בוקר טוב חברים...אמנם באיחור....

מקום חינמי לפעילות של 10 איש סמוך מרינה אשדוד

הי, אני מחפש מקום לפעילות ODT סמוך למרינה הכחולה באשדוד. האם יש חוף חינמי סמוך למרינה במרחק הליכה קצר עבור 10 אנשים בני 50 + ? תודה לכל המשיבים

CMF

New member
בוקר טוב חברים...אמנם באיחור....

אבל רציתי להודיע כי הנכם מוזמנים להרצאה בנושא החייאה וטיפול בנפגעי טראומה בטיולים, טיפוס ואלפיניזם... ההדרכה תתקיים בחנות "אלפיין סטייל:"...הנמצאת ברחוב החשמונאים 91 ת"א. אפשר להביא חברים, המון מצב רוח טוב ובטן מוכנה לבירה טובה. נתראה ב 18:00 יום שלישי 27.04.2010 אדי .הכניסה בחינם כמובן

האמיתית

New member
הצעות לשבת

שלום בת דודה שלי בת 21, תיירת מארה"ב אני מבקשת לקבל הצעות ליום טיול/אטרקציה/פעילות ביום שבת הקרוב באזור גוש דן תודה רבה מראש

ווקשה ../images/Emo140.gif

נמל תל אביב אם תלכנה בשישי תוכלנה לטייל בשוק האורגני , בשעות הלילה האיזור מלא בפאבים ומועדוני ריקודים יפו העתיקה שוק הפשפים בימי שישי שוק האוכל בדיזנגוף סנטר כנ"ל תצפית על העיר מעזריאלי סיור בשכונת נוה צדק המתחם החדש מול הדולפינריום יש מופעים במרכז עינב, בצוותא ואיזור פלורנטין גדוש בבתי קפה חמודים וחברה צעירים.

משחקי שכונה של פעם, יום הנדידה הבינ"ל, שישי ש

פעילויות רבות בגנים הלאומיים במרכז ובהם: יום הנדידה הבינלאומי לכל המשפחה בגן לאומי בית גוברין משחקי שכונה של פעם במתחם תל אפק-אנטיפטריס שישי שקיעה - מוזיקה לקראת שקיעה בימי שישי בגן לאומי אפולוניה פעילות לשבועות סיורים ועוד ומי שרוצה לקבל כקובץ אפשר לשלוח אלי בדואל [email protected] שבת שלום

sela v

New member
תמונות מטקס זבח פסח

נסעתי להר גריזים לצפות בטקס זבח הפסח של השומרונים לפני מספר ימים. אפשר לראות את התמונות בקישור המצורף http://bit.ly/a7f5pU

למעלה