האם מישהו יכול להמליץ על טיול טברנות ביוון??

• פותח הנושא k976
  • פורסם בתאריך

k976

New member
עזרה קלה

היי מכיוון שבארץ טיפולי ספא מאוד יקרים האם אתם מכירים מקומות בחול שהטיפולי ספא משש זולים וטובים מאוד? המון תודה לכם

הכי זולות ...

בולגריה רומניה וקרלוביברי ליד פראג השאלה לאיזה טיפולים אתה נזקק מאחר ולכל איזור יש ההתמחות שלו או שתנבור בגוגל או שפשוט תתענין במשרדי הנסיעות יש כאלה שזו התמחותם שבוע טוב

k976

New member
אהלן

אני מחפש טיפולי פינוק עיסויי בריאות וניקיון הגוף כמו פילינג וכמובן ללא הרפיה חחחח, וטיפולי שבאמת עוזרים לגוף לעצמות וכו. תודה לך

למה לא כחול לבן ../images/Emo104.gif

חשבתי אתה צריך איזה טבילה עם בז'ז'ינה בבריכה מלאה גופרית ושאר מינרלים בה שוחים מיטב קשישי היבשת סוג של באדן באדן כזה... ואחר כך כולם יושבין במסובין על הטרסה לוגמים בנחת כוס נוזלים ושיקויי אנטי איג'ינג שמנקים לך את הצנרת לדורי דורות ( עברנו את החוויה הזו פעם בקרלוויורי , חשבתי שעוד רגע אני הופכת ממצב מוצק לנוזלי לכל החיים ) הלכנו שמה ברחובה הראשי של עיירת המרפא הזותי עם כוס חרסינה מיוחדת ובמקום לשבת כל פעם ליד מעין מינרלי שכזה , פשוט מילאנו בבת אחת מכל הברזים ביחד, כי זמננו היה קצר , וגם חשבנו שכוס אחת כזו תעשה אותנו צעירים ותרפא אותנו במיידית
תוך שעה ראינו כוכבים ואת קרובינו מדרגה ראשונה הנמצאים כבר בעולם הבא
אז אני מציעה לך להשאר בארץ באיזה ספא טוב כמו ההוא שנמצא ביערות הכרמל, או איפוא שביבי הולך עם שרל'ה ההיא מעל ראש פינה קוראים אותה מצפה הימים, ויש להם אחלה ספא פשוט ליגה בינלאומית. תכף תגיע המומחית לספא בפורום עידית שלנו, שתוכל להמליץ לך על חלוץ עצמות בנוסח כחול לבן , מבלי למכור את האג"ח ומבלי לעבור את כל נתב"ג ברגל.

k976

New member
היי

אני בכיף אוהב כחול לבן ים המלח חמי יואב ,אבל פשוט מאוד מאוד יקר כניסה עם עיסוי שבדי ופילינג גוף 500 שח יקר מאוד לדעתי וזה חמי יואב,תארי לך ים המלח עם לינה כמה זה ייצא? אני רוצה להנות כמו שצריך ולא חארטה בארטה או סתם שאנטי באנטי ולא לשלם הון תועפות . תודה לך

לא מדוייק

חבילות סוף השבוע הן יקרות וכך גם בחגים אבל יש בדקה התשעים או באתר טרווליסט מציאות של הרגע האחרון כדאי לך לבדוק. חוצמזה יש בים המלח מלונות לא יקרים ולא פחות טובים כגון לוט, או הוד שווה לנסות

Oti

New member
האם מישהו יכול להמליץ על טיול טברנות ביוון??

אשמח לשמוע על קבוצה או חברת נסיעות שמתארגנים לטיול טברנות ביוון

למעלה