליל יש את מתחם וילה גליליי.....הכנסיה הפרנצסקנית הקימה בפינה הכי הכי יפה של הכנרת מבנה ארכיטקטוני מרשים של ביה"ס לתאולוגיה , ספרייה וכיוצ"ב שווה בקור
תברר מה שעות הפתיחה בשבת. הם נותנים אפשרות לסייר באתר רק עם סיורים מודרכים ,דהיינו לא ניתן לסייר שם לבד. פארק הירדן פינת חמד ......
כל איזור כפר נחום וטבחה ואם אתם כבר בסביבה אפשר לעלות אל הר האושר בכורזים לתצפית ולהניד ראש בצער , איך הכס הקדוש השתלט בשקט על האדמות סביב הכנרת..
מכפר נחום סללו טיילת ופארק יפהפה שהיה אמור לקלוט אליו צליינים בפועל המקום שומם . וחבל..... בגנוסר יש מוזיאון קטן ומקסים , בתוכו מוצגת ספינת העץ העתיקה שנמצאה על קרקעית הכנרת ומייחסים אותה לתקופת ישו, וממצאים נוספים. ואם אחרי כל הטיולים האלו ישאר לך זמן, אני ממליצה לך לשכב בטן גב ולנוח .....
תעשו חיים

bilbi28

New member
מסעדות באזור בית שאן

הי, אם מדובר בקבוצה מסעדת אדום בנווה איתן שמהווה את המסעדה של קייטרינג אדום תשמח לארח אתכם. תלוי לאן מועדות פניכם: באזור ניר דוד או לכיוון הכנרת - באזור דגניה או דליות תוכלו למצוא גם-כן מסעדות.

Ofra m

New member
אנחנו נתאכסן בבית הארחה בית שאן -

ולא יודעים איפה לאכול צהריים

אני הייתי הולכת על אוסטריה

בגלל מזג האויר קודם כל. כרתים - מזג האויר כמו בישראל חם ולח. אוסטריה - תלוי איפה, קריר ואפילו יורד גשם מדי פעם. אם את טסה למינכן ושוכרת רכב משם זה אפילו זול יותר מלטוס ישירות לאוסטריה. האוכל לילדים באוסטריה הרבה יותר חביב - אל תשכחי שמקור השניצל משם. ואני כבר לא מדברת על השוקולד והמתוקים. יש המון פארקים לילדים, יש באיזור זלצבורג מערות מלח עם מגלשות מגניבות לילדים, ומה שטוב אם חם בחוץ במערות המלח הטמפרטורה די קרובה ל- 0. באוסטריה האנשים יותר חביבים כלפי ילדים. יש הרבה מכל דבר - טבע, היסטוריה, פארקי שעשועים, אוכל. בכרתים הרוב היסטוריה - ארכיאולוגיה. יש גם טבע. והרבה ים, אבל ים יש גם פה לא צריך לסוע לשם. שיקול התחבורה - בכרתים אתם לא יכולים ללא רכב פשוט בלתי אפשרי. באוסטריה אפשר לעשות הכל ברכבת. אם תרצי המלצות יותר ספציפיות, אשמח לספק. שבוע טוב ומקסים...

w o m a n 10

New member
גם אני הייתי הולכת על אוסטריה

בעיקר בגלל הילדים, יש שם פעילויות שילדים בגילאים שלך יאהבו. להוציא בן השנה וחצי כמובן. היינו שם בקיץ האחרון עם ילדים בני 22 ו-14 [חחחח שלא ישמעו שאני קוראת להם ילדים] היה אדיר.... להם ולנו.

תרגיעו....../images/Emo88.gif

אוסטריה יקרה לעומת כרתים למשפחה ממוצעת צפויה הוצאה גדולה לכרתים ניתן להשיג מלון חצי פנסיון +טיסה או טיסה+רכב במחירים שפויים. האוכל בכרתים זול הלינה בבתי הארחה או צימרים גם זולה אפשר ללון במקום אחד ולעשות טיולי כוכב יש להם פארק מים,וחופים נפלאים עם ספורט מים מכל הסוגים מקומות גם ללא ארכיאולוגיה או מוזיאונים מצ'עממים שספק אם הילדודס יכנסו אליהם האוירה לא מעונבת אפשר להסתובב עם כפכפים מהבוקר עד הלילה לאוסטריה לא נוסעים כדי לשכב בטן גב או להתפנן, נכון שהיא בעלת נופים מהממים אך היא מחייבת התארגנות , עריכת מסלולים , נהיגה ארוכה בכבישים על מנת להגיע מחבל ארץ אחד לשני והעיקר היא מחייבת הוצאה כספית כפולה אם לא למעלה מזה מכרתים.

פייטוש

New member
דעתי כדעתך למרות שגם רודוס טובה אבל נדרש רכב

לשני המקומות בוינה אין צורך ברכב.

למעלה